Skocz do zawartości

- 40 kg w 10 miesięcy!


Fit Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, SzatanKrieger napisał:

Odłóż również alkohol i jedź surowo. 

Nie no alko już dawno odłożone, inaczej byłoby to bez sensu. 

 

Diety RAW próbowałam kiedyś, ale to nie dla mnie. Pewne posiłki jem na surowo warzywa czy owoce, ale jadnak ciemny chleb czy makaron również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 30.08.2018 o 10:48, SzatanKrieger napisał:

Woda potrafi zbrzydnąć na głodówce ale to sobie wyobraź co jest na głodówce suchej, to tylko marzysz o łyku wody :) 

Woda powinna być też z jak najlepszego źródła i broń boże butelkowana.

heee? To co w takim razie? Prestiżowa woda z lodowca? XD

 

Daria czas ci się kończy,

Edytowane przez Profesor Zak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Profesor Zak napisał:

heee? To co w takim razie? Prestiżowa woda z lodowca? XD

Raczej chodziło mu o to by nie pić wody z plastikowych butelek. Można dostać wodę w szklanych, ale wiadomo - jest droższa. 

 

Angole piją zwykłą tap water - czyli wodę z kranu, zarzekając się, że jest czysta i zdrowa. Ja kupuję butelkowaną, bo piję jej naprawdę dużo. Latem idą 2 zgrzewki wody tygodniowo, teraz zimą jedna zgrzewka.  Czasem zdarzy sie, że wypiję wodę z kranu ale wcześniej przefiltruję w dzbanku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hippie napisał:

Raczej chodziło mu o to by nie pić wody z plastikowych butelek. Można dostać wodę w szklanych, ale wiadomo - jest droższa. 

 

Angole piją zwykłą tap water - czyli wodę z kranu, zarzekając się, że jest czysta i zdrowa. Ja kupuję butelkowaną, bo piję jej naprawdę dużo. Latem idą 2 zgrzewki wody tygodniowo, teraz zimą jedna zgrzewka.  Czasem zdarzy sie, że wypiję wodę z kranu ale wcześniej przefiltruję w dzbanku.

 

 

 

Hight five. Ja pije dużo wszystkiego. 5 litrów dziennie, nie ważne czy alkohol czy odpust. Po prostu czuje nie nasycenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.