Skocz do zawartości

Kolega ma dziecko kilku miesieczne, czy wypada mu wspomnieć o testach DNA>


Rekomendowane odpowiedzi

"Pozytywny, to nie kwestia zaufania, tylko wierności jednemu mężczyźnie.
Może nie miałeś szczęścia spotkać wiernej kobiety, nie wnikam".

 

Człowiek czeka latami z nadzieją, że któraś napisze w końcu coś sama nie lecąc standardowymi tekstami z samiczego repertuaru ale nie...

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie zrobiłem facepalma, zresztą sami zobaczycie rozmowę wkleiłem na dole

giphy.gif

 

Respekt, że tej Pani chciało się odpowiedzieć ale....

Obczajcie to po prostu obczajcie :

Mój post

Nie została zmyślona. Ja wiem, że wy silne i nie zależne lecz nie wszystko jest kłamstwem, jak facet się o coś pyta.
HISTORIA JEST JAK NAJBARDZIEJ REALNA a nawet gdyby nie była abstrahując od tego, czy to tak ciężko wam odpowiedzieć ?

CO ma zrobić facet, jeśli jest podejrzenie iż to nie jego dziecko. Pytam się was, jak mam wyraźniej to napisać JAK.
Ewentualnie same stwórzcie identyczny temat z identycznym zapytaniem...
Jak na razie te odpowiedzi, które udzieliły panie wołają o pomstę do nieba. 
Tak mam iść do kolegi i powiedzieć bezpośrednio " Zenek to dziecko nie jest twoje" No takie rady to jest wyższy poziom intelektu.
Pozdrawiam.

 

Pani mi odpisała :

No to nie mów mu nic. Przecież nie musisz.

JA:

Jeżeli wiesz, że ktoś pali papierosy i z każdym kolejnym dniem traci życie, to postanowisz mu nie mówić czy zaryzykujesz, ewentualną piąstkę w twarz i zwyzywanie, że się mylę ?

Ona:

A co mówisz znajomym, którzy palą papierosy?

 

Bez jaj już z moim kotem się lepiej dogadam, jak mojej kotce kiwnę głową to idzie za mną.

A tam to jest odczuwalny niestety bardzo mocno, brak intelektu na tym forum.

 

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi w tym wątku.

Pozdrawiam serdecznie.

 
Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nawet jesli wskazany facet okaże sie dupkiem i po takim "donosie" sprawdzi, że dziecko jest bez watpienia jego, to nie wiadmo czym to się skończy. Na pewno skończy się zaufanie, pełna wiara ze strony tej dziewczyny. Przynajmniej dla mnie taki gość byłby już na zawsze dupkiem, a to początek końca każdego związku".

 

"Tak jak napisałam - normalny facet dałby gościowi w pysk za to, że mu żonę obraża..."

 

 

Jak widać samice mocno bronią swoich interesów bo doskonale wiedzą ile mają za uszami one lub ich koleżanki.

Doskonale też opanowały sztukę manipulacji biednymi rycerzykami sugerując, że każdy kto choćby pomyśli, że jakaś Pani może być niewierna, powinien z automatu dostać w pysk.

 

Dlatego na forum i poza nim trzeba propagować idee badań DNA.

"Ufaj, ale sprawdzaj".

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jeszcze na zakończenie, że @Fit Daria Na tle tych kobiet z net kobiety, jest kobietą wybitnie inteligentną z ilorazem IQ na poziomie Einstaina.

Tam to już w niczym się człowiek nie dogada a @Fit Daria przynajmniej używa inteligencji do przekręcenia wypowiedzi i ignorowania faktów.

Tamte kobiety to ignorują wszystko i dbają tylko o siebie. One pieprzą kocopoły ale jakby doszło co do czego to trzymają się razem w swych kłamstwach.

 

Ja tylko ciekaw jestem jak one sobie tam pomagają w tym syfie emocjonalnego bełkotu.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację chyba najlepszą opcją będzie mu nic nie mówić albo wydrukować karteczkę i mu jakoś podrzucić anonimowo....

 

P.S Na forum kobietynet. Zostałem zbanowany :D 

Powiedzcie mi tylko czy wątek został też skasowany bo nie mogę wbić.

Bardzo żałosne te panie są z tego forum w porównaniu do naszych, to mamy same diamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger dwie rzeczy zrobiłeś niedobrze:

 

1. Błędy, od razu to wychwyciły i od razu zaczęły w to uderzać. Zawsze tak robią, i dlatego dbamy by na forum pisało się jak najładniej.

 

2. Napisałeś kobiecie żeby spierdalała, co zdecydowanie ucięło jakąkolwiek dyskusję.

 

Natomiast to co Ci pisały, zwłaszcza wpisy o tym jaki jesteś nieszczęśliwy, powinieneś dostać w pysk i że rozwalasz z zazdrości SZCZĘŚLIWĄ rodzinę kolegi, to poniżej krytyki. Na każdym kobiecym forum jest tak samo...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, SzatanKrieger said:
3 hours ago, Cortazar said:

Pomyśl czy Ty chciałbyś by kolega zasugerował Ci coś takiego gdybyś był na jego miejscu?

