Skocz do zawartości

Uwaga! W sprawie ograniczenia PW dla Braci.


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, 

 

Chciałbym bardzo was przeprosić za to, co teraz wprowadziliśmy - czyli opcję, że korzystać z PW mogą tylko te osoby, które mają co najmniej 250 postów na forum. Zdaję sobie sprawę, że dla osób mających np. 100 postów i rozmawiających z innymi osobami, jest to znaczące utrudnienie. Rozumiem te wkurwienie i też jestem tym nieziemsko wpieniony.

 

Proszę jednak zrozumieć moją sytuację - hejterzy zakładają konto na forum, po czym w nocy wysyłają setkom ludzi np. moje dane adresowe, telefon, zdjęcia zrobione na posesji mojej przyjaciółce i mi. Zanim skasujemy delikwenta, masa ludzi - nie tylko rozumiejących o co chodzi Braci, ale też czasem świrów, tacy też mogą założyć konto - ma moje prywatne dane. Czasem ktoś kto udaje normalnego forumowicza, wkleja taki meil publicznie na forum niby się oburzając, żeby więcej osób zobaczyło te dane, tak ostatnio zrobił @Głodny Prawdy

 

Sławek moim zdaniem od półtorej roku już wie, że nie usunie mnie z internetu - to niemożliwe. Zapadła decyzja o zrobieniu mi krzywdy, okaleczeniu albo najlepiej zabiciu. Jak to zrobić? Namówić jakiegoś zaburzonego człowieka, żeby to zrobił. Ale nie namówić oficjalnie, za co jest więzienie, ale pisać o mnie takie kłamstwa, żeby ktoś kto w nie uwierzy, mógł łatwo zrobić mi krzywdę - dlatego podają mój adres, zdjęcia itd. Niecały rok temu, taką akcję zrobił nasz były moderator @Vincent na wykopie, grzmiąc publicznie że ktoś musi przyjechać na podkarpacie i załatwić "sprawę", oczywiście chodziło o zrobienie mi i mojej przyjaciółce krzywdy.

 

Piszą oszczerstwa, podjudzają ludzi, robią ze mnie nieludzkiego potwora przekręcając każde moje słowo - i dają mój adres, fotki, żeby ktoś chcący mi zrobić krzywdę, wiedział gdzie ma tego dokonać. Tak właśnie się pojawił Pan od piszczącego zasilacza, publicznie zapowiadający że brutalnie zgwałci moją matkę i zniszczy donosami oraz rozdaje książki z których żyję, a także Pawełek z Leeds, czyli Pan stalkujący Anię (doprowadził ją do strasznego stanu), oraz od pstrykania nam zdjęć na posesji, śledzenia mnie i bezustannych meilowych gróźb śmierci, tortur, scwelenia w więzieniu, pedofilii na komputerze, spraw sądowych itd.

 

To jest moja obrona przed nimi, skuteczna - zanim zrobią taki numer, muszą nabić 250 postów, a nasza moderatorska ekipa najprawdopodobniej ich wyłapie po stylu pisania. Jeśli nie wyłapie, hejter straci masę czasu i da forum wiele komentarzy budujących nasz PR.

 

Mam nadzieję że rozumiecie, że gra nie idzie o utrudnienie wam życia, ale o to żeby np. mnie nie spalili żywcem w domu, albo nie pocięli gdzieś nożem mnie czy mojej przyjaciółki. 

 

Jeszcze raz bardzo przepraszam za ograniczanie was, i mam nadzieję że zrozumiecie o co chodzi. 

 

Dla tych najbardziej dociekliwych zamieszczam wpis sprzed ponad 10 lat, gdzie pierwszy raz opisałem Sławka - gdzie widać w komentarzach że dokładnie zaplanował to, co teraz się dzieje. Obiecywał że popamiętam, i słowa dotrzymał. Pisał że jeśli tylko odważę się go skasować, podejmę najgorszą decyzję w życiu, itd. To nieistniejący już blog onetu, który przed likwidacją blogów na onecie przetransferowałem na wordpress: http://xn--ksigasukcesw-bib73c.pl/2008/05/14/nagly-atak-blogera/

 

 

  • Like 31
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mortyy napisał:

A rozważałeś opcję, żeby zostawić możliwość pisania do moderatorów i Ciebie? 

Jak chcesz napisać do sztabu to jest na forum temat z kontaktem mailowym do moderacji, PW to nie jedyna opcja.

