Skocz do zawartości

Kobieta 5/10, olewa.


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Dokładnie. Znam kelnerkę, która twierdzi, że nikt jej nie podrywa, a przy mnie przynajmniej kilka osób zagadywało do niej. 

No wiecie 100 kolesi 5-8/10 się nie liczy, a przyjdzie Alvaro który ma w kieszeni kluczyk do np. Audi drogi zegarek itd. to wtedy będzie podryw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bonzo napisał:

Tożes pojechał komplementem zuzytym jak prezerwatywa wielokrotnego użytku u jedynej prostytutki w burdelu obsługującym pobliską jednostkę wojskową :)

Na takie komplementy się lasek nie zarywa. To nie zaskutkuje, szczególnie u barmanek, kelnerek, kasjerek z Biedronki czy z OBI nawet.

 

Już lepszym sposobem zaczepki jest wejść w rozmowę typu "a co by mi pani poleciła z menu". Niby pytanie niepodrywcze (o to własnie chodzi) - a umożliwia wejście w pewnego rodzaju dyskurs :)

Nastepnym razem można tez uzyć czegoś takiego :Ciekawo czy Pani bułeczka też tak przecieka jak ta od sosu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tramal napisał:

Nastepnym razem można tez uzyć czegoś takiego :Ciekawo czy Pani bułeczka też tak przecieka jak ta od sosu

A ona na to - dla pana dziś jest ketchup.

A Ty od razu - może być, cieszy mnie, że to nie jest - jak to ujał kiedyś Leopold Tyrmand -  "Gorzki smak czekolady Lukullus :)"

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gr4nt napisał:

Ok rozumiem, nie są brzydkie.

 

Ja jednak bym wolał Jennifer Lopez.

A co powiesz na temat żony P. Brosnana? 

Źródło https://www.kobieta.pl/artykul/pierce-brosnan-zona-premiera-filmu-mamma-mia-180717084327

Ewenement? Brosnana nie patrzy na kształty a na duszę jak to panie miewają mówić? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem Pierce'a. Powinien dawno ją pogonić i wziąć sobie coś na kształt Lany Rybus.

 

A tak na poważnie to może jest zboczony. Albo w co trudno uwierzyć dzisiejszej młodzieży, nie kieruje się w życiu tylko penisem. W końcu coś sobie obiecali skoro są małżeństwem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że to tyle czasu roztrząsasz, to jest znak, że jesteś jeszcze daleko w świadomości jaką pozwoli Ci uzyskać to forum. Po co tyle tracisz energii i cennego czasu? Olała, to może się jej nie spodobałeś, podrasuj fryzurę albo ubiór i heja dalej, a nie roztrząsaj głupiej baby. Ja poznałem kilka Pań na S. - jak miałem mniej odzewu, to trochę lepsza fotka i odzew był.

Generalnie nie przeżywaj tego, nie bierz tego na ambicję, słuchaj audycji Marka, bo strasznie widać jeszcze ubogość w wiedzy.

 

Musisz wyrobić w sobie stan, w którym nie potrzebujesz kobiety aby czuć się szczęśliwy. Ja np. niedługo jadę na urlop - samotny - i nic mnie bardziej nie cieszy niż właśnie to. Zajebista wolność, poza tym zastanawiam się czy nie pojechać gdzieś w samotne góry, lasy. Potem może jakieś morze, przy okazji obskoczę kilka pomorskich div, zobaczę czy poziom lepszy niż w stolicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, arch napisał:

To, że to tyle czasu roztrząsasz, to jest znak, że jesteś jeszcze daleko w świadomości jaką pozwoli Ci uzyskać to forum. Po co tyle tracisz energii i cennego czasu? Olała, to może się jej nie spodobałeś, podrasuj fryzurę albo ubiór i heja dalej, a nie roztrząsaj głupiej baby. Ja poznałem kilka Pań na S. - jak miałem mniej odzewu, to trochę lepsza fotka i odzew był.

Generalnie nie przeżywaj tego, nie bierz tego na ambicję, słuchaj audycji Marka, bo strasznie widać jeszcze ubogość w wiedzy.

