Skocz do zawartości

Gwiazdor lewicy, premier Kanady Justin Trudeau, został oskarżony o molestowanie w ramach akcji #MeToo -- Ale JAJA ! :hahaha


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochani bracia ale mi ta wiadomość poprawiła humor :D 

Nawet nie wiecie jak mi się humor poprawił bo kocham jak karma wraca do tych lewackich imbecyli co to powalają na oskarżania przez kobiety każdego. Obczajcie to :

 

Gwiazdor lewicy, premier Kanady Justin Trudeau, został oskarżony o molestowanie w ramach akcji #MeToo

 

A najlepsze, że ten premier jest też taki pro do przodu, że szkoda gadać :D 

A ty artykuł :

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gwiazdor-lewicy-premier-kanady-justin-trudeau-zostal-oskarzony-o-molestowanie-w-ramach

 

Pozostaje powiedzieć panie Trudeau :

"Kto pod kim dołkiem kopie, ten sam w nie wpada"

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Serce me raduje się :D. Ten pajac tyle szkód narobił w Kanadzie, że może w końcu wyleci na zbity ryj...

Do zdarzenia miało dość 18 lat temu? Kurde, ostro dziewczyna jedzie po bandzie na granicy wykrywalności. Bezpieczna granica to 20+ lat temu a tu 18. Musi lubić sporty ekstremalne...

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód na moje serce gry mentalna lewizna wpada w pułapki, które sama zastawia na normalnych ludzi :D.

 

Zastanawia mnie czy gość to idiota bo faktycznie ją molestował a po latach się przyłączył do #metoo czy... nie wiem... za długo uścisnął jej dłoń albo strzepnął jej kurz z ramienia i ona sobie o tym przypomniała po latach. Z tego co znalazłem w internecie domniemaną ofiarą jest dziennikarka, która identyfikuje się jako feministka więc może być z tym różnie. Nie znalazłem też nigdzie nawet dokładniejszego opisu zbrodni jakiej dopuścił się Trudeau ale pisało, że organizacje feministyczne już są oburzone.

Niech ginie :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.