Skocz do zawartości

Turek zamordował polkę (kochankę) w Niemczech.


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Kogoś dziwią jeszcze take akcje?

 

Niemcy: przedwczoraj około godziny 23:00 policjanci z Neustadt an der Weinstraße zostali wezwani przez sąsiadów 19-letniej Polki, bo słyszeli krzyki i wołania o pomoc. Nasza nastoletnia rodaczka została zamordowana przez 22-letniego mężczyznę pochodzącego z Turcji.

Dostała kilka ciosów nożem i zmarła, bo Turek nie mógł się pochodzić z tym, że go rzuciła. Kilka miesięcy wcześniej pobił ją i próbował udusić za co jednak dostał wyrok w zawieszeniu. Sąsiad, który wbiegł do mieszkania i próbował obronić Polkę przed jej byłym chłopakiem sam też został zaatakowany nożem. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zobaczyli leżącą na podłodze zakrwawioną dziewczynę i siedzącego przy niej 42-letniego sąsiada.

 

Źródła:

Kamieni Kupa-Facebook

http://www.rp.pl/Przestepczosc/180719917-Dziewietnastoletnia-Polka-zamordowana-w-Niemczech.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie Polki zdają sobie sprawę jak kobieta jest traktowana w różnych kulturach. Zdecydowana większość z nich myśli, że zawsze i wszędzie jest tak jak w Polsce, gdzie kobieta ma wszelkie prawa, jest gloryfikowana, jest traktowana z szacunkiem. Zanim Nasze rodaczki zaczną zadawać się z mężczyznami z innych kręgów kulturowych skromnie proponuję aby zapoznały się ze zwyczajami i regułami panującymi w tamtych kręgach bo one będą dominujące a nie te, które Pani by chciała.

 

Co do sprawy do niestety bardzo przykra informacja dla rodziny i tragedia dla dziecka.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka wyszła za mąż za Pakistańczyka z Niemiec. Tak ją dobrze traktował, że musiała uciec do rodziców i brata, oraz się ukrywać. Albo ojciec, albo brat musiał pozostać z nią w domu, bo bali się o jej życie. Rozeszła się, powróciła z arabskiego imienia i nazwiska na polskie i sobie żyje. Już kiedyś to opowiadałem na forum. 

One wiedzą podświadomie jaki islam jest, oraz muzułmańscy mężczyźni i ich to przyciąga. Był kiedys ciekawy artykuł o tym, bodajże Czecha. Europejskie kobiety mają fioła na punkcie muzułmanów i czarnych. To one głównie chciały i chcą imigrantów.

Choć oczywiście należy pamiętać, że to głównie Polki (ogółem - Słowianki) słyną z mieszanych małżeństw. Widać to dobrze w UK, w Niemczech i Holandii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Moja kuzynka wyszła za mąż za Pakistańczyka z Niemiec.

Co na to rodzina?

9 minut temu, SennaRot napisał:

Nie wszystkie Polki zdają sobie sprawę jak kobieta jest traktowana w różnych kulturach

To że wcześniej próbował ją udusić mogło dać jej jakieś przesłanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Moja kuzynka wyszła za mąż za Pakistańczyka z Niemiec. Tak ją dobrze traktował, że musiała uciec do rodziców i brata, oraz się ukrywać. Albo ojciec, albo brat musiał pozostać z nią w domu, bo bali się o jej życie. Rozeszła się, powróciła z arabskiego imienia i nazwiska na polskie i sobie żyje. Już kiedyś to opowiadałem na forum. 

One wiedzą podświadomie jaki islam jest, oraz muzułmańscy mężczyźni i ich to przyciąga. Był kiedys ciekawy artykuł o tym, bodajże Czecha. Europejskie kobiety mają fioła na punkcie muzułmanów i czarnych. To one głównie chciały i chcą imigrantów.

Choć oczywiście należy pamiętać, że to głównie Polki (ogółem - Słowianki) słyną z mieszanych małżeństw. Widać to dobrze w UK, w Niemczech i Holandii.

czyli jeszcze bardziej mi ich nie żal :3 szkoda dzieciaka ale mam nadzieje że kiedyś wpierdol spuści matce jak to mu zniszczyła przyszłość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, SławomirP said:

Co na to rodzina?

Nie było mnie na weselu. Zapraszany byłem, ale nie przyszedłem. Mały mam kontakt z rodziną od tej strony. Pewnie zachwyceni nie byli, ale też dochodził fakt, że na weselu było bardzo mało ludzi od strony pana młodego. Dobrze, że chociaż dziecka z nim nie miała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Strusprawa1 said:

głównie Polki (ogółem - Słowianki) słyną z mieszanych małżeństw.