 

Musisz wyrobić w sobie stan, w którym nie potrzebujesz kobiety aby czuć się szczęśliwy. Ja np. niedługo jadę na urlop - samotny - i nic mnie bardziej nie cieszy niż właśnie to. Zajebista wolność, poza tym zastanawiam się czy nie pojechać gdzieś w samotne góry, lasy. Potem może jakieś morze, przy okazji obskoczę kilka pomorskich div, zobaczę czy poziom lepszy niż w stolicy. 

Czy we wszystkim muszę się zgadzać z Markiem? Nie! Każdy z nas może mieć inne poglądy na rożne sprawy. Każdy z nas może myśleć co chce i jak chce. Ty możesz i ja też mogę. I nie musi być ta sama myśl. Nic w tym złego, że myślimy inaczej. Różnimy się i już. To nie znaczy , że nie możemy się szanować. Marka szanuje i to co ma do powiedzenia. Bóg(w zależności jaki i kto w co wierzy) dał człowiekowi rozum i wolną wole. I to od człowieka zależy jak tym będzie gospodarował.

 

Let's agree to disagree - pogódźmy się z tym, że się nie zgadzamy. Amen:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Czy we wszystkim muszę się zgadzać z Markiem? Nie! Każdy z nas może mieć inne poglądy na rożne sprawy. Każdy z nas może myśleć co chce i jak chce. Ty możesz i ja też mogę. I nie musi być ta sama myśl. Nic w tym złego, że myślimy inaczej. Różnimy się i już. To nie znaczy , że nie możemy się szanować. Marka szanuje i to co ma do powiedzenia. Bóg(w zależności jaki i kto w co wierzy) dał człowiekowi rozum i wolną wole. I to od człowieka zależy jak tym będzie gospodarował.

 

Let's agree to disagree - pogódźmy się z tym, że się nie zgadzamy. Amen:)

 

Nie musisz, ja też nie zgadzam się z wszystkim, jednak Twoje podejście w tym temacie pokazuje, że szukasz szczęścia i dowartościowania na zewnątrz - a to błąd. No chyba, że nawet tu się nie zgadzasz z Markiem i uważasz, że szczęście jest na zewnątrz. Jednak ja za siebie mogę zaświadczyć, że jestem na sobie przekonany, że szczęście jest w nas, nigdzie indziej. Zanim poznałem moją 'myszkę' miałem to szczęście, jednak o nim zapomniałem przez wyniszczający trwający dobre kilka lat związek.

Edytowane przez arch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, od tego czasu powinieneś już zagadać/dać wizytówkę 3 innym pannom. Nie ma czego roztrząsać. Szkoda czasu i energii. I tak nigdy nie dojdziesz do prawdy dlaczego nie. Jeśli była zapracowana to nie wyjeżdżałbym z tak wyświechtanym tekstem. Zagaiłbym o cokolwiek i dał swój numer. Chce to się odezwie, nie to kij jej w oko a Ty działasz dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynników jest milion

Problem jest w tym autorze tematu, że się tym PRZEJĄŁEŚ...

Ja bym proponował jeszcze raz zagadać ale np w godzinach rannych, i zauważyć reakcje, jak będzie ok to po prostu zmęczona była i tyle.

Ja mam robotę biurową i czasami taki wychodzę z pracy że jakbyście mnie zobaczyli to jakiś zimny trup XD

Kobiety to też ludzie :3 Wielu ma tak widealizowany o nich wzgląd że o tym zapomina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gr4nt napisał:

Te oceny mają się nijak do rzeczywistości, nie wiem w ogóle kto coś takiego wymyślił ale to chyba tylko na potrzeby PUA wykładów.

 

Ta sama kobieta dla jednego może być 3/10 a dla drugiego 9/10. A kolega @Still ocenia siebie np. jako 7/10 a dla owej pani był ledwo 3/10.

Krytykowanie SMV jest głupotą - to że podajecie skrajne przykłady tak jak @Gr4nt to nie znaczy że macie słuszność.

