Skocz do zawartości

Przegląd ofert matrymonialnych od Pań


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś podesłał mi linka do  http://krakow.lento.pl/randki-i-przyjaciele/pani-szuka-pana.html nie przeglądnąłem nawet jednej strony ogłoszeń i jestem w szoku co do opisów wymagań.

 

Otworzyłem kilkanaście ofert i takie o to rzeczy znalazłem 

 

W co drugim ogłoszeniu wymagania to:

-wysoki

-wyjątkowy

-wykształcony

-bogaty 

 

Oczywiście wiek Pań to prawie same 40+ a często 50+

 

Pierwsza kandydatkahttp://katowice.lento.pl/tylko-powazne-znajomosci-,6953346.html

 

Daj komuś drugą szanse , a on wykorzysta ją tak , że nikt inny nie zasłuży już na pierwszą .. Kobieta wykształcona, inteligentna, optymistka,pozna mezczyzne stanu WOLNEGO w wieku 28-38lat. Tatę już posiadam, wiec Panom +40 dziękuje . 
...wysokiego powyżej 180 cm wzrostu, gdyż sama mam 174cm. NIE JESTEM zainteresowana jednorazowymi spotkaniami.
Jestem osobą niezależną finansowo i tego samego wymagam od drugiej strony.
Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale
każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie .. ;)

 

Z opisu można wyczytać miałem bad boya teraz szukam misia, wyszalałam się na kutangach, czas na ustabilizowany związek. Ciekawe jak wygląda jej niezależność finansowa, a jak ma wyglądać ta niezależność u potencjalnego kandydata?

 

Druga kandydatkahttp://krakow.lento.pl/znajomosc,6980181.html

Wiek 25 lat więc lista wymagań taka że sam Putin mógłby zwątpić w swoje szanse

 

Dzień dobry,
Jeżeli masz 35-50lat, jesteś mężczyzną z klasą, który wie czego chce od życia, jesteś dumny ze swoich osiągnięć, prowadzisz własną firmę lub zajmujesz dyrektorskie stanowisko. Cenisz sobie życie na dobrym poziomie, czujesz się młodo lub chcesz się tak poczuć, poszukujesz odskoczni w życiu lub czegoś nowego. Lubisz kobiety naturane ... Cciałbyś poznać młodą, miłą, interesującą kobietę, kogoś z kim miło spędzisz czas przy lampce wina, w teatrze, kinie, na kolacji, porozmawiasz, poflirtujesz...

Co o mnie? Dwudziestoparolatka, uśmiechnięta, ładna, wysoka 170, waga 58kg. Szukam pasji, czułości i radości z każdego spotkania - tak naprawdę, to samych pozytywnych odczuć jakie dwie osoby mogą sobie nawzajem ofiarować.

 

Oczywiście pani za gruby hajs oferuje jedynie od czasu do czasu swoją dupe i UWAGA!! Uśmiech...

 

Trzecia kandydatka http://krakow.lento.pl/poznam-wolnego-i-zadbanego-mezczyzne-z,6763203.html

Wiek grubo ponad 40 lat więc wypadałoby jakiegoś wysokiego, niezależnego (czytaj kasiastego) faceta bo jak nie teraz to kiedy?

 

Poznam wolnego , wysokiego i zadbanego mężczyznę najlepiej z Krakowa w wiek od 42 do 52 lat. 
Jestem zainteresowana realną znajomością/związkiem z dojrzałym, niezależnym, wolnym mężczyzną, który nie chce być sam ... 
To co potem to zobaczymy. 
Mam 44 lata , wolna, wysoka (174) , szczupła ,atrakcyjna, komunikatywna . Standardowe zainteresowania, lubię wszystko co pozytywne , jak każdy... 

 

Jak to jest że na portalach same HOT 40+, a na ulicach tylko "takie nawet bym jej nie włożył" 40+?

 

Czwarta kandydatka http://krakow.lento.pl/poznam-mezczyzne-na-poziomie-,4727575.html

 

No spoko że masz swój biznes, ale po co takiemu księciu o którego zabijają się młode laski potrzebna taka babcia jak ty?

