Skocz do zawartości

Porady video dla Pań, od wojownika o ich równouprawnienie.


Rekomendowane odpowiedzi

Moja walka o równouprawnienie kochanych Pań, wstąpiła na wyższy szczebel ewolucji - co sądzicie o moim nagraniu? Jestem spocony, było ze 40 stopni w pokoju albo i więcej, lampy świecą, ja ubrany i płonący żądzą pomocy Paniom...

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Jestem spocony, było ze 40 stopni w pokoju albo i więcej, lampy świecą, ja ubrany i płonący żądzą pomocy Paniom...

Coś tu nie gra, przynajmniej jeden element, a niespójności można doszukać się przynajmniej kilka:

spocony-ubrany?

było ze 40 stopni -ja ubrany?

płonący żądzą  - (i) ubrany☹️

;) 

 

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie chodzi o to, że żalę się, iż nie ma występów specjalnie dla Pań nago, ale jak jest tak gorąco to po co się tak męczyć. Nie rozważałeś zakupu koszuli dobrej marki wykonanej z naturalnych włókien z krótkim rękawem? Pokazałbyś trochę bicepsa i też by było elegancko.

 

Co do meritum choć porady dla milionera wydają się być nieco bardziej uniwersalne, to dla odmiany wytyczne dla Pań, to zapewne siedmiomilowy krok w kierunku zbilansowania zgromadzonej wiedzy zgodnie z wymogami "równouprawnienia", także dawaj śmiało. Co do numeru z książką to kiedyś próbowałam, ale szybko mnie to zniechęciło. Są też takie gumowe szelki, które naciągają barki, nawet je sobie kupiłam do komputera ale jest to cholernie niewygodne, więc rzadko korzystam, muszę nad tym popracować. Co ciekawe natura tak to ustawiła, że jak w pobliżu krąży obiekt zainteresowania prostujemy się z automatu.

 vhsb6gymly7u_t.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycje dla pań - bardzo dobre :)

 

Co do zachowania prostej postawy, to słuszna uwaga. Całkowicie zmienia wygląd.

Ale i panowie również powinni ten nawyk ćwiczyć.

Generalnie człowiek wyprostowany jest powabny i działa magnetycznie.  

 

Co do ubioru: nie koniecznie trzeba być zawsze w marynarce, dobrym by było wziąć pod uwagę "kamizelkę", a nawet by przełamało obraz. Bo tak jak, Anna wspomniała, po co się męczyć w takie upały, koszula z krótkim rękawkiem dobrej marki z naturalnych włókien też świetnie będzie się prezentować i nada lekkości.   

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.