Skocz do zawartości

Przegląd ofert matrymonialnych od Pań


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, tak sobie czytam ponownie ten temat i Wasze komentarze, i doszedłem do wniosku, że z Paniami jak w Lidlu, co tydzień coś nowego :D

 

Ja na prawdę każdego dnia co raz bardziej przekonuje się do decyzji, by przeżyć swoje życie spokojnie bez żadnej kobiety u boku na stałe. Na cholerę się męczyć i znosić te wszystkie humory ? 

 

Raz na jakiś czas spotkać się z kobietą w celach wiadomych i summa summarum wyniesie mnie to taniej niż ta cała "miłość" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, SławomirP said:

Wyświetleń oferty: 7542

Jak wystawienie Poloneza na OtoMoto :D 

7 hours ago, Tomko said:

Jeśli jesteś wysportowany, inteligentny, wysoki bla bla bla

Jak jestem taki, to na pewno nie szukam na portalach z tego typu ogłoszeniami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

One tak piszą ale się bolcują, na boku.

Nie jestem tego taki pewien. Prawdopodobnie bardzo chciałyby się bolcować - ale niektóre z tych ogłoszeń to już lekka gerontofilia. Wymaga specyficznego konesera Pań 45+, a już nie każdemu sprzęt zadziała w obliczu cellulitu, nadwagi, zmarszczek, obwisów tu i ówdzie itd. Rozwiązaniem mogą być ogłoszenia typu:

Cytat

 

Sympatyczna kobieta pozna czarnoskórego mężczyznę do dłuższej znajomości

ola 45 lat

 

gdzie bardzo silnym afrodyzjakiem może być wizja polskiego paszportu - i to pomimo 45-letniego dodatku ;)

 

Dodatkowo, na widok niektórych z tych ofert, po głowie tłuką mi się jakieś wspomnienia o menopauzie, a także o problemach z rozrodem w wieku 40+ - czyli definicja rodziny z KRK, jako "środka tworzącego przyszłe pokolenia" jest już dla tych Pań zamknięta - ale to już temat na inną dyskusję pt. "Co by było gdyby KRK nie udzielał ślubów kobietom powyżej 35 roku życia", dział gównoburze :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda sytuacja w przypadku mężczyzn po 75 roku życia. W 2002 roku na 100 mężczyzn przypadło prawie 220 kobiet. Przez 20 lat liczba ta spadła o 30, jednak mimo to można wysnuć wniosek, że w Krakowie na każdego mężczyznę po 75 roku życia przypadają 2 kobiety

 

http://www.exmetrix.com/pl/posty/w-krakowie-dysproporcja-miedzy-liczba-kobiet-i-mezczyzn-rosnie-wraz-z-wiekiem/

 

Biorąc pod uwagę te ogłoszenia, nie ma co się dziwić, że całe zastępy 40 plus wyruszyły na łowy. Do Krakowa się wybiorę z chęcią, ale pozwiedzać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to. Przez lata beztrosko bawią się białymi rycerzami, od czasu do czasu same dadzą się wykorzystać przez bad boyów ale nie uczą się jak ten świat działa. Lekkie otrzeźwienie przychodzi w połowie 30stki, kiedy widzą, że wkrótce stracą urodę, a to często jedyna wartość którą mają do zaoferowania. Nie są świadome co je czeka, nadal są pewne, że "miłość życia" dopiero przed nimi...

 

Miałem styczność z kilkoma atrakcyjnymi kobietami koło czterdziestki. Ale to nie były takie zwykłe polskie karyny, które adorowane stały całe życie w miejscu bo "to wystarczyło". One miały pasję, były faktycznie oczytane, miały długowieczną urodę, ciekawy charakter i potrafiły zając się sobą... i były dość skromne. Wnosiły o wiele więcej niż niebrzydka buźka i można było spędzić z nimi ciekawie czas bo dawały też coś od siebie. Na pewno nie musiałyby się tak rozpaczliwie anonsować. A te kobiety, które tam widzę to mentalnie rozpuszczone nastolatki na kilka dni przed zestarzeniem ciała. Już odruchowo wołają "daj, zabawiaj mnie, mi się należy! Bo jestem ładna, miła i lubię to co mi sprawia przyjemność" xD ...i taka chce wyjątkowego mężczyzny z klasą? Przecież te anonse są tak beznamiętne jak ogłoszenia typu "oddam starą szafę, tel XXXXXXXX". Mogą dorwać jakiegoś beta-poczciwca ale też będą z nim nieszczęśliwe gdy ujrzą w nim słabeusza. A on będzie musiał znosić ich gorycz jeśli nie ucieknie.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczcijmy minutą ciszy wszystkie panie 30+ szukające wysokiego, przystojnego, niezależnego finansowo mężczyzny, który zwróci na nie uwagę :) 