 

Jestem 45 letnią wykształconą, atrakcyjną, dojrzałą ,kulturalną Singielką .Na co dzień prowadzę swój biznes (kancelaria prawna)
Poznam przystojnego,wysokiego,wykształconego mężczyznę (wykształcenie wyższe - warunek konieczny) stanu wolnego,zdecydowanego na kontynuację dłuższej znajomości w wieku 45 do 50 lat.
Wymagam szczerości lojalności i uczciwości którą również oferuję. 
Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie, tego też oczekiwałabym od Ciebie. Jestem kobietą realną i interesuje mnie tylko realna znajomość. Nie mam zamiaru poznawać się i pisać z kimś w nieskończoność.
Proszę o odpowiedź jedynie uczciwych Panów spełniających powyższe kryteria.
Pozostałym bardzo dziękuję. Nasze pierwsze spotkanie i tak zdecyduje czy będzie nam razem po drodze. 

Jeżeli szukasz kobiety na poziomie,odpisz...............

 

Piątka kandydatka http://krakow.lento.pl/cel-matrymonialny,6707814.html

 

Witam! Poszukuję pana wolnego ( z zamkniętą przeszłością), chętnie wysokiego, bez zobowiązań, tylko z Krakowa, w wieku od 50 lat zainteresowanego stałym związkiem i wspólnym rodzinnym życiem w celu matrymonialnym. Jestem 44 letnią rozwódką z Krakowa, dostępną w ' pakiecie' z prawie dorosłą córką i dużym kudłatym przyjacielem.
Rozumiem że z córki też można korzystać?
Szukam niebrzydkiego mężczyzny o wzroście od 180 cm, uśmiechniętego, niebanalnego, potrzebującego - podobnie jak ja - bratniej duszy. Ja - ponoć interesująca czterdziestolatka po studiach. Odezwij się jeśli też czujesz się odrobinę samotny. Proszę, wyślij zdjęcie, choćby po krótkiej korespondencji:-)
Przystojny, wysoki w trybie pilnym dla HOT czterdziechy.
Ale juz przyjaciela, kompana, partnera, towarzysza do kawy -tak. Mam pare kilogramow wiecej wiec wez prosze to pod uwage - przyslowiowy "Wieszak" to nie ja. Kawalerom, z przykroscia, podziekuje. Napisz, zaczep, zaintryguj
36 latka z nadwagą poszukuje kogoś kto będzie się dla niej produkował i intrygował 
To już chyba serio troll 
Panna 39 lat, chociaż obstawiam że tak naprawdę 40+
Chciałabym poznać mężczyznę na dobre i na złe- który lubi sarkazm, jest inteligentny i elokwentny..miły i szarmancki.
...to chyba niewygóriwane marzenia.. 
Najlepiej wysoki szatyn, brunet...
Ja jestem z osób, które " uchodzą " za duszę towarzystwa, aczkolwiek nieśmiała- miła, inteligentna, raczej ładna i zgrabna..
46 lat
Wyoski, zadbany, bogaty, dobrze zbudowany i tak dalej...
Reszta ogłoszeń to zwykle wysoki, kulturalny Pan dla Pań 40-55 lat, który będzie się nimi opiekował na emeryturze.
Rzuca się w oczy to że te kobiety nie mają nic do zaoferowania od siebie, o sobie albo nic nie mówią, albo że jestem fajna, miła, roześmiana, inteligenta, zgrabna, atrakcyjna i zbliżam się do 50 roku życia, chociaż widziałem i takie opisy dla kobiet 55 lat.
Tylko Panowie nie pozabijajcie mi się tutaj w walce o te damy.
PS: Wybaczcie że zepsułem posta jakimiś liniami, ale nie wiem jak to usunąć, a muszę już wychodzić.
Edytowane przez SławomirP
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te wymagania kobiet już przyprawiają o szyderczy śmiech.

Niech giną w męczarniach w swoich głupich wyobrażeniach.

Ile to ja zdrowia straciłem a w tym poczucia niższości, upokorzeń i tego, że nie spełniam tych zabawnych wymagań.

Niech szukają te 45+ gorące, 25 letniego ogiera prezesa banku PKO SA. Jestem ciekaw ile takich dyrektorów w naszym kraju jest, niech się pozabijają o nich.

Ja już się wymeldowałem, i mam totalnie w dupie te kobitki. 

