Skocz do zawartości

Polska Partia Przyjaciół Kobiet - krótkie odcinki na youtube?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie, zrobiłem pół żartem pół serio odcinek że zakładamy partię i jej jej liderem, oraz co zrobię gdy dojdę do władzy:

 

 

Te wystąpienie było nagłe, nie przygotowane i ruszyłem zbyt wiele tematów naraz, ale mogę zrobić tak, że jedno nagranie z PPPK trwa minutę i mówię o jednej kwestii, np. tej że kobiety dostają 63% niższe wyroki za te same przewinienia, i żądam równouprawnienia: https://www.wykop.pl/link/4418375/mezczyzni-otrzymuja-dluzsze-wyroki-niz-kobiety-za-te-same-przewinienia/najnowsze/

 

Czyli takie krótkie przemówienia, gdzie będę żądał równouprawnienia, bo przecież o to walczymy na forum.

 

Co o tym myślicie, i ewentualnie jakbyście to widzieli?

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to dobry pomysł.

Krótkie wystąpienia z jednym czy dwoma tematami podpartymi jakimiś danymi.

Na przykład brak parytetów w kopalniach. Wszyscy wiemy, ze kobiety są silne a odbiera im się prawo do pokazania tego.

Do tego straszna ilość kobiet na stołkach urzędniczych, gdzie muszą ciężko pracować nawet 2-3 godziny bez godzinnej przerwy na kawę.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sceneria tych filmów przywodzi na myśl spoty wyborcze :D

 

A co do testów DNA, to jakaś firma je sprzedające powinna wejść z ostrym marketingiem. Po co robią akcje uświadamiające itd. skoro sprzedawca tych testów może wkręcić targetowi niepewność (jak to reklamy lubią robić). Podlać to sosem statystki i jazda. "X ojców wychowuje nie swoje dzieci, czy wiesz jak jest w Twoim przypadku" - do tego jakiś wiralowy spot i gotowe.

 

Ciekawe czy można by taką robotę zrobić na zasadzie "wirtualnego" laboratorium. Czyli takiego, które jedynie sprzedaje a analizę wykonują dla niego prawdziwe zakłady. 

 

 

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu oglądam filmy typu top czegoś tam. Niby pożeracze czasu, ale jednak ten typ filmów to zawsze wiedza w pigułce na dany temat. I te odliczanie od najmniej do najbardziej ciekawego zestawienia też powoduje moje zainteresowanie, dzięki czemu taki film nie zawsze zamykam od razu.

Gdybyś tak punktował te tematy w takich krótkich 5-minutowych filmach, myślę, że był by to niezły pomysł. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObry pomysł, to by było coś jak 

  Takie pół żartem pół serio, żeby pokazać absurdalność zasad feminizmu/gender/multikulti.

Dla świadomego umysłu będa to treści, do których nie można się będzie przyczepić hejterom, a podprogowo będzie to wywoływało w ludziach alarm i moze nawet sami zaczną podważać swoje zlewaczałe poglądy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mr Bread napisał:

Od pewnego czasu oglądam filmy typu top czegoś tam. Niby pożeracze czasu, ale jednak ten typ filmów to zawsze wiedza w pigułce na dany temat.

- TOP 5 powodów, dla których powinieneś sprawdzić czy dziecko jest Twoje

-TOP 5 powodów, dla których przed ślubem powinieneś podpisać intercyzę 

- TOP 5 powodów, dla których powinieneś mieć konto na braciasamcy.pl

 

I jazda ? Zgadzam się, że to dobry pomysł @Mr Bread. Do tego historię z życia, statystyki i świetny głos Marka.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę iż to spoty anty MatriXowe.

Myślę iż znalazło by się miejsce na płatne reklamy.

Czas myśleć o kasie na fundacje.

I nie ma co uogólniać.

 

To NIE AUDYCJE TYLKO ANTY MatriXowa PROPAGANDA w Stylu Gebels`owskim.

Prawda boli a kasa wyzwoli!

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chief, myślałem, że jebnę ze śmiechu. zaproponuj parytety w generalicji służb mundurowych w naszej RP. To co wiem jest tylko jedna. A generałów u nas w tym kraju będącym potęgą militarną jest od ch..a.   :)

Dzięki. :):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz NIE dla dyskryminacji! Postaw się okropnemu brakowi równouprawnienia! Daj przykład innym samicom jak być PRAWDZIWĄ KOBIETĄ.

Powiedz NIE dla przewagi kobiet na stanowiskach biurowych, powiedz NIE dla marginesu kobiet pracujących fizycznie, weź młot i kurwa NAPIERDALAJ! Pokaż, że masz w sobie tą samicza moc, pokaż, że NIE JESTEŚ GORSZA OD MĘŻCZYZN! Nie możesz pozwolić na to aby:

- nie pracować w kopalniach

- nie pracować przy wywózkach śmieci i kanalizacji

- nie pracować jako drwal przy wyrębie lasu

I wiele innych.

Ciężka praca przy papierach - nie dla kobiet! Dołącz do nas już dziś! 

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

później jakies statystyki górnictwa itd

Tak się zastanawiam - a jeśli oponenci przytoczą statystyki na temat zatrudniania w przedszkolach, szkołach, personelu szpitalnym itd. 

Nie oszukujmy się np. praca przedszkolanki to rzeźnia. Spróbujcie ogarnąć 20-30 dzieciaków w dwie osoby (najczęściej są dwie przedszkolanki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

Obstaje za filmikami 5minutowymi wypuszczanymi co jakiś czas. Hasło partii: równo to równo! :)

 

Ja bym chciał usłyszeć jeszcze raz o tych kobietach w traktorach w rolnictwie. Ale również o pracujących w grupach interwencyjnych w ochronie, gdy jadą do klubu robić porządek z bad boyami. :)

No i klasyk: kobiety budują kanalizację. Kobieta w gównie? Ładna kobieta w gównie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło to równouprawnienie z niedawno przeczytaną ciekawostką historyczną:

 

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/05/29/czy-to-byl-najlepszy-zawod-sredniowiecza-rzecz-jasna-mial-sporo-wspolnego-z-alkoholem/

 

'Świeckie kobiety nie występowały samodzielnie w życiu publicznym. Z jednym wyjątkiem – kiperów ale, którzy w średniowiecznej społeczności cieszyli się wyjątkowym statusem. Giesowie potwierdzają, że w średniowiecznej Anglii „ten urząd był jedynym, jaki mogły piastować kobiety, jako że to głównie one zajmowały się przyrządzaniem wspomnianego trunku.'

 

'Przez prawie całe średniowiecze, najlepszy zawód tej epoki uprawiały w Anglii kobiety. Nie tylko warzyły piwo, ale i testowały jego smak.' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.