Rosjanki, Ukrainki, Czeszki i Słowaczki preferują swoich rodaków. Polki to ewenement w tym zakresie, czesto preferują ciemnych lub innych obcych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Les Czeszki i Słowaczki tak. Ukrainki i Rosjanki jak tylko mają okazję, to też idą w tango z Turkami, czarnymi, czy innymi muzułmanami. W Rosji dużo białych kobiet wchodzi w związki z Turasami, muzułmanami czy czarnymi (w Moskwie). Na Ukrainie także to występuje. Emigrantkom ichniejszym odwala podobnie. Tak akurat słyszałem i czytałem od innych, którzy tam żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szkoda tej dziewczyny, ale obawiam się, że to kiedyś dotrze do nas.

Wiecie jakie gówno sie robi na świecie od tych lewicowych nakazów i ogólnoświatowego kierunku?

 

Przykład pierwszy:

Człowiek gdzieś tam został napadnięty we własnym domu przez czarnych czy tam muzułmanów, jak przyjechała policja właściciel domostwa chyba poleciał na dołek albo dostał sprawę na twarz bo nazwał jednego "CZARNUCH", rozumiecie to?

Przykład drugi:

Koleś dostał zjebę bo czytał Pismo Święte w miejscu publicznym.

 

I wiele więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki gardzą podświadomie Polakami bo nie są księciami i nas obowiązują pewne zachowania, natomiast Turki to grupa chroniona w Niemczech więc mogą wiele.

Dodatkowo pewno zastosowała na niego metody jak na Polaka to pewnie jak się wkurwił konkretnie to nie wytrzymał.

U nich kobieta nie ma aż tak wiele do powiedzenia a tu nagle jakaś mówi, że nie plus pewnie wykazała jeszcze inne bonusowe zagrania.

No cóż bandzior kocha najbardziej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Polki gardzą podświadomie Polakami bo nie są księciami i nas obowiązują pewne zachowania

Gardzą bo Polacy są pantoflarzami a obowiązujące tutaj zachowania Polaków typu szarmanckość i bycie romantykiem czy służalczość wywołuję u Pań salwę wewnętrznego rozbawienia :)

Panie pragną silnej ręki i twardego kutasa.

Seks jest nagrodą a migrena karą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Polka zwykle będzie aż tak łasa na obcokrajowca? W sumie to nasza wina...

 

W naszej kulturze bardzo się szanuje kobiety, chyba bardziej niż gdziekolwiek indziej. Kult świętej, nadopiekuńczej matki zrobił swoje, gratis wszyscy wiedzą, że "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny". Na wojnie straciliśmy tysiące silnych mężczyzn, inteligencję i prawdziwe elity, które już się nie odrodziły. Myślę, że niestety w dużej mierze jesteśmy zniewieściałym narodem, nie mamy męskich wzorców.

 

Dlatego Polak jak podchodzi do Polki to często się za to zabiera jakby to była jego pierwsza i ostatnia kobieta w życiu, zakochuje się bez pamięci, oddaje serce i majątek na złotej tacy. One to doskonale wyczuwają dlatego gardzą naszą powszechną słabością. Zwykle nie muszą się starać bo facet zrobi za nie wszystko byle jego ukochana polska myszka miała stale uśmiech na twarzy.

 

Ale... teraz pojawia się obcokrajowiec, z innej kultury. I przeciętna Polka z kompleksami, wyniańczona do granic przyzwoitości przez naszych rodaków z góry ma do niego szacunek, nawet nie wie jak gość się zachowa więc chce być grzeczna... i sytuacja się odwraca bo w innych kulturach facet nie ma pozycji wycierucha a kobiety nie są boginiami tylko... ludźmi.

 

Lata temu, dla beki zabawiałem się czasem z dobrym kumplem w udawanie obcokrajowców. Byliśmy ciekawi co na to nasze rodaczki. Pewnie się domyślacie...