Panowie, powstańmy i pochylmy głowy...

 

PS. Muzyka potęguje uczucie smutku i powagę tej chwili. 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Beka jak z Warszawy po Pakistan. 

 

One tak piszą ale się bolcują, na boku. 

Wiem, bo sam takie bolcuje ?. Na Sympatii, Tinderch opisy, że interesuje ją poważny związek a wiją się bez skrupułów jak piskorze.

 

Generalnie to chuj im w dupe, niech sobie robią co chcą. Im starszy jestem, tym mniej ich potrzebuje.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie panie. Mam na imię Krugerrand. Mam 176 cm wzrostu, więc jeśli w szpilkach jesteś ode mnie wyższa nawet do mnie nie pisz. Ważę ok 75 kg, więc jeśli jakimś trafem ważysz wiecej ode mnie też do mnie nie pisz. Mam 37 lat więc jeśli jesteś ode starsza też do mnie nie pisz. Nie pisz do mnie także jeśli nie jesteś przynajmiej 10 lat ode mnie młodsza. Dziękuję również paniom, które nie posiadają własnego samochodu, mieszkania i dochodów na poziomie 10 tyś zł miesięcznie. Najlepiej jakbyś była włascicielką dobrze prosperującej firmy, zasadała w zarządzie dużej spółki lub była jej prezesem. Inaczej jesteś w moich oczach życiową przegraną. No wiesz ja się cenie i tego samego oczekuje od drugiej strony. Szukam wykształconej, inteligentnej i posiadającej pasję kobiety. Co mam do zaoferowania w zamian? Domyśl się:D

Dziekuję.

Mój email:.....

  • Like 10
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Nie, mnie nic nie zdziwi;) Kiedyś, dawno temu, jak zbroja lśniąca blaskiem ze mnie spadała, na pewnym portalu na literę taką samą jak Twój nick, napisałem coś podobnego, ale dużo bardziej dosadnego i zostawiłem na jakiś miesiąc. Jak panie na mój profil jak wchodziły, to równie szybko z niego wychodziły. Zdarzały się wiadomości typu: "jesteś małym, zakompleksionym człowiekiem", "żal mi ciebie", "jesteś aseksualny" i od razu dodanie do czarnej listy (czy jakoś tak to się nazywało). Sam nie zagadywałem i nie wchodziłem w tym czasie na inne profile. Ubaw miałem nieprzeciętny:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger One nie płaczą, one cierpliwie czekają aż się taki trafi i sam przybędzie w lśniącej zbroi, na pięknym białym rumaku, ewentualnie przyleci latającym dywanem i zabierze je do lepszego świata. I tak czekają, całe życie i czekać będą, aż do jego końca:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się może tym Paniom udać.

Przecież powszechnie wiadomo, że bogaci, wysocy przystojniacy na stanowiskach uganiają się za kobietami 40+ i szukają takich na portalach.

Kto normalny by wolał jakąś zgrabną i jędrną 20-latkę skoro można mieć Panią po 40 która "Pisze nowy początek".

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety w Polsce są jak rynek pracy w Polsce. Czyli klasyczne: świeżo po studiach i 10 lat doświadczenia :D 

Zarabiam 2k PLN i policzyłem, że `niezależność` czyt. mieszkanie i samochód, osiągnę w wieku 160 lat. 

Hmmm, może medycyna zrobi postęp w końcu i dożyję ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olawa.lento.pl/chce-bys-mnie-karmil-szczesciem-,6961948.html

 

Panna 45 lat 

 

Kobieta wolna, niezależna , ciepła , dojrzała szukam pana o podobnych cechach ,który gotowy jest zaangażować się w budowanie przyjaźni i związku uczuciowego opartego na szczerości, lojalności, partnerstwie. 

