Skocz do zawartości

Wincyj kobiet w Policji, Wincyj kobiet w służbach mundurowych


WąsatySamiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ta pani, która służy w amerykańskiej armii mówi, że kobiety nie powinny być w piechocie, w ogóle.

Panie wie co mówi, służy długo, jest jedną z najsprawniejszych kobiet w wojsku a mimo to nabawiła się paru przypadłości, także bezpłodności w tej pracy. Jeśli to nie przemawia do wyobraźni to nie wiem co przemawia.

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEXCPYBEIoBSFryq4

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
2 godziny temu, wrotycz napisał(a):

Przecież one powinny zarabiać 1/4 tego co mężczyźni. ¯\_(ツ)_/¯

 

Co ty p.....sz.! 

 

Toż to dowód na "piekło kobiet"!

 

Dobrze... 3mam kciuki. Oby ten "postęp" postępował dalej. Wahadło dojdzie do maxymalnego odchylenia w tfuj "lewo" a potem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że za te urojenia o "równości" musi zapłacić podatnik. Kobietom w rekrutacji do służb robi się dużo mniejsze wymagania niż facetom, co jest niesprawiedliwe. A bywa i tak, że w przypadku równej ilości punktów pierwszeństwo mają kobiety.

 

Potem okazuje się, że fizycznie odstają, więc za kobiety muszą nadrabiać mężczyźni. Mężczyźni mają nie tylko trudniej się dostać, ale w służbie mają dodatkowe obowiązki do wykonania za kobiety, które czegoś nie potrafią. Biurowe etaty dostają szybciej panie, żeby jakoś to się kręciło. W biurze zarabia się więcej. I mężczyźni muszą być na fizycznych etatach dłużej, albo na stałe.

 

Kolejna sprawa to nieobecności ciążowe i około ciążowe. W tym czasie podatnik płaci policjantce, a człowieka nie ma. Z tego powodu trzeba zwiększać stan etatowy o te kobiety, strzelam, że o około 10%.

 

Policjantka rocznie zarobi 2 razy tyle co inna kobieta na produkcji, w kiosku, na sprzątaniu. Praca dla kobiet w mundurze to finansowo idealne miejsce. I wcześniejsza emerytura.

 

Pytanie czy dla idei "równości" podatnik powinien ponosić takie koszty? Bo ja bym wolał, żeby policjantem zostawali ludzie wg określonych kryteriów, a nie, że są kryteria dla mężczyzn i kryteria nieco obniżone dla kobiet.

 

Jak widzę ten bałagan to odechciewa mi się płacić podatki. Na każdym kroku system kopie mężczyzn w tyłek, a kobiety promuje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Atanda to prawda, ale oni przyjmują kobiety w liczbach liczonych w dziesiątkach procent. Nie wyślę się wszystkich policjantek do przestępczości gospodarczej. Nie starczy miejsca, no i nawet policjanci od gospodarczych przekrętów muszą czasem o 6 rano zapukać do drzwi. Nie robią tego chyba panie, ale może się mylę. Przestępcy gospodarczy to często nie są mili panowie po studiach, a bezwzględne typy z historią, które się przebranżowiły.

 

Wiele spraw trwa latami, najpierw policja ustala, rozpracowuje, potem prokuratura i sąd obrabiają. Nie może być tak, że policjant, który nadzoruje, nagle znika na 9 miesięcy, czy na 2 lata jak to panie robią, bo najpierw L4, a potem macierzyński i zaległe urlopy.

 

Zgaduję, że grubszych tematów nikt nie powierza kobietom, a i same pewnie nie chcą, bo przestępcy mogliby potem się "odwdzięczać". Jak pokazują w TV osoby prowadzące najpoważniejsze sprawy, to chyba tam nie widziałem nigdy babki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.