Skocz do zawartości

Kinga zdradziła Friza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia dziś przeglądałem YouTube i natknąłem się na takie info.

I teraz nazwa filmu z jego oficjalnego kanału gdzie ewidentnie jest napisane była dziewczyna.

Jak wiadomo fiz bardzo Dobrze sobie radzi na YouTube+merc za 300 tyś a pani Kingą i tak się puściła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że laska na drugim materiale już ma focha diabli wiedzą jak ta sytuacja naprawde wyglądała. Na YT zarabia sie głównie robiąc z siebie kretyna (głównie dlateog że wszyscy tam muszą byc zawsze uśmiechnięci i roześmiani - więcej odsłon). Moze typiara nie chciała się w to już bawić a typu naciskał (bo wiecej lajków kasy etc.). Rozbrajające jest też to że jakiś inny typu nagrywa "materiał" o całym fakcie. Dno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to prawie cała ta popularna ''twórczość'' na polskim yt jest mi w dużym stopniu obca jednak chyba nie trzeba być zagłębionym w temacie aby już po głównej stronie yt stwierdzić że żądzą tam głównie materiały nastawione na dramy, clickbaitowe miniatury, debilne tytuły mające na celu tylko zdobycie wyświetleń (przykład ^^ *szok* *niedowierzanie*!!!!)  a cały kontent nie wnosi właściwie nic. Po części to zrozumiałe bo to taki sam biznes jak każdy inny jednak stopień popularności tego typu materiałów wskazuje że ludzie chcą takie rzeczy oglądać co trochę przeraża. Podsumowując chyba ameryki nie odkryłem:)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, verde napisał:

Autorze tematu - czy naprawdę Cię to obchodzi? Szczerze, to szkoda byłoby mi czasu na takie głupoty. Nie wiem co to za człowiek i dlaczego jest popularny. I nie chcę wiedzieć.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest forum i dział o zdradach, i tu zamieszczamy nasze przemyślenia o zdradach - więc o co Ci chodzi z tym tekstem???

 

 

Co do Friza to zacznijmy od tego, że ona go nie zdradziła, tylko była na melanżu i pewnie był alko + wzmacniacze w proszku, i często tak się właśnie dzieje, ludziom odwala. Friz nie kupił mesia tylko wziął go w leasing z tego co kojarzę - też trzeba mieć dużo siana, ale nie aż tyle by go kupić. Friz jest niski, i ma wystające zęby, i wcale nie jest żadną alfą, po prostu jest znany wśród dzieci a jest od niego znacznie więcej mocniejszych zawodników.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdradzałem, mnie zdradzano, dzieciaki z neta się zdradzają. Zakazany owoc kuuusi i będzie kusić.

Potem następna luba, kolejna papka miłosna wciągana przez nos, wielka love, i... koniec, narko przestało walić w dynkę, umysł trzeźwy, next!!!

 

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu naprawdę przecież ktoś też może być z 10/10 tylko "bo ma ładne ciało"

koledzy nie przesadzajcie, jesteśmy tak samo płytcy jak kobiety :3

Laska poleciała na hajs pewnie i co nowego? przecież to pewne jak księzyc.

Ile autorze masz lat? bo moim zdaniem oglądanie takiego guwna mając te 25 wzwyż to głupota, lepiej wyjdź na miasto.

Ograniczać internet panowie...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest forum i dział o zdradach, i tu zamieszczamy nasze przemyślenia o zdradach - więc o co Ci chodzi z tym tekstem???

 

Po prostu irytuje mnie to, że nic nie znaczący ludzie, którzy niczym nie zasłynęli stają się gwiazdami internetu i każdy obserwuje ich pierdnięcie. W nazwie tego tematu było napisane, że ktoś zdradził kogoś, ludzie zdradzają się każdego dnia i szczerze nie róbmy z tego afery, bo tylko nabijamy takim pseudo celebrytom fejm. A przecież o to im właśnie chodzi. Oglądasz filmik, to nabijasz wyświetlenia i nieświadomie pomagasz mu zyskać popularność.

Edytowane przez verde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.