Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia dziś przeglądałem YouTube i natknąłem się na takie info.

I teraz nazwa filmu z jego oficjalnego kanału gdzie ewidentnie jest napisane była dziewczyna.

Jak wiadomo fiz bardzo Dobrze sobie radzi na YouTube+merc za 300 tyś a pani Kingą i tak się puściła.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać że laska na drugim materiale już ma focha diabli wiedzą jak ta sytuacja naprawde wyglądała. Na YT zarabia sie głównie robiąc z siebie kretyna (głównie dlateog że wszyscy tam muszą byc zawsze uśmiechnięci i roześmiani - więcej odsłon). Moze typiara nie chciała się w to już bawić a typu naciskał (bo wiecej lajków kasy etc.). Rozbrajające jest też to że jakiś inny typu nagrywa "materiał" o całym fakcie. Dno. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie już takie rzeczy nie dziwią :) każda zdradzi, kiedy pojawi się dogodna okazja - to tak pewne, jak codzienny wschód słońca.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to prawie cała ta popularna ''twórczość'' na polskim yt jest mi w dużym stopniu obca jednak chyba nie trzeba być zagłębionym w temacie aby już po głównej stronie yt stwierdzić że żądzą tam głównie materiały nastawione na dramy, clickbaitowe miniatury, debilne tytuły mające na celu tylko zdobycie wyświetleń (przykład ^^ *szok* *niedowierzanie*!!!!)  a cały kontent nie wnosi właściwie nic. Po części to zrozumiałe bo to taki sam biznes jak każdy inny jednak stopień popularności tego typu materiałów wskazuje że ludzie chcą takie rzeczy oglądać co trochę przeraża. Podsumowując chyba ameryki nie odkryłem:)

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam tych ludzi i kogo dziwią jeszcze zdrady kobiet ?

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoatnio oglądałem chwilę jego filmik i pierwsza moja myśl, ciekawe kiedy to się rozleci. Tam było za słodko, za cukierkowo. 

Druga taka para, przy oglądaniu której rzygam tęcza to fit lovers. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autorze tematu - czy naprawdę Cię to obchodzi? Szczerze, to szkoda byłoby mi czasu na takie głupoty. Nie wiem co to za człowiek i dlaczego jest popularny. I nie chcę wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@verde Właściwie nie.

Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na to że można mieć kasę a i tak rogi dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, verde napisał:

Autorze tematu - czy naprawdę Cię to obchodzi? Szczerze, to szkoda byłoby mi czasu na takie głupoty. Nie wiem co to za człowiek i dlaczego jest popularny. I nie chcę wiedzieć.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest forum i dział o zdradach, i tu zamieszczamy nasze przemyślenia o zdradach - więc o co Ci chodzi z tym tekstem???

Co do Friza to zacznijmy od tego, że ona go nie zdradziła, tylko była na melanżu i pewnie był alko + wzmacniacze w proszku, i często tak się właśnie dzieje, ludziom odwala. Friz nie kupił mesia tylko wziął go w leasing z tego co kojarzę - też trzeba mieć dużo siana, ale nie aż tyle by go kupić. Friz jest niski, i ma wystające zęby, i wcale nie jest żadną alfą, po prostu jest znany wśród dzieci a jest od niego znacznie więcej mocniejszych zawodników.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja zdradzałem, mnie zdradzano, dzieciaki z neta się zdradzają. Zakazany owoc kuuusi i będzie kusić.

Potem następna luba, kolejna papka miłosna wciągana przez nos, wielka love, i... koniec, narko przestało walić w dynkę, umysł trzeźwy, next!!!

Edytowane przez IgorWilk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jezu naprawdę przecież ktoś też może być z 10/10 tylko "bo ma ładne ciało"

koledzy nie przesadzajcie, jesteśmy tak samo płytcy jak kobiety :3

Laska poleciała na hajs pewnie i co nowego? przecież to pewne jak księzyc.

