Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
MoszeKortuxy

Medusa opowiada historie jak Boxdel uratował mu życie!

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mordimer
      Obejrzałem 3 odcinki, polecam.
    • Przez Sztukmistrz
      Jakiś czas temu kolega mi podrzucił linka z kanałem tego Pana.
      Serdecznie polecam, BARDZO ciekawie prawi i świetnie się go słucha, jak się okazuje średniowiecze nie we wszystkim przypominało to co się pokazuje w filmach/książkach czy nawet to o czym się uczymy w szkołach
    • Przez MoDoc
      Whiplash (2014)

"Whiplash" pozostaje jednym z rzadkich filmów o muzykach, w których bohaterem jest również sama muzyka. Fakt, opowiadając o dążeniu do wykonawczej perfekcji reżyser gubi gdzieś być może duszę, frajdę bezpretensjonalnego muzykowania, wolnego od kieratu liczenia taktów i pilnowania tempa. Ale za to oddaje hołd kunsztowi wykonawców i talentowi kompozytorów. Pokazuje, że jazz to nie przelewki.

Polecam

• Przez SzatanKrieger
      Witajcie !

Tak jak w temacie, muzyka filmowa czy też tak zwana epicka staję się coraz bardziej popularna na świecie.
      Dla niewtajemniczonych jest to rodzaj muzyki, który sprawia, że was motywuje, czasem sprawi iż zapłaczecie ale generalnie wnosi swego rodzaju inspirację czy motywację.
      Czy macie jakieś swoje ulubione utwory ?
      Jeśli chcecie są nią podzielić to dawajta !
      Ja z chęcią obsłucham te utwory, bo a nóż znajdę coś fajnego dla siebie a tu ode mnie kilka.

Dodam tutaj bardziej znane by nie wtajemniczeni zrozumieli o co chodzi.

Jeśli znacie jakieś fajne utwory tego typu to zapraszam do podzielenia się nimi 🙂 
    • Przez Mordimer
      Zajawka nowego Predatora, w kinach od 14 września.
      Wybieram się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.