 

No ale co by nie mówić żadna nie mówi z nich "Poznam biednego ale z wielkim sercem mężczyznę, bo nie liczy się zewnętrze tylko wnętrze" Niech spierdalają mi z oczu. Co nie zmienia faktu, że im kibicuje w znalezieniu takich ciach :D 

Co najzabawniejsze jest, że wszystkie pasztety szukają kolesia co wygląda i zarabia jak Christianio Ronaldo a same mają gówno do zaoferowania oprócz dupy z celulitusem i ogromnym przebiegiem oraz ładowaniem w atmosferę od tego przebiegu :D 

Powodzenia kochane Panie ! :D 

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SławomirP napisał:

Co o mnie? Dwudziestoparolatka, uśmiechnięta, ładna, wysoka 170, waga 58kg. Szukam pasji, czułości i radości z każdego spotkania

I tu temat się zamyka pani szuka pasji więc pewnie siedzi na kanapie a pan w wieku 50lat ma ja utrzymywać no bo jak w wieku 25lat ma pracować??? Hahaha?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, SławomirP said:

Ciekawe jak wygląda jej niezależność finansowa, a jak ma wyglądać ta niezależność u potencjalnego kandydata?

Pewnie ma zarabiac w chu... i jeszcze trochę bo Pannie na tipsy zabraknie, o ile ma w ogóle jakiś dochód.

41 minutes ago, SławomirP said:

Cenisz sobie życie na dobrym poziomie, czujesz się młodo lub chcesz się tak poczuć, poszukujesz odskoczni w życiu lub czegoś nowego. Lubisz kobiety naturane ... Cciałbyś poznać młodą, miłą, interesującą kobietę, kogoś z kim miło spędzisz czas przy lampce wina, w teatrze, kinie, na kolacji, porozmawiasz, poflirtujesz...

Pachnie mi kurestwem na kilometr. 

41 minutes ago, SławomirP said:

Mam 44 lata , wolna, wysoka (174) , szczupła ,atrakcyjna, komunikatywna . Standardowe zainteresowania, lubię wszystko co pozytywne , jak każdy... 

No 44 + 7 ;) 

41 minutes ago, SławomirP said:

Jeżeli szukasz kobiety na poziomie,odpisz...............

Mam pytanie: co definiuje że kobieta jest na poziomie?

41 minutes ago, SławomirP said:

Jestem 44 letnią rozwódką z Krakowa, dostępną w ' pakiecie' z prawie dorosłą córką i dużym kudłatym przyjacielem.

Czyli matke, córkę i psa? Z córką to jeszcze ale ze zwierzątami to nie wiem czy znajdzie takiego amatora :D

41 minutes ago, SławomirP said:

Ale juz przyjaciela, kompana, partnera, towarzysza do kawy -tak. Mam pare kilogramow wiecej wiec wez prosze to pod uwage - przyslowiowy "Wieszak" to nie ja. Kawalerom, z przykroscia, podziekuje. Napisz, zaczep, zaintryguj

Czyli gruba, leniwa Panna poszukuje pachołka co by koło niej skakał bo czuje się niedowartościowana.

 

Osobiście ja nie wiem, ale nie jestem ani bogaty, ani przystojny, ani wysoki, łysieje. Także w tym stuleciu nie zapunktuje :) Powiedzice mi jedno skąd się to bierze, taka spierdolina w głowach Pań. Skąd?

Edytowane przez viko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj może nas to wszystko irytuje a niektorych poważnie wkurwia (zwłaszcza tych, którzy kiedyś przejechali sie na byciu white knightem mnie na szczęście jakiś patologiczny gen w mojej głowie zawsze od tego odciągał) ale weźcie głeboki oddech.

 

Pomyślcie o tym, że 99% z nich i tak nigdy nie znajdzie tego co szuka ba większość przez swoje spierdolenie zostanie samotna.

 

A my? A my za kilka-kilkanaście lat spokój ducha, spokój wypisany na twarzy na przejażdżce fajnym autem po mieście, wiatr smagający twarz, z dobrą pracą (albo przynajmniej taką,która nie wkurwia i nie zapodaje głodowych pensji) zadowoleni z tego, że nie spierdoliliśmy sobie życia spojrzymy na swoje równolatki z miną z którą te najładniejsze dzisiaj patrzą na nas czyli: 

"Ty? Ty miałabyś.... Chyba kurwa żartujesz :D" 

 

Spijanie śmietanki jeszcze przed nami a one właśnie wypalają sie jak zapałka bazując tylko na swoim wyglądzie.

