Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Fit Daria

- 40 kg w 10 miesięcy!

Polecane posty

Przed chwilą, SzatanKrieger napisał:

Odłóż również alkohol i jedź surowo. 

Nie no alko już dawno odłożone, inaczej byłoby to bez sensu. 

Diety RAW próbowałam kiedyś, ale to nie dla mnie. Pewne posiłki jem na surowo warzywa czy owoce, ale jadnak ciemny chleb czy makaron również. 

11 minut temu, Fit Daria napisał:

Nie no dzięki, ale ciekawa jestem na czyjego fejsa Ty wszedłeś :D

Dobra, pomyliłem się. 

Edytowano przez koksownik

Dnia 30.08.2018 o 10:48, SzatanKrieger napisał:

Woda potrafi zbrzydnąć na głodówce ale to sobie wyobraź co jest na głodówce suchej, to tylko marzysz o łyku wody :) 

Woda powinna być też z jak najlepszego źródła i broń boże butelkowana.

heee? To co w takim razie? Prestiżowa woda z lodowca? XD

Daria czas ci się kończy,

Edytowano przez Profesor Zak

46 minut temu, Profesor Zak napisał:

heee? To co w takim razie? Prestiżowa woda z lodowca? XD

Raczej chodziło mu o to by nie pić wody z plastikowych butelek. Można dostać wodę w szklanych, ale wiadomo - jest droższa. 

Angole piją zwykłą tap water - czyli wodę z kranu, zarzekając się, że jest czysta i zdrowa. Ja kupuję butelkowaną, bo piję jej naprawdę dużo. Latem idą 2 zgrzewki wody tygodniowo, teraz zimą jedna zgrzewka.  Czasem zdarzy sie, że wypiję wodę z kranu ale wcześniej przefiltruję w dzbanku.

6 godzin temu, Hippie napisał:

Raczej chodziło mu o to by nie pić wody z plastikowych butelek. Można dostać wodę w szklanych, ale wiadomo - jest droższa. 

Angole piją zwykłą tap water - czyli wodę z kranu, zarzekając się, że jest czysta i zdrowa. Ja kupuję butelkowaną, bo piję jej naprawdę dużo. Latem idą 2 zgrzewki wody tygodniowo, teraz zimą jedna zgrzewka.  Czasem zdarzy sie, że wypiję wodę z kranu ale wcześniej przefiltruję w dzbanku.

Hight five. Ja pije dużo wszystkiego. 5 litrów dziennie, nie ważne czy alkohol czy odpust. Po prostu czuje nie nasycenie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.