Skocz do zawartości

Sex z brzuchem


Wikary

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie !!

Nierzadko ktoś nie zadba należycie o prawidłową sylwetkę, zje za dużo przysłowiowej kiełbasy z cebulą itp. i jest tzw. XL. Ale no cóż począć, trzeba dalej jakoś żyć.  

Ja sobie nie wyobrażam tego, natomiast jestem ciekawy jak uprawia się ten sex mając np.: Wielki bojler stojący pomiędzy dorodną soczystą brzoskwinią a ogórkiem korniszonem? 

Napiszcie niekoniecznie z własnego doświadczenia, jak uprawiać wtedy ten sex, jak dosięgnąć tego rajskiego przybytku rozkoszy posiadając polskie, standardowe warunki fizyczne?;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ja, jako właściciel sporego bojlera - seks jest utrudniony, i to mocno. Oczywiście, pewne pozycje są wygodne, ale otyłość brzuszna paskudnie ogranicza jej posiadacza w seksie i nie tylko. Przy okazji penis wydaje się mniejszy, człowiek szybciej się męczy, więcej poci, jest jakby inwalidą.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie słabo. Raz że szybko się zasapiesz, zmeczysz, masz mniejszą kontrolę nad swoim ciałem a co za tym idzie ciałem kobiety. Już nie mówiąc o poceniu się. 

 

Po drugie wrażenia estetyczne kobiety są słabe. Otyłość to zniewieścienie i to dosłownie (dbając o dietę i siłownię mamy więcej testosteronu). Penis wydaje się mniejszy. To wszystko przekłada się na pewność siebie. 

 

Już nie mówiąc o tym że potencja/erekcja może być słabsza. 

 

Wystarczy poobserwowac jak kobiety reagują na bramkarzy w klubach. To jest niemal zwierzęcy pociąg miko iż wiadomo że często to goście o ograniczonym IQ, mętną przeszłością. 

Edytowane przez Tamerlan
Dopiski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.