Ja ozłociłbym takiego kolegę gdyby mi zapodał tak genialną myśl i w dodatku, która rzutuje na moje życie. Uznałbym go za przyjaciela i kogoś kto mi dobrze życzy !

Czy ty, bądź ktokolwiek sprzed czerwonej pigułki byłeś w stanie tego rodzaju insynuację spokojnie znieść?

Nawet ja w czasach przedmatriksowych, i myślę, że 99% facetów by się wqrvvilo na taki tekst od przyjaciela. To pewne.

Jest jest też bardzo wąska grupa ludzi, którzy mogli by się nad tym zastanowić, a nawet być wdzięcznym.

To duże ryzyko dostania w pysk ale może warto, jeśli to przyjaciel.

 

Nie liczyłbym na domyślność w przypadku proponowanych podchodów - to nie zadziała. On się w życiu nie domyśli, że ta ulotka może go dotyczyć, albo że pijaczek może wiedzieć więcej niż on. Takie rzeczy tylko w erze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Chyba założę sobie tam konto ?.

Będę się z nimi droczyć na różne tematy i zdawać ciekawsze relacje u Nas ? 

Brzmi jak robota na pełen etat. Kiedy Ty znajdziesz czas, żeby coś tu napisać? 

Gratulacje awansu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

 Powiedzcie mi tylko czy wątek został też skasowany bo nie mogę wbić.

 

"Ze względu na wyraźnie prowokacyjny charakter wątku, oraz konieczność pożegnania się z Autorem - wątek zostaje zamknięty"

Wcześniej był jeszcze post z pytaniem czy twój ojciec robił testy DNA czy całe życie traktował cię jak podrzutka.

A to co się działo na tym forum to kompletna patologia. Zero dyskusji, tylko najeżdżanie na autora.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wrotycz napisał:

Wątek jeszcze jest ale masz, mamy wszyscy, przykład cenzury w naszym "wolnym" kraju.

Dzięki za odpowiedź.

Wiedziałem, że dostanę bana zbyt ciężki temat zapodałem i mi puściły nerwy w jednym momencie.

Nie zdążyłem im jeszcze odpisać tylko jednego...

Napisały, że mam sobie sam sponsorować testy DNA, moim zamiarem było odpowiedzieć, że skoro tak to niech one sobie sponsorują same siebie będąc samotnymi matkami a nie, że na samotne matki to moja kasa z podatków idzie ale na badanie DNA to już pieniędzy z podatków się nie znajdzie.

17 minut temu, Marek Kotoński napisał:

dwie rzeczy zrobiłeś niedobrze:

Masz rację, ale oglądałem jeszcze mecz jednym okiem i mi w ogóle nie zależało by tam pozostać i pisać jak jakiś znany pisarz z trzynastoma książkami i kilkoma bestsellerami^^ 

Swoją drogą Marek, jeśli chcesz to utwórz audycję na ten temat jakąś krótką. Myślę, że nie którym mogła by ona pomóc. 

@SławomirP

Dzięki za odpowiedź również oraz za posty na tym śmiesznym ich forum.

 

Sądząc po waszych odpowiedziach i przemyśleniach. Nie wypada mu tego powiedzieć, dlatego najlepsze byłby testy DNA z góry refundowane przez rząd.

Generalnie wszystko zależy od stopnia koleżeństwa -  najlepszemu przyjacielowi, czy przyjacielowi warto wspomnieć o możliwości wychowywania nie swojej pociechy natomiast zwykły kolega bez zażytych red pillsów z kobietami, prawdopodobnie pozbawi mnie jedynek i koleżeństwa.

 

Jeśli chcecie wątek można zamknąć w zasadzie wszystko zostało wyjaśnione, ewentualnie jak Marek chce jeszcze audycję walnąć na ten temat, to można by ją później tu wkleić.

 

Dziękuje wszystkim forumowiczom, jak zwykle można na was liczyć.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stradi dzięki, spokojnie, ze mnie pracowity gość- w imię prawdy mogę się poświęcić.

Za chwilę zarzucenia jakiś wątek typowo białorycerski- napisze, że jestem dosyć bogaty, że poznałem kobietę z dwójką dzieci, Ona biedna jak myszka ale bardzo się kochamy i to widać. Powiem, że mój ojciec chce żebym podpisał intercyze, ale ja jestem przekonany, że to prawdziwa miłość w dodatku moja Pani się denerwuje i nie chce żebyśmy się przez to rozstali. Co mam robić, bo wy kobiety potraficie dobrze doradzić.

Tak na szybko wymyśliłem, możecie podpowiedzieć- może jakieś ciekawsza historia wyjdzie a ja polecę w eleganckim stylu na netokobietach ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Za chwilę zarzucenia jakiś wątek typowo białorycerski- napisze, że jestem dosyć bogaty, że poznałem kobietę z dwójką dzieci, Ona biedna jak myszka ale bardzo się kochamy i to widać. Powiem, że mój ojciec chce żebym podpisał intercyze, ale ja jestem przekonany, że to prawdziwa miłość w dodatku moja Pani się denerwuje i nie chce żebyśmy się przez to rozstali. Co mam robić, bo wy kobiety potraficie dobrze doradzić.

