Skocz do zawartości

Finał MŚ 2018


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

Kibicowałem Chorwacji, która w finale grała mega przyjemny dla oka futbol no ale niestety wygrała Francja, która przez całe mistrzostwa prezentowała się miernie. Nie wiem czy widzieliście ale feministki znowu dały o sobie znać w 52 minucie wbiegając na boisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem Chorwacji, która w finale grała mega przyjemny dla oka futbol no ale niestety wygrała Francja, która przez całe mistrzostwa prezentowała się miernie. Nie wiem czy widzieliście ale feministki znowu dały o sobie znać w 52 minucie wbiegając na boisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem Chorwatom. Francuzi wygrali, ale mieli sporo szczęścia w pierwszej połowie. Jedno jest pewne Chorwaci nie mają czego się wstydzić pokazali się z dobrej strony na mundialu dali z siebie wszystko. Podziwiam.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całym sercem za Chorwacją.

Za Dubrownikiem, Szybenikiem, Makarską, Dalmacją.

 

Niestety wczoraj Senegal był nie do ogrania.

Burza była obok mnie,telewizor śnieżył.

Napisy się rozmyły i nie pamiętam kto był przeciwnikiem Chorwacji.

Ale patrząc po piłkarzach to pewnie ten Senegal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziwne trochę, że teraz większość czuje tą NASZĄ słowiańską spuściznę a w tematach o Słowianach i Turbosłowianach sporo hejtu... ciekawe...

 

Faktycznie wygrali trójkolorowi: biali, czarni i ciapaci.

Umtiti - Kamerun

Kante - Mali

Pogba - Gwinea

Matuidi - Angola

Mbappe - Kamerun

 

To tylko ci z pierwszego składu. My mieliśmy 'tylko' Olisadebe, Guereiro, Obraniaka i Boenisha z czego dwaj ostatni mieli jednak polskie korzenie. No i Cionek... Musimy się chyba bardziej wzbogacić kulturowo (i kolorystycznie) żeby marzyć o sukcesach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.