 

Zastanawiałem się wtedy co takiego oni mają czego my nie mamy. Wystarczyło zagadać z solidniejszym angielskim o najważniejsze punkty w mieście, prośbę wskazania drogi, podprowadzenia itd. Te polki, które zbajerowaliśmy chciały nas na siłę zatrzymać, praktycznie zgwałcić na miejscu łasząc się jak stado wygłodniałych kotów. Już za pierwszym razem kumpel mnie oświecił "stary, nie możemy tego tak wykorzystać bo jeszcze pójdziemy siedzieć za doprowadzenie podstępem do seksu" no i faktycznie to do mnie przemawiało bo fakt bycia zagraniczniakiem doszczętnie odejmował im rozumy. Pewnie to tańsze niż tabletka gwałtu albo jakieś zdolności hipnotyzerskie a na koniec to ty zostajesz zapewne zgwałcony :D. Były usłużne i łatwe do tego stopnia, że gdyby feministki się o tym dowiedziały to by zaczęły organizować bombowe zamachy samobójcze na sklepy z kosmetykami xD

 

Więc wiecie... Polka najczęściej wybierze obcokrajowca bo ma do niego większy szacunek. Polaków może mieć tysiąc od tak. Nawet jak postawi durne wymagania to będzie co najwyżej o jednego mniej. Tyle.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzejkNaftowy napisał:

Polka najczęściej wybierze obcokrajowca bo ma do niego większy szacunek.

Działa tu też tzw. element egzotyki. Taki murzyn czy gość o ciemniejszej karnacji, niekoniecznie z kraju arabskiego, może to być równie dobrze Hiszpan, może nie posiadać żadnej z tych cech, może nie mieć przy sobie nawet grosza, a Polka za nim pójdzie tylko za wygląd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

Działa tu też tzw. element egzotyki. Taki murzyn czy gość o ciemniejszej karnacji, niekoniecznie z kraju arabskiego, może to być równie dobrze Hiszpan, może nie posiadać żadnej z tych cech, może nie mieć przy sobie nawet grosza, a Polka za nim pójdzie tylko za wygląd.

Poniekąd tak, ale głownie chodzi o cechy wewnętrzne, popatrz np na Polskich pilotów w UK, mieli takie cechy jak odwaga, agresja, siła, przebojowość odnosili sukcesy i mieli ogromne powodzenie wśród kobiet. Gwarantuje Ci że sam wygląd nie załatwi sprawy, chyba że na krótką metę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Koszwil said:

Człowiek gdzieś tam został napadnięty we własnym domu przez czarnych czy tam muzułmanów, jak przyjechała policja właściciel domostwa chyba poleciał na dołek albo dostał sprawę na twarz bo nazwał jednego "CZARNUCH", rozumiecie to?

Przykład drugi:

Koleś dostał zjebę bo czytał Pismo Święte w miejscu publicznym.

Kto Ci takich glupot naopowiadal ? ?

 

Widziales kiedys kogos kto by czytal pismo swiete w miejscu publicznym ? Chyba, ze to byl jakis prowokacyjny przypadek, ktos odpowiedzial na ta prowokacje i potem "Patrzcie jacy muzulmanie sa be".

 

Badzmy powazni ;)

Edytowane przez Unhomme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha

 

Dokładnie, w umyśle kobiety działa wyobrażenie - czyli zakłamywanie rzeczywistości. Dawniej uważały za Polaków, za świetnych samców, dzielnych itp. A dziś uważa się za wysoki status mieć/być z dajmy na to Hiszpanem.

Kobieta w tym aspekcie nie myśli racjonalnie tylko wyobrażeniowo.

Nie wiem jak to inaczej ująć ale wiecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Więc wiecie... Polka najczęściej wybierze obcokrajowca bo ma do niego większy szacunek. Polaków może mieć tysiąc od tak. Nawet jak postawi durne wymagania to będzie co najwyżej o jednego mniej. Tyle.

Ja bym też bardziej stawiał na to że facet z zachodu powiedzmy UK albo Włoch daje z miejsca szacunek i zazdrość innych kobiet i duże możliwości. Powiedzmy ślub, a potem przeprowadzka do Włoch, czy to nie brzmi pięknie? Czy koleżanki nie posikają się z zazdrości?

Przecież to kilka poziomów wyżej niż polskie blokowisko.

 

Gdybym ja miał nawet biedną rodzie w Anglii, która da mi pokój na kilka dni jak tam przyjdę, a potem załatwi mi prace na miejscu to całowałbym ich po rękach.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Themotha

Dawniej uważały za Polaków, za świetnych samców, dzielnych itp.

Wybicie bohaterów, inteligencji polskiej przez Niemców i Rosjan, reszta głąbów która została-skomunizowana, efekty widać.

może 10% społeczeństwa myśli samodzielnie, reszta to bezwonna masa co jest swego rodzaju przykrością dla mnie, jako dumnego Polaka...

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.