Ile autorze masz lat? bo moim zdaniem oglądanie takiego guwna mając te 25 wzwyż to głupota, lepiej wyjdź na miasto.

Ograniczać internet panowie...

Edytowane przez Ramaja Awantura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest forum i dział o zdradach, i tu zamieszczamy nasze przemyślenia o zdradach - więc o co Ci chodzi z tym tekstem???

Po prostu irytuje mnie to, że nic nie znaczący ludzie, którzy niczym nie zasłynęli stają się gwiazdami internetu i każdy obserwuje ich pierdnięcie. W nazwie tego tematu było napisane, że ktoś zdradził kogoś, ludzie zdradzają się każdego dnia i szczerze nie róbmy z tego afery, bo tylko nabijamy takim pseudo celebrytom fejm. A przecież o to im właśnie chodzi. Oglądasz filmik, to nabijasz wyświetlenia i nieświadomie pomagasz mu zyskać popularność.

Edytowane przez verde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Godsobek
      Witam wszystkich. 
      Na wstępie chciałbym zaznaczyć ze mieszkam w USA, dlatego sprawa nie jest taka prosta. 
      Przez 3 lata byliśmy szczęśliwym małżeństwem ( według mnie). Może nie spędzaliśmy ze sobą duzo czasu (dziecko, praca, jak ja miałem wolne ona szła do pracy, mijaliśmy się zawsze). 
      Mamy 4 letnia córkę. W lutym tego roku dowiedziałem się ze ona mnie zdradziła. Wszystko byloby ok, wywaliłby ja za drzwi, już dawno gdyby nie to ze mamy córkę. Tej historii smaczku dodaje to ze zdradziła mnie z dziewczyna ( tak, lesbijski seks). Mam na to dowody w postaci ss z fb, nagrania ( nie wyprze się tego, sama się przyznała). Było to jeszcze jak mieszkaliśmy w Polsce. Od tego czasu nasze małżeństwo nie istnieje. Mieszkamy razem, ale nie sypiamy w jednym łóżku, żądło rozmawiamy. Szczerze powiedziawszy próbuje cały czas z nią porozmawiac, naprawić małżeństwo. Jestem jej w stanie to wybaczyć.  Ale ona się uparła ze jest zakochana w tej dziewczynie w wzajemnością. Wszelkie próby przytulenia, pocałunku w policzek kończą się fiaskiem. Dziś mam ostateczna rozmowę z nią i postanawiamy co robimy. Czy ratujemy czy się rozwodzimy. Proszę o rady co w takiej sytuacji zrobić.
      w rozmowach z tamta dziewczyna wyparła się dziecka pisząc ze nie chce być matka, sprawa w sądzie zakończy się moja wygrana, ale nie chce tego robić córce. Meczy mnie cała ta sytuacja, cały czas jak pytam czy chcemy naprawić nasze malzenstwo mówi ze nie chce teraz odpowiadać. I dziś ostatni raz poruszymy ten temat. Nie wiem co robić. Czy grać tak jak ona? Po  chamsku i no excuses? Przez 4 miesiące „płaszcze” się przed nią i staram się wejść do dupy ale ona nic. Dosc tego już mam. Ehhhh 
    • Przez SzejkNaftowy
      Sprawa dla reportera - "Nie jesteś ojcem tego dziecka"

Pan Przemysław, bokser, spotkał na swojej drodze piękną blondynkę. Zamieszkał z nią, utrzymywał ją. Niestety ale był romantykiem i trochę białorycerzył ignorując ważne znaki ostrzegawcze. Po czasie dorobili się dziecka. Kobieta mimo to imprezowała i odwalała krzywe akcje, później doszły m.in pomówienia partnera o pobicie. W pewnym momencie coś go tknęło i zrobił badania na ojcostwo. Okazało, się, że na 100% to nie jego potomek. Pan Przemysław zaskarżył byłą partnerkę. Sąd pierwszej instancji uznał, że został oszukany i nakazał zapłacić jej 17 tys. zł.

