Skocz do zawartości

Przegląd ofert matrymonialnych od Pań


Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa ale się czuję.... Mam 173 cm i z tego co widzę nie mam szans nawet u największego paszteta..... Nie będę mógł otoczyć szczęściem i opieką wybranej ameby, wypierdalać na nią kasy w zamian za starzejącą się pomarszczoną dupę, zwisy do pępka i wąsy jak Piłsudski. Nie będę mógł spędzać miło wieczorów odbierając codziennego zjeba i wysłuchując jaki jestem chujowy i zjebany.

HURA ! hahaha, życie jest piękne.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Jan III Wspaniały

Ja jedynie bym tak po chamsku nie pisał w sensie tak w sposób oczywisty że trolujesz, tylko bym to wszystko rozmiękczył i bardziej urealnił. Nie wiem jak to opisać co inaczej. Zrobiłbym tak na krawędzi, że faktycznie by myślały że takiego kogoś poszukuje .

Pozdrawiam.

Mi się nie chce już tam siedzieć, więc obojętne mi jest co tam sobie Karyny pomyślą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Widzieliście jakie tam są dysproporcje?

Pani szuka pana 200 ofert

Pan szuka pani 2000 ofert

Zależy jak hasła wpisać i filtry ustawić, wczoraj pamiętam że było 153 strony ofert od kobiet, dzisiaj około 60 stron, zależy jak co tam poprzestawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, SławomirP said:

Szukam chłopaka pracującego zdalnie wiek 25-33 lata, który jest młody i chce mi pomóc, który jest szczery, który będzie myślał tylko o mnie, który ma odwagę podjąć za mnie odpowiedzialność. Który może zna się na programowaniu. Nie pije i nie pali. Który potrafi budować. Który posiada już doświadczenie w życiu zawodowym i jest w stanie utrzymać dwie osoby przez jakiś czas. Do białego związku. Najlepiej czułego, który umie milczeć i ceni sobie ciszę.
Mieszkam daleko i szukam kogoś wyjątkowego. Nie jestem idealna.

Kurwa do kina jeszcze ja wezcie i popcorn kupcie ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Ja nie przeglądam nawet tych ofert bo nie chcę się denerwować.

Jeśli się denerwujesz, to znak, że jeszcze za mało forum, audycji, itd. Oglądaj, słuchaj - dużo audycji Marka. Ja w tej chwili jestem w takim stanie emocjonalnym już od dłuższego czasu, że w ogóle nie potrzebuję kobiety. Jak chce seksu - diwy. W ogóle nawet nie rozmawiam obecnie z żadną kobietą, żadnego bajerowania - i nie mam żadnych takich potrzeb. 

 

Nie ma co się denerwować, przecież divy są za ledwie 150-200 zł, można śledzić garsonierę, dzielić się namiarami do fajnych diw. Co mnie w ogóle obchodzą wymagania tych Pań z portali, jak seks mam za 150 zł z jaką chcę? Wysokie, niskie, blondyny, brunetki. Jutro mam plan zaatakowania, kilka namiarów z garsoniery ściągnięte, trzymajcie kciuki Panowie, żeby było udanie :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho. Jest pierwszy odzew miłej Pani.

Wczesniej byłem w szoku, bo dziewczyny mi puszczają oczka ale jest i pierwszy odważna. 1 zdjęcie twarzy, pulchna. 3/10. Cytuję:

,,Jeszcze nie spotkałem osoby która ma tak chamski opis jak ty. A za kogo ty się masz ? Jak Ty wyglądasz ? Jakie ty masz zainteresowania? Co ty możesz zaoferować kobiecie? Opis jest kompletnie prostacki. Skoro z ciebie taki super gosc to czemu masz 30 lat i jestes sam ? Bardzo ciekawe. Zapewne odpiszesz mi i dodasz do czarnej kisty bo ty typowe dla was uwazajcych się za cud natury".

Oj Karyna no co Ty głupia? Ja tak tylko... ?

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Unhomme napisał:

@arch Za 150 zl to chyba jakies bez zebow ?

 

Jakbym chcial cos z wyzszej polki to ceny juz pewnie od 300 zl ida.

No co Ty, za 150 zł są normalne, ładne, tylko dość często jest ograniczenie w pozycjach. Za 200 zł można już spokojnie wyhaczyć fajne spotkanie, nawet z lekkim GFE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, arch napisał:

Jeśli się denerwujesz, to znak, że jeszcze za mało forum, audycji, itd. Oglądaj, słuchaj - dużo audycji Marka. Ja w tej chwili jestem w takim stanie emocjonalnym już od dłuższego czasu, że w ogóle nie potrzebuję kobiety.

