Skocz do zawartości

Kobieta 5/10, olewa.


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałeś zaskoczyć tekstem na "ładne oczy" pannę która słyszy pewnie to 20 razy dziennie od różnych lujów?

No i tak jak wspominali Bracia wyżej, po całym dniu w gastro laska ma już po prostu dosyć.

 

Następnym razem kiwnij na nią palcem i jak podejdzie to powiedz: "Widzisz, jednym palcem sprawiłem, że doszłaś. Wyobraź sobie co potrafię zrobić dwoma".

  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może o swoich pięknych oczach słyszy 10-30 razy dziennie ?

2. Może ma zakaz rozmawiania z Klientami na inne tematy niż zamówienia ?

3. Może miała chujowy dzień i miała wszystko gdzieś ?

4. Może ma chłopaka ?

5. Może miała okres, PMS itp ?

6. Może nie jesteś w jej typie ?

 

Opcji jest dużo..... spróbowałeś. sprawdziłeś, żyjesz dalej :)

 

Pozdrawiam AdwokatDiabła

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Still napisał:

Sam nie wiem co o tym sądzić. Zbytnio, pewność siebie ze mnie wyszła?? 

 

Z kuchni obserwował ją jej turecki książę, który ostrzył noże i niechybnie by ich użył w sytuacji, gdyby panna posłała w Twoim kierunku chociaż promyczek zainteresowania.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Still napisał:

Sam nie wiem co o tym sądzić. Zbytnio, pewność siebie ze mnie wyszła??

Sądzę, że zadecydowało ustawienie stóp w momencie gdy byłeś 5 metrów od niej, gdybyś wówczas trochę inaczej stanął a jedną rękę włożył do kieszeni twoja pewność siebie podzielona przez jej urok dała by niechybny wynik w postaci kopulacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że kobieta jest średnia z wyglądu według Ciebie to znaczy, że na każdy komplement ma reagować euforią? To zabrzmiało jak: poznaj łaskę Pana, że w ogóle raczył na Ciebie spojrzeć, przecież wyglądasz jak kupa! Potrafisz sobie wyobrazić, że kobiety brzydkie mogą nie pobiegnąć rozłożonymi nogami do każdego kto tylko je skomplementuje? Rozpierdala mnie to SMV 5/10. Kurde. Jakbym oglądał taniec z gwiazdami. Co Wy macie niektórzy z tymi ocenami? 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszy podryw to właśnie podryw w pracy.
Ona nie chce mieć opinii ladacznicy, która sypia z klientami.
Poza tym może nie byłeś w jej typie.
Mnie też te brzydkie olewają(1-5), te nieco ładniejsze i te piękne(6-8) uważają mnie za atrakcyjnego.
Tak ostatnio zauważyłem.
Mówię to też zależy od gustu i od tego jaki ona ma w głowie obraz "idealnego faceta".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Rozpierdala mnie to SMV 5/10. Kurde. Jakbym oglądał taniec z gwiazdami. Co Wy macie z wszyscy tymi ocenami? 

Jak to po co?

Podchodzisz do laski i mówisz:

"Słuchaj maniura, jesteś maksymalnie 4/10 więc korzystaj z szansy którą ci oferuję bo wyżej nie podskoczysz".

  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba ma dość swojej pracy, jest nią zmęczą, nie lubi jej i ma gdzieś teksty o oczach i takie tam lanie dupy - byle do końca dniówki.

Jesteś trochę egocentryczny, uważając że po twoim komplemencie powinna być w skowronkach - ciekawe jak ciebie oceniła też 5/10 i czy po zwróceniu jej uwagi nie ocenilbyś jej wyżej ?

 

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gr4nt napisał:

Te oceny mają się nijak do rzeczywistości, nie wiem w ogóle kto coś takiego wymyślił ale to chyba tylko na potrzeby PUA wykładów.

Przede wszystkim w MGTOW ma to zastosowanie .
Laska, która jest po prostu atrakcyjna(7-10) ma większe powodzenie i często też przez to jest bardziej zepsuta.
Masz rację, że każdy ma swój gust, ale smv nieco generalizuje, mówi ogólnie.
Nie znam nikogo kto by powiedział, że np. Ariana Grande jest brzydka.
Jedni mogą woleć większe kobiety, drudzy mniejsze, ale są pewne normy, pewne cechy fizyczne kobiet, które przyciągają każdego zdrowego faceta.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiedziała, że mięso przeterminowane z dwa tygodnie i będziesz miał erupcje wulkanu po powrocie do domu haha

 

Jest jeszcze jedna opcja:

Kupujesz coś, żeby wyszło tak, że jest Ci winna grosika, ona mówi, że mogę być winna grosik? Mówisz no pewnie. Wracasz za tydzień na pełnej i wrzeszczysz przyszedł czas rozliczenia i nie ma opvji, żeby się nie wypiela :D:D

Edytowane przez Rodryg Diaz de Vivar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Co Wy macie niektórzy z tymi ocenami? 

Jak to co? są dwie grupy facetów, pierwsza grupa szczególnie tu na forum rozpierdala temat na kawałki, SMV, HPV, HIV i tak dalej, analizują, rozmawiają, domyślają się, kalkulują, niczym agenci wywiadu penetrują temat od podszewki począwszy od prawidłowej gestykulacji, ułożenia stóp w czasie rozmowy i tego że za 2 minuty i 5 sekund trzeba dotknąć rozmówczynie w ramię :P

 

Jest tez druga grupa mężczyzn, która po prostu bierze to co chcę, bez zbędnego powtarzania jak mantrę rożnych teorii PUA Srua, analizowaniu i jakiegoś przyswajania teorii i podchodzenia do tematu jak oficerowie Wehrmachtu do inwazji na ZSRR :)

 

Musicie wiedzieć że rozpierdalanie tematu na czynniki pierwsze pogłębione głęboka analizą  wcale nie przynosi pożytku, powiedziałbym że nawet wręcz przeciwnie, kiedy łeb masz wypchany teoriami i analizą rodem z poradników podrywu i godzinnym wałkowaniu tematu z innymi prawiczkami coś w stylu cosmopolitan, to tak się zamotasz w swojej głowie że nie będziesz wiedział od czego zacząć, będziesz ciągle myślał co robić a czego nie, tymczasem sukces z kobietami polega na ogólnym wyjebaniu i luzackim podejściu to sprawy, co ma swój początek w poczuciu wartości własnej, że fajnie jak jesteś ale jak Cię nie ma też jest fajnie :)

 

Z poważaniem.

  • Like 10
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krugerrand napisał:

@StillSkoro szykujesz się do kolejnego ataku, nie zapomnij o kupnie kwiatów i pieścionka, wpadnij do kebabu na kolanach, na bank będzie Twoja:P

Myślałem aby w kopercie udostępnić jej drugą kartę do mojego konta. Albo inaczej, wyrobie jej Kartę Kredytową z limitem 15k. Miłość rozkwitnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.