Poszukuję mężczyzny dojrzałego, inteligentnego, pewnego siebie , wysokiego , niezależnego o osobliwym poczuciu humoru, nieuwikłanego w przeszłość .

Kogos spontanicznego, radzącego sobie w kazdej sytuacji , stałego w uczuciach , z własnym stylem ... 

Jeżeli jesteś mężczyzną w przedziale wiekowym od 42-45 , który potrafi swoją osobowością uzależnić od siebie kobietę ... to właśnie Ciebie szukam... :)

Jestem kobietą o milej aparycji, wysoką, uśmiechniętą , optymistycznie patrzącą w przyszłość z dystansem do siebie i świata…

Nie interesuje mnie przelotna znajomość z Panem szukającym przygód ...

Czekam na wiadomości z załączonym zdjęciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kluczową rolę odgrywa "międzyczas", czyli okres od teraz do czasu pojawienia się tego księcia. A natury się nie da oszukać. I kobitki w międzyczasie rypią się ile wlezie, a w świat puszczają sygnały o księciu, puszczają życiowego totolotka, może akurat wpadnie. Nie pozostaje nam nic innego jak je dobrze "zapinać" i trzymać kciuki za szczęśliwy traf.

 

W nocy po same bile ssać ile wlezie, w dzień czyste niczym dziewice wrzucać foty w neta z wymaganiami.

 

Mija dzień, drugi.... bzyku się chcę i księciunio w odstawkę, dawaj ostro,hola hop, hola hop a nazajutrz, "ja musiałam, mam potrzeby huju jeden" lub "my kobiety mamy swe pragnienia, szanuj je bucu".  Uwielbiam to.

45 minut temu, Krugerrand napisał:

@SzatanKrieger One nie płaczą, one cierpliwie czekają aż się taki trafi i sam przybędzie w lśniącej zbroi, na pięknym białym rumaku, ewentualnie przyleci latającym dywanem i zabierze je do lepszego świata. I tak czekają, całe życie i czekać będą, aż do jego końca:)

Białorycerze będą stawiać kwiatki i łzy przelewać, bzykacze "międzyczasowicze" na grobach będą tańczyć radośnie. Ot różnica życiowa.

A zza grobu piczki będą przyklaskiwać radośnie w rytm tańca, kwiatki wiatr przewróci.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na tym portalu z ogłoszeniami rozmawiałem z dziewczyną szukającą swojego "księcia" i prawdziwej miłości. Bardzo szybko usunęła swoje ogłoszenie. Później przeszukując profile na jednym z erotycznych portali przypadkiem ją znalazłem. Zmieniła priorytety, a z "księcia" przerzuciła się na sponsora lubiącego puszyste kobiety. Do tego nazwała swój profil dość wymownie - "Jeb*ać miłość". :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, IgorWilk napisał:

Białorycerze będą stawiać kwiatki i łzy przelewać, bzykacze "międzyczasowicze" na grobach będą tańczyć radośnie. Ot różnica życiowa.

A zza grobu piczki będą przyklaskiwać radośnie w rytm tańca, kwiatki wiatr przewróci.

Ku.... ;)

Aż łzy leca po plecach... Piękne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ameby umysłowe... Taa każda atrakcyjna. To podchodzi już pod narcyzm. Zwłaszcza je$li pisze 40-stka. Te wymagania są nie z tej ziemi. Niech szukają sobie sułtana kosmitów. 

 

Kutwa już widzę co by było gdyby napisać ogłoszenie. Albo chociaż zrobić profil na portalu randkowym.

Jestem młodym atrakcyjnym i zadbanym mężczyzną, który zna swoją wartość. Kobieta nie zasługuje na drugą szanse bo i tak ją zmarnuje. Dlatego musi być dziewicą. Wyeliminuje to też możliwość oszustwa i manipulacji. Prawdziwa kobieta zaczyna się od 170cm, jest młoda, szczupła, musi mieć zainteresowania, być wykształcona i mieć dobrą pracę. Oprócz tego musi umieć gotować, być opiekuńcza i samodzielna. Mam już dość kobiet, które trzeba prowadzić za rączke i są córeczkami tatusia, które mają dwie lewe ręce. Odpowiadam tylko na oferty ze zdjęciem. Jeśli nie masz to musisz wysłać.