 

Życzę wszystkim spokoju ducha i cierpliwości.

  • Like 21
  • Dzięki 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, viko napisał:

Powiedzice mi jedno skąd się to bierze, taka spierdolina w głowach Pań. Skąd?

Od dzieciństwa mają przedstawiane bajki jakimi to nie są księżniczkami, moja kuzynka 12 letnia czy ile to się tam ma przy komunii też już jest nazywana "księżniczką" na każdym kroku. Wszędzie się wmawia kobietom te same głupoty, weźcie zobaczcie jakie filmy hollywood wypuszcza :)  - to wam wszystko powie. No i plus setki innych czynników jak "polki są najpiękniejsze na świecie" i inne szit teksty. Każdy kraj ma swoje.

Akurat oglądam jeden filmik z MGTOW po ang. i tam też koleś mówi, że w Indiach to samo się zaczyna dziać co na zachodzie czyli feministki itp. 

 

Generalnie obserwujemy upadek kobiety

 

7 minut temu, Przemek1991 napisał:

To jest kurwa dramat... ?

W pełni się zgadzam.

21 minut temu, MMorda napisał:

no bo jak w wieku 25lat ma pracować??? Hahaha?

25 lat, jeszcze jest czas na wychaczenie fajnego prezesa banku WBK Santander 

 

@Król Jarosław I

Dałbym ci plusa ale niestety już ich nie mam za twoją wypowiedź :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten synonimy słowa bogaty w opisach czyli "Niezależny" :D Ciekawe tylko jak daleko musi być niezależny, czy tylko nie musi już nawet chodzić do pracy, czy może stał się już jakimś półbogiem?

 

PS: Zobaczcie ile te oferty mają wyświetleń, przykładowo 46 lata szukająca bogatego przystojniaka Wyświetleń oferty: 7542

Edytowane przez SławomirP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMorda napisał:

Choć odrobina pracy no kurwa!! 

Jej pracą jest się nie obżerać nie puszczać pierdozaurów w pobliżu swojego ulubionego prezesa. To wszystko mój przyjacielu, oczywiście póki pupkę ma atrakcyjną.

@SławomirP

 

Niezależny czyli - posiadający własne mieszkanie 3 piętrowe, własną firmę i ciało herkulesa :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, MMorda said:

Wychaczenie to jedno, a co później? Zero ambicji?

A po co. Zaciąży, urodzi. Będą alimenty, będzie mieszkanie, wszystko będzie ... Ma iść tak jak inni do pracy? Księżniczki przecież nie pracują. A tak na serio, to ktoś zaleje formę i no właśnie ... był chłop nie ma chłopa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ustabilizowana sytuacja finansowa to najważniejszy element miłości 

 

Witam mam 38 lat, 175 cm wzrostu, 62 kg wagi i długie czarne wlosy. Znak-Skorpion. Jestem matką nastolatka i uznałam że najwyższy czas pomyśleć o sobie.... Lubię spędzać wolny czas nad wodą i oglądać filmy akcji ....Szukam mężczyzny , który wie czego chce, ma ustabilowaną sytuację rodzinną i finansową .....więcej dowiesz się o mnie na mailu.

 

Inwalidka szuka opiekuna, który ją utrzyma i podetrze tyłek po sraniu:

 

Szukam chłopaka pracującego zdalnie wiek 25-33 lata, który jest młody i chce mi pomóc, który jest szczery, który będzie myślał tylko o mnie, który ma odwagę podjąć za mnie odpowiedzialność. Który może zna się na programowaniu. Nie pije i nie pali. Który potrafi budować. Który posiada już doświadczenie w życiu zawodowym i jest w stanie utrzymać dwie osoby przez jakiś czas. Do białego związku. Najlepiej czułego, który umie milczeć i ceni sobie ciszę.
Mieszkam daleko i szukam kogoś wyjątkowego. Nie jestem idealna.

 

Czy biały związek oznacza tyle że seksu mimo wszystko nie będzie? :D:D:D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP

Stary mi mi już nie pisz o tych wymaganiach bo nie wiem czy się złościć czy po prostu współczuć tym kobietom.

