Skocz do zawartości

Wyjazd za granicę oraz kwalifikacje.


patryk.dombek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Sprawa wygląda następująco: rozważam wyjazd za granicę,  czas nieograniczony. Oczywscie chodzi o wyjazd do pracy. Na moje nieszczęście jeżeli chodzi o pracę to mam praktycznie czyste cv, jestem dość młodym gościem bez doswiadczenia. Jedyne co robiłem to praca z ojcem na wykończeniówce (prócz elektryki dawałem radę ze wszystkim) oraz jakiś czas przy montażu mebli. Wydaje mi sie, że raczej dwóch lewych rąk nie mam ? Plus ukończony 1 stopień studiów matematycznych. Niestety z przyczyn osobistych nie mogę na tą chwilę kontynuować nauki i muszę wyjechać. Chcąc wyjechać za granicę chciałbym poradzić się Was jakie kursy/szkolenia itd warto byłoby zrobić by chociaż w małym stopniu ułatwić sobie start za granicą. Jaka praca/kierunek?  Bez znaczenia, daje sobie radę ze wszystkim. Z językiem angielskim nie mam problemu, dogadać się dogadam :) Gdybyś ktoś pytał jaki kraj?  Tego niestety jeszcze nie wiem. Staram się powoli tworzyć pewien zarys tego wszystkiego. Będę bardzo wdzięczny za wszelakie porady/wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.