 

:)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiło mnie i zmieniłem sobie opis na pewnym portalu miłosnym, cytuję:

 

Panie surowo oczekują, kalkulują... no więc co tam, ja też sobie pooczekuję:
Szukam młodej, inteligentnej, pięknej, uśmiechniętej, kobiecej, kochanej, wiernej, tradycyjnej, mądrej, tolerancyjnej, czułej i oddanej mi kobiety. Za młoda nie możesz być- dziecka pod dach nie chcę, za stara też nie- babcię już mam. Wysokiej, żeby w szpilkach patrzyła na wszystkich z góry i pomogła mi wieszać firanki ale nie za wysokiej, żebyś nie patrzyła na wszystkich za bardzo z góry,. No za niskiej też nie, bo nie możesz na wszystkich patrzyć z dołu. Jak jest inaczej to nawet do mnie nie pisz!!! Oczywiście na siłownie i fitness musisz chodzić, bo wymagam, żeby moja partnerka wyglądała jak sex bomba (warunek konieczny). Biust niezbyt duży, oczywiście mały nie może być, ale za duży też nie. Średni też nie. W sumie to możesz nie mieć w ogóle, ale to też mi się nie podoba.
Oczywiście cellulit, jakieś boczki, grube nogi, krótkie włosy- nawet do mnie nie pisz!!! 
Musisz mieć wykształcenie wyższe (warunek konieczny), bo nie mogę się wstydzić przy znajomych za Ciebie. Nie ożenie się z idiotką. Najlepiej jakieś techniczne, musisz mieć dobrą pracę, tak abyśmy mieli spokój finansowy, jeśli zarabiasz jakąś śmieszną średnią krajową to nawet do mnie nie pisz!!! Najlepiej jak jesteś przedsiębiorcza, bo lubię się bawić na wakacjach robiąc zdjęcia pod palmami.
Oczywiście własne mieszkanie, minimum 3 pokoje, no niech będzie, że te 85 metrów wystarczy, parking podziemny. Rzecz jasna blisko centrum, żebym mógł się pochwalić moim zazdrosnym kumplom gdzie mieszkam. Ja nie jeżdżę byle czym, więc wymagam od mojej partnerki własnego auta, dobrze byłoby jakbyś jeździła czymś bezpiecznym i ładnym. Najlepiej czerwone lub białe, jak jeździsz jakimś niebieskim, srebrnym czy starym autem to nawet do mnie nie pisz!!!
Duzo podróżuje, więc wymagam od mojej kobiety, żeby zabrała mnie gdzie od czasu do czasu. Może być Tajlandia lub jakieś Malediwy. Nie mam zamiaru stracić całe życie siedząc z Tobą w domu!
Musisz dobrze gotować, nie mam zamiaru narażać mojego delikatnego żołądka, więc wymagam od mojej partnerki wysokich umiejętności i różnorodności w tym kierunku, to chyba jasne prawda?
Moja partnerka musi się ubierać stylowo, modnie, wszystko musi wyglądać schludnie i seksownie. Szpilki i sukienki codziennie, w domu od czasu do czasu dopuszczam dres, nie przesadzajmy...
Oczywiscie panie zaniedbane, grube, niegustowne- nie pisać!!! Analfabetki, desperatki seksualne, idiotki- nie pisać!!!

 

Jesli chodzi o mnie, mam do zaoferowania to, że jestem miły i mam dobre serce. No to będzie chyba tyle.
Moja pasja to sport (od tygodnia), koledzy, szalone imprezy, literatura piękna (50 twarzy Greya), media społecznościowe.


Czekam na wiadomości od zdecydowanych kobiet. Buziaki.

 

Ciekawy jestem odzewu ?

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały

Ja jedynie bym tak po chamsku nie pisał w sensie tak w sposób oczywisty że trolujesz, tylko bym to wszystko rozmiękczył i bardziej urealnił. Nie wiem jak to opisać co inaczej. Zrobiłbym tak na krawędzi, że faktycznie by myślały że takiego kogoś poszukuje .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.