Koniecznie linkuj - szykuje się zabawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to głupi pomysł, nie do końca wiem, czy wykonalny, ale - jeśli nie szkoda Ci pieniędzy, to jesteś w stanie sam ten test zrobić, biorąc np. zużytą gumę do żucia od kolegi oraz np. wycierając usta dziecku (one często się ślinią, więc kolega uzna to za pomoc). Kontrowersyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Wiedziałem, że dostanę bana zbyt ciężki temat zapodałem i mi puściły nerwy w jednym momencie.

Nie zdążyłem im jeszcze odpisać tylko jednego...

Napisały, że mam sobie sam sponsorować testy DNA, moim zamiarem było odpowiedzieć, że skoro tak to niech one sobie sponsorują same siebie będąc samotnymi matkami a nie, że na samotne matki to moja kasa z podatków idzie ale na badanie DNA to już pieniędzy z podatków się nie znajdzie.

Bracie, nie w taki sposób się z nimi walczy. Wchodząc na ich poletko i poruszając taki temat nic nie wygrasz - będzie natychmiastowy ban. Wygra się tworzą właśnie takie forum jak braciasamcy.pl - myślisz, że czemu to forum zostało założone? Tylko poprzez zrzeszanie ludzi, powiększanie liczby ludzi świadomych którzy zadają pytania da się wygrać z babami. Myślisz, że czemu one udają takie nielogiczne? Udają, zaręczam Ci. To wszystko to ochrona ich interesów. Zobacz jak baby potrafią się skrzyknąć i podnieść masowo wymagania wobec mężczyzn -trochę przez media, ale też trochę dlatego, że one są wobec siebie bardzo solidarne, nie są samotnymi wilkami jak my. Jak tylko kilku facetów zaczyna mieć wymagania - skiałczą jak szalone, wyją, piszczą. To jak z Januszami biznesu - zobacz jak dziś Janusze się wiją i piszczą, że muszą więcej płacić, bo jest 500+ oraz wielu Polaków natychmiast wyjedzie zagranicę jak nie dostanie odpowiedniej kasy u Janusza. JANUSZ KASĘ DZIŚ MUSI DAĆ - jak nie, dzida i zagranicę, już ponad 3 mln Polaków wyjechało. 

 

Kobiety wiją się i piszczą na dźwięk tego forum, obgadywali je na kafeterii, na netkobietach, na gazeta.pl - straszną nagonkę puszczały baby, możesz poczytać na kafeterii - co drugi post baby to o tym 'jak to zamknąć', 'jak to zamknąć', co zrobić żeby ich unieszkodliwić.

 

Najlepszą walką z babami jest takie forum - szerzyć głośno, przekazywać wiedzę, przekazywać info o forum kolejnym i kolejnym. Marketing, głośne krzyczenie, rozgłaszanie, itd. Ja dostałem tu kilka razy zawieszenie za wulgarne zachowanie, ale wiesz co? nie obrażam się. Nawet jakbym był zbanowany nie obraziłbym się. Bo tu nie mają znaczenia jakieś personalne zagrywki - zgadzam się z ogólną ideą tego forum i z tym, co ma na celu i w jaką stronę zmierza. 

Jeśli chcesz naprawdę powalczyć z babami, to pisz wiele tematów na netkobietach zachęcając tamtejszych mężczyzn aby do nas przyszli, pisząc głośno o forum i mówiąc o fałszywości i zakłamaniu kobiet. Wykasują temat - następny i następny.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria a co Ci będzie do tego jak będę sobie chciał poznać zdanie kobiet na pewne tematy hm? Przecież nikogo nie mam zamiaru obrażać. Po drugie, Tt też tutaj piszesz, odpowiadamy grzecznie, więc mam nadzieję, że nie będziesz przeszkadzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKriegerMój dobry kolega związał się z samotną mamuśką z dzieckiem od kwietnia razem już zrezygnował ze swojego mieszkanka i się do niej wprowadził.Mówi jaka to rewelacja jak się z nią dogaduje. Ostatnio wyjechał z tekstem, że z nią rozmawiał i nawet jak pojawi się dzidzi to będzie wszystko ok. My wiemy jak to będzie "kochanie dziś możesz bez gumeczki" :D i wiadomka. Ja mówiłem delikatnie spokojnie na spokojnie nie od razu Rzym zbudowali. Przetestuj sprawdź wiesz, że na początku zawsze idealnie, ale niee to jest bratnia dusza. Widzisz ja to widzę, że ładuje się w minę konkretną ale co zrobić? Nie uświadomisz bo po usłyszeniu, że to jest to tego oczekuje no cóż, odpowiednia kobieta. HAHA  Chłopak 26 lat ona policjantka po 30tce. Urobiła ofiarę. Pewnie poprzednie bolce stukały i uciekali na bimbałach :D a tu chłopak młody dobrze zarabiający bez zobowiązań bierze sobie na banie pannę z bonusem. Za rok dwa się okaże czy taki ideał i szkoda mi go jak się z nią wjebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.