Tam jest mail podany.

 

Edit. Sorry nie temat tylko  w prawym rogu masz info tabke ,,skargi i zażalenia''

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW nie użyłem nigdy. Moim zdaniem dla "nowego" nie jest to niezbędna opcja.

Za to poddam inny pomysł pod rozwagę: dla nowych kont, możliwość przeglądania i czytania forum bez ograniczeń... ale do pierwszego wpisu i pierwszego "lajka" potrzeba dokonać dotacji. Niech to będzie symboliczna złotówka lub dycha - ale przejdzie przez bank; tu już trzeba się postarać by zanonimizować przelew internetowy, a metoda anonimizacji też czasem jest podpisem. Ale poważnie ograniczyłoby to wzrost forum... więc tak tylko sobie dumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że została wybrana najprostsza ale zarazem najgorsza opcja, wprowadzono odpowiedzialność zbiorową. Osobiście wprowadziłbym ten limit dla nowych użytkowników a starym zostawił pełną swobodę. Jeśli wiemy, że ktoś szkodzi to ban, reszta miałaby pełną swobodę nawet jeśli mało piszą. Nowy użytkownik po spełnieniu wymagań dostawałby pełny dostęp do PW. Sam się mało udzielam ale czasami pisałem PW w pewnej sprawie, teraz jedyną metodą będzie wątek zaśmiecający forum.

Edytowane przez paazik
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. Niestety, stworzenie systemu który pozwoli pisać PW Braciom już będącym na forum a nowym nie, nie jest aktualnie możliwe - trzeba by opłacić jakiegoś programistę, żeby napisał jakiś program, a finansowo jestem cieniutko, trzeba oszczędzać na czym się da. Trzeba by też całymi dniami oznaczać userów, to jest zabawa na kilka dni ciągłej pracy. 

 

Poza tym ktoś kto jest "starym" userem, może być jednym z nich, i zrobi kolejny tego typu numer. To że ktoś ma konto rok czasu, nie oznacza że jest w porzo, co za problem dla Sławka było zakładać konta i je "zahibernować"?

 

Obecnie ani finansowo, ani czasowo nie jest to możliwe. Tylko te rozwiązanie jest proste i szybkie, i realne tu i teraz, a zarazem uciążliwe, na co nie mogę nic poradzić.

 

Niestety tak to wygląda, że jesteśmy bezustannie atakowani. Toczą się postępowania w prokuraturze, i trzeba wierzyć że w końcu ten koszmar się skończy. Oczywiście hejt będzie zawsze, ale po dorwaniu głównych graczy będzie znacznie mniejszy. Jeszcze nie widziałem takiej nienawiści i zaciekłości, jak wobec mnie i forum. Ci ludzie wyrządzili dużo krzywdy innym.

 

Sprawę komplikuje fakt, że ich jest kilka osób, nas tysiące, ALE oni się potrafią skrzyknąć i razem współpracować w jednym celu - mają motywację, poświęcą swój czas, energię. Potrafią pisać do organizacji żydowskich, feministycznych, podjudzać ludzi w internecie, youtuberów itd., do atakowania nas. W ten sposób się skrzyknęli na kafeterii, i pod przewodnictwem Sławka uwalili mi kanał. Straciłem sporo audycji, kilkanaście tysięcy, miałem masę z tym roboty i nerwów.

 

I tak kilka osób potrafi zaszachować całą społeczność - ślimacze tempo działania służb w polsce temu sprzyja. Zaczynają dociskać pojedyńczych Braci, którzy uciekają z forum.

 

Kilka osób potrafi wiele, jeśli mają jeden cel, a mają - zrobienie mi krzywdy i ubicie forum. Trzeba to przetrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

1. Zacząłem prowadzić konwersację z użytkownikiem dużo wcześniej przed nowymi przepisami?
2. Czy tylko w przypadku nawiązania nowej rozmowy?

1. Sprawdź napisz coś do mnie, np wyślij jakieś fory lasek z kujawsko-pom.

2. Właśnie na to jest blokada.

 

Sam nie neguje blokady, tylko zmieniłbym ją na 500+ postów gdy chce się napisać do moderacji i adminów to by starczyło, zbyt na tym cierpią szeregowi uczciwi forumowicze. Gdyby takie coś było gdy ja się logowałem to @Metody, i @Piter_1982 musieliby mi prywatne rzeczy na forum wypisywać. 

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.