Niestety sąd drugiej instancji nie był już tak wspaniałomyślny ponieważ fakty (a przynajmniej interpretacja sądu) wskazały, że pan Przemysław od początku miał wątpliwości co do swojego ojcostwa a jednak nic z tym nie zrobił.

Podsumowując tą dyskryminację kobiet: jeden odchował jakieś 2,5 roku za darmola, biologiczny ojciec dziecka płaci alimenty 2000 zł, gratis odszkodowanie za samotne macierzyństwo a bonusowo znajdą się frajerzy... żyć nie umierać, odpowiedzialności nie ponosić bo za wszystko płacą inni.

Fajnych rad udzielają poszkodowanemu Jaworowicz i kumple: "oszukano cię, olej, odpuść, idź do przodu jak prawdziwy facet a pieniądze to tylko pieniądze". Już widzę co by się działo gdyby komuś nie zapłacili za występ. Do tego Olbrychski udziela złotej rady i "lekcji stylu" (wg prowadzącej): "ja wychodziłem z dużą walizką z domu zostawiając mieszkania moim kobietom z którymi rozstawałem się".

Standardowo widać bezgraniczne oburzenie "byłej babci" dziecka, gdy się okazało, że nie swoimi genami musiała się zajmować. Okrutna kobieta nie chciała wychować jak swoje (wybaczy pani, sarkazm).

Teoretycznie sam sobie jest winien bo miał czas żeby sprawdzić. Ale z drugiej strony został oszukany, poniósł straty a matka dziecka tylko na tym skorzystała (jest ofiara i oszust). Co myślicie Bracia?
    • Przez SzatanKrieger
      Tak jak w temacie - gdybyś mógł się cofać pamięcią z doskonałą precyzją do poprzedniego miejsca i móc dany moment analizować na bieżąco ?

Pozornie ten temat nie ma nic wspólnego ze zdradami kobiet czy tez ich manipulacjami ale doczytajcie do końca :
      " Black mirror" sezon pierwszy odcinek numer 3(każdy odcinek opowiada inną historię - polecam ten serial, być może ktoś z was oglądał serial "po tamtej stronie 1995" jest on na bardzo podobnej zasadzie zrobiony).
      W trzecim odcinku dowiadujemy się, że pewien pan około 30 lat, zaczyna podejrzewać, że kobieta go zdradza z pewnym panem.

Na początku mówi, że to tylko znajomy z dawnych lat, następnie iż była to tylko dawna miłość, później iż spotykali się tylko tydzień, następnie że miesiąc a później okazuje się, że dzięki spostrzegawczości zauważa, iż zdrada trwa od co najmniej 18 miesięcy i jest podejrzenie, że nawet jego ukochane dziecko nie jest jego. Pani zaręcza się, że jest jego ale gdy nakazuje odtworzyć dany momenty z kopulacji to dowiadujemy się, że stosunek był bez gumki, w pierwszym momencie chce ta kobieta usunąć z pamięci te momenty ale zdradzony na to nie pozwala a później zaczyna pani płakać i łkać pod siebie ale niestety prawda okazuje się ogromnie bolesna dla pana, dla pani po części również bo cały misterny plan idzie w pisdół.
      Kobieta oczywiście mówiła, że facet przesada i że jest przewrażliwiony i by się ogarnął no ale dzięki urządzeniu do odczytu pamięci dochodzi do prawdy natomiast gdyby tego nie miał do tej pory wychowywał by nie swoje dziecko ze zdradzającą go żoną.

A więc uważam, że dla każdego kto się interesuje serialami gdzie należy używać mózgownicy a nie ślepo tylko oglądać to polecam, chociaż akurat w tym odcinku specjalnie kopuły nie trzeba było używać. Fajnie jest ukazana zdrada kobiety i jak się ona zachowuje, czyli robi z nas idiotę, nie ma chęci przy seksie, wyolbrzymia nasze problemy i zachowuje się oschło.
      Polecam wszystkim obejrzeć ten serial albo chociażby ten odcinek.
      Pozdrawiam.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.