Skocz do zawartości

Murzyni demolują Paryż po mistrzostwach


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Przez chwilę naiwności zadałem sobie w głowie pytanie "po co demolują, skoro wygrali" ale zdałem sobie sprawę, że dla takiej dziczy każdy powód dobry, żeby coś rozpierdolić, coś ukraść i kogoś uwalić, to już nie przypomina zamieszek we Francji tylko kadr ze starych filmów z cyklu "Planeta małp".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie że w języku suahili "Afryka" oznacza tyle co tytuł powyższego numeru Lady Pank? ;) 

Przecież feminizm do spółki z lewactwem twierdzi, że jesteśmy tacy sami. Więc to musi być prawda.

 

p.s. W sumie nigdy nie okazywałem radości przewracając samochody i demolując sklepy, ale jeśli to ich dziedzictwo kulturowe prowadzące do ubogacenia, to właściwie jak się zaczną wyrzynać jak Tutsi i Hutu, należy uznać że oni tak z radości i przyklasnąć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, otóż to, to nie ma ABSOLUTNIE ŻADNEGO związku z pochodzeniem, kolorem skóry czy religią, to TYLKO FANI PIŁKI NOŻNEJ, świętujący wygraną haha, ja pierdole, na zachodzie to już mają ładnie mózgi poprane. U nas na co większych portalach też pierdolenie że to kibice - kto w to wierzy, ja się pytam ? ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja. Ten kraj to chyba już miejsce gdzie biali stają się mniejszością. Sama ich reprezentacja to głownie czarnoskórzy zawodnicy gdzie moim zdaniem genotyp swoje zrobił. Są bardziej wytrzymali jako sportowcy - biali mają przeje***. 

Ale ... jak się miało tyle koloni gdzie drugim językiem urzędowym jest francuski i gdzie emigracja jest już od kilkudziesięciu lat to i efekt taki jak na załączonym obrazki. Przypuszczam że dla nas to szok i sensacja a dla nich .... szybko przejdą nad tym do codzienności :) 

 

 

Ostatnio czytałem że dla nich to normalne że po większych imprezach demolowane i podpalane jest 100 - 200 aut LOL

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sporo polskiego kibicowskiego kwiatu ma podobne zachowania.

 

Nie dziwi mnie, że we Francji odwalają takie akcje. Przykre, że Polacy też potrafią zachowywać się jak zwierzęta.

 

Kibole to bydło.

 

 

Edytowane przez Sonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, maVen napisał:

Ostatnio czytałem że dla nich to normalne że po większych imprezach demolowane i podpalane jest 100 - 200 aut LOL

Powolne programowanie przynosi rezultaty, nie normalne staje się normą.

Już w wielu sprawach odchyły mieszkańcy zachodu pojmują jako normę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwia ich część zapewne nie była kibicami lub lepiej ujęte - kibolami, tylko mieli bardzo dobry pretekst aby coś rozpierdolić. Euforia, sukces itd.

Sankcje wobec nich będą niższe, a wręcz zdecydowanie niższe ?

Mniej więcej tak jak przecena w sklepie. Widocznie to ich pasja jaka by to nie była... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni z troski sprawdzają czy państwo dobrze funkcjonuje, wybijanie szyb w sklepach to troska o to czy producent szyb wywiązał się z zadania, skoro pękają to znaczy że się nie wywiązał, kradzież skuterów to kolejna troska, sprawdzają czy są bezpieczne testując jako pierwsi, zobaczcie jakie poświecenie.

 

Okradanie sklepów to troska o to czy są dobrze zabezpieczone, czy systemy alarmowe działają i ostrzegają jakby ktoś faktycznie chciał coś zrobić.

 

Teraz sami widzicie jak państwo francuskie słabo funkcjonuje, ściągnęli samych fachowców i zobaczcie ile luk w systemie znaleźli, mówili że ściągną inżynierów? mówili i dotrzymali słowa, łyso wam?

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.