Skocz do zawartości

Ku przestrodze - Maciej Rybus


Rekomendowane odpowiedzi

Znany piłkarz 9 lat z laską, chciał stabilizacji, założenie rodziny dziecka i żeby z nim zamieszkała w Rosji. Odmawiała mu bawiąc się za jego pieniądze w Wawie, pukając się na boku i robiąc sobie operacje upiększające. Kiedy w końcu powiedział dość i kazał jej się wyprowadzić panienka zażądała wielkich pieniędzy na odchodne grożąc że upubliczni kompromitujące nagrania z udziałem Macieja, w czym miała jej pomagać własna rodzina i mimo że to jej wina była związana z rozpadem związku :D Maskara jedna :D Teraz jest z Rosjanką, chajtnął się i będzie miał bliźniaki xD Nie wiem czy będzie miał lepiej no ale życzę mu szczęścia :)

https://www.pudelek.pl/artykul/132869/porzucona_narzeczona_rybusa_zdradzala_go_prosil_by_przyjechala_do_rosji_wolala_imprezowac_w_warszawie_za_jego_pieniadze_tylko_u_nas/

Edytowane przez marios27
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedni ci piłkarze. Masa jest takich historii. Typ z podwórka nagle zarabia miliony. Pojawia się "miłość". 

 

"Przez całą karierę biegałem za piłką, kasa wpływała na konto, a moja żona miała drugie życie z innym facetem - opowiada Jacek Bąk. Czytałem, że musiała uciekać z domu. Ciekawe, że w trakcie tej ucieczki zdążyła zabrać ze sobą 300 par butów, 100 torebek i brylanty warte 1,5 mln złotych. Chyba tir musiał przypadkiem przejeżdżać obok domu i zabrać ją podczas tej ucieczki - mówi rozżalony Bąk."

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć jak gość dobrze zarabiający i mający do tego "fejm" posuwa tylko jedną pannę?

To jest dla mnie zagadka.

W którym momencie facet jest najbardziej kastrowany przez życie?

Nie no, wiadomo.

Ręce same składają się do braw, dla pańci za wydojenie i dla systemu za wykastrowanie.

 

Matrix wraz z kobietami działa w symbiozie, odnośnie faceta już na zasadzie pasożytnictwa.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniusia przez 9 lat próbowała się przebić do świata biznesu i mediów (za pieniążki kochasia). Bywanie jak wiadomo kosztuje. Nie udało się jej, teraz gdy Maciej ją rzucił jest w zasadzie towarem przecenionym. Zapewne znajdzie się jakis średniej klasy biznesmen warszawski w stosownym wieku, któremu będzie się wydawać że wygrał los na loterii.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slavex napisał:

Gdyby gość był ogarnięty to by sobie z dzieckiem poczekał. Pograł do 35, dobrze zainwestował pieniądze, a potem się hajtać z intercyzą. A mu się dziecka zachciało... jakby plemniki miały się skończyć po 30...

Racja, ma ogromne szczęście że nie ożenił się z nią, nie zrobił dzidziusia i że go nie "kopnęła", bez intercyzy tragedia a do tego jeszcze sprawy po sądach i nerwy w walce o dziecko.

Ciekawe co z tą rosjanką... ;)

 

Mamy tu przykład jak wielkim darem jest to forum, wiedza jaką tu mamy i przed czym dobrze wykorzystana może ona nas uchronić! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta Lana Rybus to ma twarz jak lalka robot do seksu.... yyyy no nie ważne, generalnie wygląda jak manekin sklepowy. I tu sprawa rozbija się o gusta, dla @koksownik to jest 9/10 a dla mnie 3/10.

 

Niech to będzie przestrogą dla mężów którzy myślą, że żona to taki paszczur utyty i nikt się za nią nie obejrzy.

 

Wracając do Rybusa, jakby nie był frajerem to by się od razu z tą Laną nie żenił i nie robił jej dziecka, a może on zwyczajnie chciał zrobić na złość swojej byłej, to teraz ma. Rok, dwa rozwód i podział majątku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z opinią że Polki są najgorzej zmanierowane ze Słowianek.

Łączą w sobie:

wschodnią pogoń za łatwiejszym dostatniejszym życiem kosztem faceta + odreagowanie kompleksów (materializm)

z

zachodnimi poglądami nazi-feministycznymi.

Z obu źródeł biorą to co najgorsze.

Niestety.

 

http://racjonalista.tv/dlaczego-polacy-tak-bardzo-chca-wierzyc-ze-polki-sa-najpiekniejsze/

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sztukmistrz napisał:

Mamy tu przykład jak wielkim darem jest to forum, wiedza jaką tu mamy i przed czym dobrze wykorzystana może ona nas uchronić! :)

 

Tego nie sposób przecenić. Non stop słyszę historie z otoczenia, które albo już nadają się do świeżakowni albo będą tam się nadawać za rok dwa bo narazie ofiara jest na etapie nęcenia i jeszcze haczyk nie został "zacięty". Nawaleni hormonami, kroczący w chmurach  

"Captains Safe-A-Hoe". Eh. Ktoś rzucił taką propozycję: powinny być testy u lekarza. Idziesz, lekarz bada poziom hormonów i mówi: nie Stasiu, nie Madziu, nie możecie teraz podejmować żadnych ważnych decyzji. Na takiej samej zasadzie na jakiej pijany nie może prowadzić. Science, bitch!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.