Skocz do zawartości

Kobieta 5/10, olewa.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia, dziś po miłym wieczorze na graniu w bilarda itp, wpadliśmy ze znajomymi  na kebsa do jadlodalni. Podchodze pewnym krokiem do zamawiania, stoi niewiasta za kasą. Spojrzenia się spotkały, pierwsze moje słowa jakie wydałem, to - jakie pani ma piękne oczy! Nie do słyszała, więc powtarzam, że ma pani piękne oczy! Zero kurna reakcji. Ani uśmiechu, ani gon się Pan! Znajomi po mnie, dalej zamawiali swoje zarlo, ja dalej wpatrzony w niewiaste. Zero reakcji. Siedzimy w ogródku, czekamy na jedzenie, pani podchodzi do mnie wręcza zamówione jedznie, pytam jak pani na imię, wymawia tylko, że Wiktoria, mówię miło mi i odpowiadam swoje imię. Odwraca się na pięcie i odchodzi. Zdebialem. Albo ja w jej oczach mało atrakcyjny albo panna zszokowana całą sytuacją. Sam nie wiem co o tym sądzić. Zbytnio, pewność siebie ze mnie wyszła?? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona słyszy takie teksty zapewne bardzo często. Rozumiem, że faktycznie mogły się Tobie bardzo spodobać ale Ona pewnie odebrała to jako tani komplement trochę podpitego typa, który chciał przykozaczyć przy kolegach.

Najlepiej się zagaduje na tematy z dupy. Wypalasz coś na spontanie, byleby nie typowego co może usłyszeć barmanka od 1000 innych. 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mortyy napisał:

U mnie w kebsie też jest taka ładna młódka.

Z krótkiej gadki wnoszę, że panna pół na pół polka, plus ukrainka/rosjanka. Na spokojnie muszę wpaść na sałatkę gyros lub zwyczajna wodę i pogadac samemu. Może rzeczywiscie zmęczenie, ogrom argumentów zniechęca ja do flirtowania. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Taboo napisał:

Po co się przejmujesz

Bracie? Wiesz ile się nauczyłem dzięki forum? Wiele. Dlatego uważam, że moja wiedza powinna procentowac. Będzie następny atak, jeżeli nie dam rady odpuszczę. Nauka, nauka i jeszcze raz nauka z porażek lub wygranych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still piszesz, iż czytasz to forum i się wyróżniasz z tłumu. A zaraz potem: 

6 minutes ago, Still said:

@Taboo to co mnie wyróżnia z tłumu to nie przyjmuje tak szybko porażki. Powiesz mi? Głupia dupa... Itp.Ok. Nie ważne. W weekend mam wyjście na kluby i też myśl aby potrnenować adorawanie panien

 

 

Czytamy to samo forum?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zmęczenie, albo totalny brak zainteresowania, połączony z banalnym tekstem. Wiem, że pojechałeś na szczerości i pewnie brzmiało to autentycznie, ale panna może słyszeć co wieczór z 10 takich tekstów, sorry. 

 

Nie wiem jak było u Ciebie, ale zauważam na forum (i w życiu) tendencję - panna bzyknięta zainteresowana autorem = "obiektywne" 7/8/9 na 10. Panna niezainteresowana = 5/6 na 10. Just sayin'

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

 

Jasne, spoko. Nie powiem że głupia dupa, niby czemu? Powodów może być mnóstwo. Może już marzyła by skończyć zmianę bo zamiast Twego kebaba będzie w końcu trzymać działo swego boya, a Ty jeszcze wyskakujesz do niej o oczach.

 

Dlatego pytam się po co się przejmujesz? Chcesz, działaj, ale się nie przejmuj tym czemu ledwo napotkana laska nie odwzajemnia Twej aprobaty, swoją drogą niezbyt wyrafinowanej (no offence ;) ).

 

Szkoda Twych myśli na to :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Sam nie wiem co o tym sądzić. Zbytnio, pewność siebie ze mnie wyszła?? 

Tożes pojechał komplementem zuzytym jak prezerwatywa wielokrotnego użytku u jedynej prostytutki w burdelu obsługującym pobliską jednostkę wojskową :)

Na takie komplementy się lasek nie zarywa. To nie zaskutkuje, szczególnie u barmanek, kelnerek, kasjerek z Biedronki czy z OBI nawet.

 

Już lepszym sposobem zaczepki jest wejść w rozmowę typu "a co by mi pani poleciła z menu". Niby pytanie niepodrywcze (o to własnie chodzi) - a umożliwia wejście w pewnego rodzaju dyskurs :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.