SMV ułatwia ,,wczucie" się sytuacji autora, gdy napisze SMV 5/10 i już wiem że średniak, albo 3/10 pasztet, jak chce się wam opisywać 3h wygląd i walory danej osoby, to nie liczcie że ktoś inny będzie poświęcał tyle czasu na przeczytanie opisu, tylko dlatego, że osoba z SMV 3/10 dla innego może być 5/10. To absurd.

 

SMV jest systemem dobrym, a jeśli ktoś nie potrafi go używać, to nie nasz problem!

Może kurde zacznijcie dawać fotki pań, by każdy mógł ocenić.... LOL.

 

14 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Przede wszystkim w MGTOW ma to zastosowanie .
Laska, która jest po prostu atrakcyjna(7-10) ma większe powodzenie i często też przez to jest bardziej zepsuta.
Masz rację, że każdy ma swój gust, ale smv nieco generalizuje, mówi ogólnie.
Nie znam nikogo kto by powiedział, że np. Ariana Grande jest brzydka.
Jedni mogą woleć większe kobiety, drudzy mniejsze, ale są pewne normy, pewne cechy fizyczne kobiet, które przyciągają każdego zdrowego faceta.

No chciałem to powiedzieć, jakoś nie miałem tego daru języka XD

 

A co do tematu:

Pani widocznie nie była zainteresowana tobą, bo jest barmanką - jest podrywana codziennie przez januszy, i ma po prostu w dupie, i czeka na najlepszego...

Może ma także zakaz na romansowanie z klientami podczas pracy (i tak by złamała jakby przyszedł 10/10 alfa)

Ale raczej powód nr 1.

Moja rada? Olać. Mało kwiatu? Są inne.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2018 o 09:12, Mapogo napisał:

Z kuchni obserwował ją jej turecki książę, który ostrzył noże i niechybnie by ich użył w sytuacji, gdyby panna posłała w Twoim kierunku chociaż promyczek zainteresowania.

Szach-mat. Brat @Mapogo trafił. Pojawiłem się dziś w "tureckim barze mlecznym". Przy zamawianiu sałatki w porze lunchu, podgadałem do panny z propozycja wyjścia na kawę itp. Odmówiła z powodu posiadania boyfrienda, minę miała wystraszoną, czytaj " spierdalaj bo nas obu zajebie ". Kuchnia byłą widoczna, a w niej jeden z turasów przyglądał się naszej rozmowie z wqurwioną twarzą naszej rozmowie. 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Still said:

Szach-mat. Brat @Mapogo trafił. Pojawiłem się dziś w "tureckim barze mlecznym". Przy zamawianiu sałatki w porze lunchu, podgadałem do panny z propozycja wyjścia na kawę itp. Odmówiła z powodu posiadania boyfrienda, minę miała wystraszoną, czytaj " spierdalaj bo nas obu zajebie ". Kuchnia byłą widoczna, a w niej jeden z turasów przyglądał się naszej rozmowie z wqurwioną twarzą naszej rozmowie. 


1 - "Mam chłopaka" jest klasycznym shitestem, więc o niczym jeszcze nie świadczy.
2 - Wystraszona mina mogła być Twoją nadinterpretacją, albo faktycznie wystraszona z powodu tego, że była w pracy, i to co poniżej..
2a - Na zapleczy stał jej szef, który mógł być wkurwiony bo już kolejny raz złapał ją na gadaniu z absztyfikantami.

Nie warto tego analizować w nieskończoność bo laska nie warta świeczki, ale to co Ty wysnułeś może być kompletnie błędne. 

I w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona takie teksty od podchmielonych klientów słucha dziennie po 20. Więc dla niej dzień w dzień, po całym dniu pracy jest to już nudne.

BTW każda  dziewczyna 5/10 uważa się za 7/10. Kobiety mają zawyżoną samoocenę.

Nie raz się śmiałem z  kumpli których spławił mors 4/10 na parkiecie a oni chcieli tylko zatańczyć a wstydzili się uderzać do 8/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.