Skocz do zawartości

Przegląd ofert matrymonialnych od Pań


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Bullitt napisał:

Jej brat ma 30, żonę i dwoje dzieci, a ja co ??

W takich przypadkach mój św. pamięci wujek odpowiadał, że on może i jest kawalerem, ale wszystkie dzieci we wsi głaszcze po głowach, bo nie wie które mogą być jego. W bardziej obcym towarzystwie - że jeszcze wiele Pań się licytuje która da mu więcej, więc nadal czeka na tą jedyną wygraną.

 

@Jan III Wspaniały, @SzatanKrieger

To rzeczywiście zbyt "oczywisty" tekst typu troll. Mam wenę więc zaproponuję coś takiego:

 

Moja romantyczna dusza wychowała się w lepszym świecie idealnej filmowej miłości, więc wierzę że gdzieś tam czeka na mnie kochająca, inteligentna, mądra i czuła bratnia dusza. Właśnie Ty, Piękna. Czekasz aż mój potężny rumak porwie Cię do mojego ogromnego zamku, gdzie dziś hula wiatr po pustych komnatach. Tam pod powierzchnią Bestii będziesz mogła zgłębiać piękno mojego serca, aż do końca naszych wspólnych dni.

Tak więc wierzę że znajdziesz mnie, moja piękna, uśmiechnięta, wierna, tolerancyjna Kobieto.

 

A jak będzie wyglądał masz wspólny obraz, wiszący w hallu? Ja wysoki 192cm, dobrze zbudowany i umięśniony ale nie kulturysta, brunet, brodaty, piwnooki, w skrojonym na miarę niebieskim garniturze pasującym do mojej ciemnej karnacji. W oczach moich i pozie odbija się sporo doświadczeń które zgromadziłem w moim trzydziestoparoletnim życiu... i oczywiście charakterystyczne iskierki humoru; i lekki uśmiech symbolizujący moje podejście do świata. Ty, w białej klasycznej sukni z jedwabiu, trochę niższa ode mnie, ale spokojnie mogąca spojrzeć mi w oczy bez zadzierania głowy. Twa sylwetka, piękny biust i wcięcie talii podkreślone są przez prosty krój sukni, a rozcięcie delikatnie podkreśla Twą zgrabną łydkę i zarys widocznych na niej mięśni. Rysy Twej twarzy podkreślają Twą wiedzę i nauki pobierane na najlepszych uniwersytetach, które pozwolą Ci być niezależną, i poradzić sobie lepiej niż większość ludzi z w każdym miejscu i czasie; ale obraz wyraźnie podkreśla też Twój młodszy ode mnie wiek, sugerując że od tej pory to ja opiekuję się Tobą, chroniąc Cię przed całym złem tego świata.

 

Jeśli nie spodoba ci się mój zamek, lub sentyment każe Ci pozostać jeszcze chwilę tam gdzie jesteś, to chętnie zamieszkam z Tobą, jeśli odstąpisz mi Pani jedną ze swych komnat, i nie przeszkodzi Ci to przyjmować gości w salonie, oraz oczywiście zachowa Twój gabinet nieskalany mą obecnością - jako Twój azyl i ostoję bezpieczeństwa. Nie zapomnij proszę o stajni dla mojego rumaka, aby też mógł zapoznać Twą klacz ;)

 

Nie zamierzam jednak zamykać Cię w domu jak w klatce - ja dużo podróżuję, lubię podróże, i chętnie wybiorę się z Tobą na wycieczkę na Malediwy, do Tajlandii, lub gdziekolwiek jeszcze nie byłaś - myślę że spodoba Ci się zdjęcie które zrobię Ci pod palmami. W ramach bliższych wycieczek, gdy znudzi Cię przygotowywanie potraw dla naszych uczt, możemy zwiedzić okoliczne restauracje - ale co najmniej trzygwiazdkowe, miewam dość delikatny żołądek i wykwintny gust :) Jeśli zaś i to nas znudzi, zawsze możemy odwiedzić jakiś modny butik gdzie pomogę Ci w poszukiwaniu stylowych i modnych ciuchów - bo dres jest strojem sportowym, sukienka i szpilki wyjściowym, a do domu wolałbym abyś przywdziała koronki... może czarną aksamitkę na szyję? Bo najlepszym strojem dla kobiety jest ten, który Bóg dał jej w dniu urodzin ;)

 

Tak więc czekam na Ciebie, aż będziemy mogli namalować ten wymarzony przeze mnie obraz Nas razem... i nie chciałbym już go zmieniać, jest tak idealny że jeśli nie pasujesz do niego, proszę pozwól mi dalej czekać. Moje serce mogłoby nie wytrzymać zbyt wielu rozczarowań, miłość w nim zgromadzona mogłaby rozsadzić je jak supernową... tylko pasując do obrazu z mych snów mogłabyś zapanować nad tą energią. Kto wie, może w mych snach już się spotkaliśmy, i tylko muszę Cię jeszcze znaleźć na jawie? Czekam na wiadomość od Ciebie... Cmok ;)

 

Edit: W szale twórczym bywa, że sam siebie zaskakuję. Ale chyba nieźle wyszło. Blask białej zbroi aż oślepia.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Skusiło mnie i zmieniłem sobie opis na pewnym portalu miłosnym, cytuję:

 

[...]

 

Ciekawy jestem odzewu ?

 

W dniu 11.07.2018 o 23:48, SzatanKrieger napisał:

@Bullitt

Szukam kobiety do białego małżeństwa. 

Jestem dyrektorem i udziałowcem w jednym z najpopularniejszych banków.

Szukam kobiety z którą mógłbym oglądać filmy i rozmawiać o nas i o życiu.

 

 

[...]

 

 

Proszę użyj tego dla swojej i naszej uciechy :) 

 

 

Inspirujecie do zmiany opisu na tinderze ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.