Skocz do zawartości

Wideorejestrator dla kierowcy


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Szukam wideorejestratora do samochodu. Jeżdżę dużo, miałem parę niebezpiecznych sytuacji ze strony innych użytkowników, zwierząt itd. Ostatnio patrzyłem na te urządzenia, i jak widzę cenę to po prostu warto to mieć. Obejrzałem parę testów itd, na chwilę obecną mój faworyt to:

- media tech u drive mt 4060, skopiować i wkleić, zobaczyć samemu, 

- druga opcja wideorejestrator w lusterku plus kamera cofania - na chwilę obecną brak faworyta, nie wiem co brać. 

 

Opcja pierwsza - dobre recenzje, super cena za tą jakość, dyskrecja (dashcam, brak wyświetlacza), łączy się z telefonem, tabletem czy laptopem i można odtworzyć film na ekranie. 

 

Opcja druga, kamera cofania tył (mam auto 5m).

 

Porady? 

Edytowane przez DOHC
Dopisanie uwag - DOHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie wiem jaki jest Twój przedział finansowy na kamerkę, ale ja posiadam kamerę Navitel MR250 ( kamera przód + tył, a jak podłączysz do świateł cofania to masz kamerę cofania po załączeniu biegu wstecznego). Co prawda nie jest tania, ale nagrywa bardzo dobrze w nocy i dość długi przewód pozwolił mi zamontować kamerkę z tyłu. 

Jeżeli byś miał jakieś pytania odnośnie tej kamery to uderzaj na pw. 

Pozdrawiam ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać budżetu @gryczany. Takie coś brałem pod uwagę, akurat mam nawigację z nawitela, ale często się zawiesza, długo szuka zasięgu i nie jestem raczej zadowolony.

Widziałem też lusterka zamiast nakładek, też robią wrażenie ale najlepiej by było samemu sprawdzić jak to wygląda. 

 

I chciałbym porozmawiać tu, aby było dla potomnych ☺️ Jak się sprawdza korelacja wyświetlacz kamery - lusterko klasyczne, w sensie patrzysz w lusterko, na środku masz obraz z kamery, jak to ma się do widoczności z tyłu? 

 

@t0rek też ciekawa pozycja, ma GPS i zastanawiam się czy lepiej z czy bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

I chciałbym porozmawiać tu, aby było dla potomnych ☺️ Jak się sprawdza korelacja wyświetlacz kamery - lusterko klasyczne, w sensie patrzysz w lusterko, na środku masz obraz z kamery, jak to ma się do widoczności z tyłu? 

 

Dla mnie jak chciałbym spojrzeć sobie w lusterko wsteczne to tylko wyłączam pogląd wszystkich kamer. 

Miałem poprzednio inną kamerkę i byłem bardzo nie zadowolony.

Ta spełnia moje oczekiwania jak chodzi o nagrywanie jak i również używanie samego lusterka wstecznego. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.