Tzn może źle się wyraziłem, niech one i chcą Putina za faceta po prostu jest to smutne i nawet nie przeglądam tych anonasnów jak bracia wysyłają bo po prostu człowiekowi się smutno robi jakie kobiety są śmieszne. Mimo wszystko dziękuje za rady i troskę.

Jutro daj znać jak poszło z divami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część z nich trafi na psychopatów, którzy zapewnią im niezapomnianą rozrywkę na całe życie ale wracając do wygórowanych wymagań pań, znając Boga (dla niewierzących rachunek prawdopodobieństwa) one na co dzień w rzeczywistym życiu trafiają na mężczyzn, którzy by im jak najbardziej pasowali jednak hipergamia i gadzi mózg nie dają dla nich żadnej szansy dlatego one będą kończyć ze stadem kotów i pretensjami do całego świata tylko nie do siebie.

Jeszcze jedno oglądam dużo katolickich kazań itd. to co mnie w nich drażni to ciągłe dogryzanie facetom, nic na temat o tym, że jak kobieta będzie wybrzydzać całe życie to będzie nieszczęśliwa oni tam się boją skrytykować współczesne kobiety, ciągle obowiązuje ten mit uciemiężonej matki Polki.

Edytowane przez rycerz76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SławomirP napisał:

Szukam chłopaka pracującego zdalnie wiek 25-33 lata, który jest młody i chce mi pomóc, który jest szczery, który będzie myślał tylko o mnie, który ma odwagę podjąć za mnie odpowiedzialność. Który może zna się na programowaniu. Nie pije i nie pali. Który potrafi budować. Który posiada już doświadczenie w życiu zawodowym i jest w stanie utrzymać dwie osoby przez jakiś czas. Do białego związku. Najlepiej czułego, który umie milczeć i ceni sobie ciszę.

 

Po prostu JEBŁEM.  Ona szuka nie chłopaka ale NIEWOLNIKA który by jeszcze ją zabawiał, utrzymywał, tyłek podcierał i zamknął ryj/się nie odzywał kiedy pańcia potrzebuje spokoju. Ma się znać na programowaniu - bo to są introwertycy - będzie cały czas na oku siedział cichutko i robił swoje a w przerwach może myśleć tylko o niej - no i w dodatku BIAŁY ZWIĄZEK.

 

Ciekawe czy znajdzie takiego KRETYNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w drugie z brzegu ogłoszenie. Uwaga HIT!
 
Mam 52 lata, ale wyglądam młodo i młoda też jestem mentalnie. „
No jasne, 52 a wyglada jak świeża spod prysznica 20 latka.
 
 „Panowie jeżeli szukacie dziewczyny tylko na s... proszę do mnie nie pisać.”
Seks z mumiią. Nie dotknąłbym jej przez skafander płetwonurka. Trzeba być trupojebem. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Co ty możesz zaoferować kobiecie? Opis jest kompletnie prostacki. Skoro z ciebie taki super gosc to czemu masz 30 lat i jestes sam ? Bardzo ciekawe.

Typowy tekst głupiej dupy, gdy nie ma żadnego argumentu. Skoro jesteś taki świetny to dlaczego jesteś sam? Głupia pinda nie pomyśli nawet (albo boi się pomyśleć), że fajny facet może mieć wylane na stałe związki. Mnie ostatnio jedna w pracy zabiła tekstem, że mam się brać do roboty, bo już 34 lata. Jej brat ma 30, żonę i dwoje dzieci, a ja co ??

 

@arch Mam ostatnio podobnie. Totalny luz psychiczny. Zero presji na cokolwiek. Nawet zagadywać mi się nie chce. Piszę z jedną na facebooku, niebawem mamy się spotkać, ale widzę jak bardzo się zmieniłem przez ostatni czas. Kiedyś byłbym podjarany, już gadka dookoła, ze tu fajna panna, olaboga, trzeba działać etc. Teraz totalna cisza. Zero presji. Zero głupich myśli. Racjonalny egoizm i trzeźwa ocena sytuacji. 

 

Chętnie zostawiłbym "wizytówkę" jakiejś pani. Nawet dla treningu, dla sportu. Bez wyczekiwania później na kontakt. I najlepsze jest to, że gdy mamy takie podejście to panienki zaczynają się pojawiać same. 

Takie podejście jest fantastyczne. Czuję, że nic nie muszę. Tak trzymać, Bracie :)!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.