Skocz do zawartości

Post informacyjny - film o tematyce MGTOW / braciasamcy.pl na kanale sportowym


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Nie wiem czy tutaj już ktoś to publikował (nie znalazłem), i czy piszę to w dobrym dziale, ale:

 

Na kanale youtube "Druga Strona Medalu" został opublikowany poniższy film

 

 

Dotyczy on tematyki MGTOW, równouprawnienia, feminizmu, zachowań kobiet. Został też przytoczony temat z naszego forum w 6:00.

 

Samego autora filmu oceniam raczej negatywnie pod względem wiedzy sportowej, szybko zmienia poglądy idąc za modą, jednak nie o tym mowa. Tytułową tematykę przedstawił dobrze.

 

Wrzucam dla informacji, tak jak @Marek Kotoński pisał o artykule na WP. Idea forum staje się coraz bardziej znana.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

mam niski poziom testosteronu, jestem psychiczną betą, zakochuję się, cierpię, przeżywam

Wbrew pozorom długodystansowo takie ustawienie może być błogosławieństwem. :) A poprawić na tyle by się żyło pięknie i zdrowo można zawsze :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RamzesMając tę wiedzę na temat kobiet jak funkcjonują owszem masz rację. Wtedy nie wkopiesz się w wychowanie nie swojego bo w końcu na Ciebie jakaś pani łaskawie zwróciła uwagę, w ślub również się wkopać nie dasz, niestety masa innych chłopaków spod litery "B" bez wiedzy będzie mieć przesrane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzarnyR spod litera "A" również. To dotyczy uwarunkowań ludzkiej psychiki nie tylko kobiecej. Sam znam faceta, który nigdy nie był z kobietą dłużej niż 2tyg. (on rzucał bo mu się znudziło). Non stop ruch jak w tartaku. Nie pracuje mieszka u dziewczyny w jej mieszkaniu opiekuje się dzieckiem z wpadki. Jakoś szczęścia nie widzę. 

 

Ja chciałem zwrócić uwagę,że posiadając wysoki poziom testosteronu facet łatwiej wpada w amok seksualny. I właśnie ten amok często psuje myślenie ;) . I mimo iż popęd jest to tak samo pan "A" uderza w ścianę co panie jeżdżące na karuzeli. 

Właśnie takie ustawienie przy odrobinie właśnie wścibskości życiowej daje wybór przyjemności oraz ścieżki życiowej.Więc facet "A" jak i "b" wpadają w podobną sytuację choć z innych przyczyn.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie "alpha" to błogosławieństwo, ale tylko biologiczne, i to na pewien czas. 
Ja to śmiem twierdzić, że męskie wysokie napięcie seksualne to przede wszystkim benefit dla kobiet, bo samica ma wtedy na czym grać i czym "motywować" samca, a on na hormo-haju myśli, że jest "miszczem życia". Dlatego siła bez tej wiedzy, samorozwoju i praktyki na bazie szeroko pojętego "mgtow" to mało.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam

6 minut temu, AdamPogadam napisał:

Bycie "alpha" to błogosławieństwo, ale tylko biologiczne, i to na pewien czas. 

Po części tak ale jak  alfa ktoś ma mózg i ogarnięty w niektórych dziedzinach życia :D no cóż wtedy to już wygryw życia.

Edytowane przez CzarnyR
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie to też "przypadki", także alfik nagle staje się półkaleką i co? Jest przegrywem? Wszystko zależy od programu jaki masz na "wygryw". Większość wierzy że małżeństwo i poklaski innych = wygryw, ale ile razy można to tutaj wałkować... Chcesz wygrywu, bo "wierzysz" w wygryw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić swoje podejście do seksu.

 

Mężczyźni chcą kopulować i ciągle o tym myślą. Zanim wynaleziono antykoncepcję, parcie na seks było z korzyścią dla społeczności gdyż społeczność miała coraz więcej członków. Parcie na seks musi być również z korzyścią dla gatunku. Tutak wkraczają samice, które wybierają tylko silne geny. I dobrze i ok.

 

Jesteś brzydki i kobiety cię nie chcą? A ty koniecznie chcesz ruchać? No to masz pecha.

 

Walcz z przyczyną a nie ze skutkiem. Zamień popęd seksualny na energię, która pozwoli ci na sukces w innych dziedzinach życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co być samcem alfa ?

Znacznie lepiej jest być mądrym i inteligentnym. Zresztą najinteligentniejsi są ludzie na pozycje numer 3 w królestwie. Alfa nigdy nie jest najinteligentniejszym czy najmądrzejszym ale jest jak już najsilniejszy fizycznie i na pierwszy rzut oka psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wyjebać lepe kobiecie. Ja rozumiem, że kobieta też może być napastnikiem, ale mężczyźni fizycznie są o wiele razy silniejsi od kobiet. Obrona jest wskazana, ale z umiarem. Jako dżentelmen nawet w sytuacji agresywnej, nigdy bym nie uderzył kobiety.

Edytowane przez Triborg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Triborg napisał:

Jak można wyjebać lepe kobiecie. Ja rozumiem, że kobieta też może być napastnikiem, ale mężczyźni fizycznie są o wiele razy silniejsi od kobiet. Obrona jest wskazana, ale z umiarem. Jako dżentelmen nawet w sytuacji agresywnej, nigdy bym nie uderzył kobiety.

Jeśli 15 latek zacznie cię napierdalać, to też mu na to pozwolisz, bo to małólat?i gentelmenowi nie wypada.

Ktoś mnie bije, wale i nie zastanawiam się co ma miedzy nogami i ile ma lat, bronię sie ą że napastnika będzie boleć, cóż mógł pomyśleć.przed,ale myśli się że jest się bezkarnym, a tu zonk.

Pozwalaj babom na wszysto, i zawczasu ogarnij sobie miejscówkę pod mostem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.