Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za Kononopedią słowem wstępu:
 

Cytat

Afera Małolatowa (ew. Afera Gimnazjalna, Afera Nieletnia czy najostrzej określana jako Afera Pedofilska) to lajt który się odbył w dniu 11ego lipca 2018 w posiadłości Bożej znajdującej się na ulicy Szkolnej 17.

Na lajcie prócz mieszkańców, czyli Wojtka Suchodolskiego z Prezydentem Krzysztofem Kononowiczem pojawiły się również dwie szesnastolatki co dopiero ukończyły gimnazjum.

 

Obie szesnastolatki znane jako Zuzia (ta z okularami) i Julia (czarna szprycha według Wykopu) pojawiły się wspólnie z Majorem na kanapie, kiedy to Bemben nadzorował wszystko po drugiej stronie pokoju. Lajt trwał tylko koło 90 minut, ale widzowie przelali przez ten czas blisko 600 złotych. Donejty były tak zakolejkowane, że prawdopodobnie opóżnienie wynosiło koło piętnastu minut.

 

Część widzów zaczęła masowo zgłaszać na policję że na Szkolnej 17 pojawiły się nieletnie którym grozi demoralizacja ze strony naczelnego erotomana Wojtka Suchodolskiego.

Część widzów była również oburzona próbami podrywu ze strony Krzysztofa Kononowicza (co było określane jako "spermiarskie" i "stulejarskie).

 

Jak można było się domyśleć, po wielu zgłoszeniach w końcu pojawiła się policja - lajt został natychmiast przerwany. Według relacji po zakończeniu streama, wszyscy zostali spisani a nastolatki czeka kara w domu za przebywanie w towarzystwie Majora. Na lajcie nie było alkoholu, jedynie cola i mleczko oraz przeterminowane czekoladki.

 

Ostatnie 30 minut streamu, obejrzałem ok. 10 minut w ciągu dnia i w paru miejscach mocno się uśmiechnąłem:
 

 

Screen z krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa, szkolna 17 dnia 11 lipca została oznaczona jako miejsce, gdzie

grupują się małoletni zagrożeni demoralizacją.

 

750?cb=20180712181758&path-prefix=pl

 

Ogólnie mimo, że konon i major są trochę zryci, to uważam, że nic nie groziło tym małolatom raczej na 100%, więc podszedłem do tego na luzie.

A Wy co myślicie, przegięli pałę, czy jak na nich to wszystko dobrze, a nawet normalnie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego lajta i Major z Kononem zachowywali się jak najbardziej normalnie,

 

Co prawda momentami tam Wojtek zaczął się unosić (jak to on) do Krzyśka ale do niczego poważnego nie doszło,

W wywiadzie z kanałem ,,CAŁE TE - Talk Show" Suchodolski oznajmił Pawłowi, że wcześniej nasmażył tym dziewczynom kotletów i ogólnie dał obiad,

Do tego coca-cola i mleko od Pana. Krzysztofa (xD)

 

Nie wiem ile one mają lat, jedni piszą, że 14 a drudzy, że 16 (same mówiły, że niedługo kończą 19) chociaż ta w żółtej bluzce moim zdaniem na 90% nie jest pełnoletnia.

 

Lajt wyglądał tak, że laski siedziały w telefonach a Major coś tam komentował itp. - Moim zdaniem była pełna kultura, po prostu odwiedziły ich gości a widzowie poruszyli temat pedofili, którego raczej tam nie było.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel93 @Młody_Pelikan

 

Skądś kojarzyłem tę małolatę po lewej, wydaje mi się, że w tym filmiku z kwietnia była przedstawiona jako żołnierka boża z bombasu, ale nie jestem pewny na 100%:
 

 

9 godzin temu, Pawel93 napisał:

Nie wiem ile one mają lat, jedni piszą, że 14 a drudzy, że 16 (same mówiły, że niedługo kończą 19) chociaż ta w żółtej bluzce moim zdaniem na 90% nie jest pełnoletnia.

 

Na wykopie pod tagiem #kononowicz latał screen, z którego wynika, że skończyły gimnazjum w '17r(z tego co pamiętam ;)).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że te dziewczyny są perfidniejsze jeszcze od przygłupiego Majora i chytrego Kononowicza i jeżeli ktoś kimś tam kręci, to dziewczyny tymi przygłupami dwoma.

Dziewczonka b.ładne, ale wydaje mi się, że prędzej zasilą szeregi samotnych matek lub "gwiazd" platform typu "showup" niż wykorzystają swoją urodę (zanim przeminie) w bardziej rozmyślny sposób. Bo powiedzmy sobie szczerze, po chuj tam lazły do dwóch dziwaków alkoholików w tym jeden umysłowo opóźniony, dwie młode ładne dzie3wczyny skoro same nie promują się w social mediach, więc nie robią sobie trampoliny medialnej albo grubas i komandos z bombasu przystali na pomysł tego kto trzyma ster tego biznesu, a z dzie3wczynami się działkują sianem, co sprawia, że dziewczyny mają bardzo małe ambicje.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, IgorWilk napisał:

O ja cie. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem takie coś, jakieś patostrimy, ja pier...., kto to ogląda? Tracenie czasu na takich ludzi to jak tracenie czasu na żuli pod supermarketem !

Właśnie dostałem oświecenia. Masz rację, tracę czas na takie gówno. Rzucam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.