Właśnie sprawdziłem co to ten biały zwiazek i jestem załamany :

 

Białe małżeństwa to takie, w którym małżonkowie świadomie decydują się na rezygnację z seksu. Niekiedy pary od samego początku postanawiają nigdy nie współżyć, w innych przypadkach decyzja ta przychodzi z czasem – po tym, jak małżonkowie rozpoczynają życie erotyczne, a często również po założeniu rodziny. Związek bez seksu jest możliwy, jednak zarówno mąż, jak i żona muszą być przekonani co do słuszności tej decyzji. Jeśli rezygnacja z seksu jest postanowieniem tylko jednej ze stron, szanse na szczęście takiego związku są bardzo małe.

 

 

No kobieta szuka ewidentnie sponsora i to jeszcze bez seksu ja pierdolę po co facetowi taka baba ? No ja się pytam po co !

Ciekawe czy znajdzie jakiegoś nieszczęśnika

Ale to jest po prostu ciężki dramat...

 

1 minutę temu, Bullitt napisał:

Ktoś z Was napisze stosowne ogłoszenie o poszukiwanej kobiecie? Może być zabawnie ;) . 

Jak chcesz to może ja się podejmę, najwyżej dałbyś znać co się będzie działo na profilu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SławomirP napisał:

Szukam chłopaka pracującego zdalnie wiek 25-33 lata, który jest młody i chce mi pomóc, który jest szczery, który będzie myślał tylko o mnie, który ma odwagę podjąć za mnie odpowiedzialność. Który może zna się na programowaniu. Nie pije i nie pali. Który potrafi budować. Który posiada już doświadczenie w życiu zawodowym i jest w stanie utrzymać dwie osoby przez jakiś czas. Do białego związku. Najlepiej czułego, który umie milczeć i ceni sobie ciszę.
Mieszkam daleko i szukam kogoś wyjątkowego. Nie jestem idealna.

Hahaha może jeszcze frytki do tego :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt

Szukam kobiety do białego małżeństwa. 

Jestem dyrektorem i udziałowcem w jednym z najpopularniejszych banków.

Szukam kobiety z którą mógłbym oglądać filmy i rozmawiać o nas i o życiu.

Interesuje mnie zarabianie pieniędzy oraz wznoszenie naszej Energi męskiej i kobiecej na wyżyny.

Jestem stosunkowo młody 36 lat ale z bagażem doświadczeń, ponieważ pochodzę ze zamożnej rodziny edukacja była na pierwszym miejscu, teraz pragnę się ustatkować - jesteś chętna ?

Kobiety często mnie pytają w pracy dlaczego jeszcze się nie ożeniłem a ja po prostu szukam tej jedynej.

Szukam kobiety, wiek właściwie się nie liczy, liczy się wnętrze dla mnie. Zawsze uważałem kobiety za anioły ziemskie niestety, przez to iż zarabiam kwoty sześciocyfrowe miesięcznie, jestem rozchwytywany przez materialistki. Pisz jeśli mój krótki opis Cię zainteresował. Niestety bez fotek pań nie przyjmuję, panowie mnie nie interesują. Uważasz, że jesteś tą z której powinienem dać szansę ? Pisz śmiało.

Do zobaczenia w realu do odważnych świat należy !

 

Proszę użyj tego dla swojej i naszej uciechy :) 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Działaj mój synu, i daj znać co się będzie działo. Oczywiście zmień opis jeśli ci się podoba, ten dałem na szybcika może komuś podsunie jakieś pomysły.

Eh, portal wymaga jakichś głupich zadań sprawdzających żeby wysłać jakąkolwiek wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Co najzabawniejsze jest, że wszystkie pasztety szukają kolesia co wygląda i zarabia jak Christianio Ronaldo a same mają gówno do zaoferowania oprócz dupy z celulitusem i ogromnym przebiegiem oraz ładowaniem w atmosferę od tego przebiegu :D 

Powodzenia kochane Panie ! :D 

Najbardziej zwraca uwagę jak fajnie przemycają swoje wymagania do opisu :D. Jeśli jesteś wysportowany, inteligentny, wysoki bla bla bla. Jestem miłą, sympatyczną, uśmiechniętą dziewczyną, która lubi to co wszyscy, chodzić na spacery. Moje hobby to oddychanie, jedzenie i spanie. Wyślij fotkę - zawsze miło wiedzieć kto jest po drugiej stronie. 

I tu jeb - twarz zasłonięta telefonem a zdjęcie zrobione ziemniakiem :D

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.