Skocz do zawartości

Czy warto ubezpieczyć telefon, a jeśli tak - to gdzie?


Amanda

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich rozważaniach kupiłam najnowszy model iPhone’a - w USA, więc i tak pocieszam się myślą, że sporo zaoszczędziłam. Trochę przeraża mnie myśl o codziennym użytkowaniu, bo nigdy nie miałam tak drogiego telefonu. Biorąc pod uwagę koszty ewentualnych uszkodzeń czy kradzieży (pfu, pfu!), zastanawiam się nad jego ubezpieczeniem, ale jestem w tym temacie kompletnym laikiem. Warto czy nie? Gdzie? Pomożecie? Z góry dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amanda napisał:

Trochę przeraża mnie myśl o codziennym użytkowaniu, bo nigdy nie miałam tak drogiego telefonu. Biorąc pod uwagę koszty ewentualnych uszkodzeń czy kradzieży

Dla mnie nie pojęte jest kupowanie takiego telefonu którego będę się bał używać z w/w powodów ile Ty masz lat ? "naście" i chcesz zaimponować "instagramowiczkom" ?

Teraz to trudno kup dobre etui, szybkę i uważaj a nie ładować się w dodatkowe koszty. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie rację. Eee, imponować nie mam czym, bo to na Insta nic specjalnego. Telefon kupiłam, bo chciałam mieć dobry, bezawaryjny sprzęt z dużym ekranem. Przerobiłam już kilka smartfonów i wszystkie okazały się tragedią z mnóstwem zbędnych aplikacji spowalniających do granic mojej cierpliwości.

 

A ta obawa to jest u mnie trochę nerwicowa - od małego tak miałam - niektórymi zabawkami nigdy nie zdążyłam się pobawić ze strachu przed zniszczeniem, tylko na nie patrzyłam. Ale powoli się przełamuję ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Amanda napisał:

A ta obawa to jest u mnie trochę nerwicowa - od małego tak miałam - niektórymi zabawkami nigdy nie zdążyłam się pobawić ze strachu przed zniszczeniem, tylko na nie patrzyłam. Ale powoli się przełamuję ?.

To poważny problem.

 

Ubezpiecz albo dobre etui ze szkłem. Zawsze możesz sprawić sobie LoveMei i przyciągać spojrzenia cegłą. :)

 

Jaki telefon? Jeśli nie kupiłaś jeszcze to w RTV Euro mają dobry program ubezpieczeń i nie kręcą przy zgłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic, teraz to już nie tak poważny, zauważony i przepracowany już poniekąd. Po zmianach w życiu trzymam tego typu natręctwa w ryzach ?.

 

Love Mei - o nie, aż tak to nawet ja znerwicowana nie jestem ?. Już kupiłam zgrabne, acz porządne etui + szkło i staram się być uważna. 

 

To iPhone X, już kupiłam, w USA. W jednym towarzystwie ubezpieczeniowym powiedzieli mi np., że telefon można ubezpieczyć, ale tylko ten kupiony na firmę, nie prywatnie. Ciekawe..., ale sama nie wiem, chyba nie ma co aż tak świrować, to w końcu tylko telefon. 

 

Btw. czemu nie było iPhona dziewiątki ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.