Skocz do zawartości

Podatek +


Qba

Rekomendowane odpowiedzi

Noż cholera jasna. Jak nie cisną po kierowcach nowymi "opłatami" w cenie paliw, to bardziej obciążają kosztami wszystkich pracujących, byle był pretekst do większego nachapania i przepieprzenia pieniędzy.

Ja wszystko rozumiem, a przynajmniej staram się zrozumieć. Niepełnosprawni też chcą żyć w miarę możliwości normalnie. Nie będę tego podważał, bo nie mam obrazu jak przekichane jest po tamtej stronie barykady, jednak uważam, że takie "pomaganie+", to zdjęcie odpowiedzialności z obywateli za ich działania i decyzje.

 

"Co ty pie... yyy... no wiesz."? - zapyta niejedna wrażliwa na krzywdy innych osoba.

 

Na pewno jakaś część naszej populacji to osoby mocno obciążone genetycznie jakimiś chorobami, defektami i innymi zjawiskami. W tej chwili będą bardziej skłonni, żeby począć potomka, który może dostać jeszcze mocniejszego kopa chorobami genetycznymi, ale przecież "rząd dopłaci, rząd pomoże". Ja wiem, że posiadanie własnego potomstwa jest ważne, ale czy przy takich okolicznościach jak już chcą bawić dzieciaczka, to nie lepiej podjąć kroki, aby spróbować jakieś zaadoptować?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Perun napisał:

Brakuje programu Adopcja+ podziwiam, ludzi, którzy biorą maleństwo po przejściach, bądź sierotkę pod swój dach i robią z niego pożytecznego obywatela, dając mu miłość i lepszy start.

  

 

Pamiętam jak oglądałem "Pytanie na śniadanie", gdzieś tak na początku tego roku(Luty, byc może Marzec),był tam poruszany temat "Łączonych rodziców". Cała draka polegała na tym że w jakimś szpitalu samotne matki dobierały sobie przybranych ojców dla swoich dzieci. Znajdowały ich przez internet. To pierwszy raz kiedy odnotowano coś takiego w Polsce, ale ponoć istnieje taka nisza na zachodzie. 

 

Kolejny przykład na to jak Badboye i samotne matki niszczą naszą cywilizacje :( 

Edytowane przez Salius Ketman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastralny - chciałbym widzieć miny wyborców PiS. Niestety nie zdają sobie sprawy, że oberwie im się mocno. Najbardziej śmieszył mnie popłoch nauczycieli przy reformie szkolnictwa, zastanawiam się jaki procent nauczycieli głosowało na PiS. 

Ja przynajmniej nie jestem zaskoczony tym wszystkim co się dzieje.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.