Skocz do zawartości

Dowód uznania dla nas wszystkich.


El Cucuy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

muszę koniecznie podzielić się z Wami bardzo przyjemną informacją. Spotkałem się dzisiaj na kilka browarków z kolegą z dawnych lat, który obecnie w moim mieście trenuje MMA, ma własny, dobrze prosperujący biznes i dobrze mu się żyje. :) Sygnalizował mi, że chce się spotkać już jakiś miesiąc wcześniej. Dzisiaj, gdy usiedliśmy w knajpie przy stoliku, na początku naszej dyskusji sam powiedział: "Dzięki Ci za to, że poleciłeś mi kobietopedię. Po przeczytaniu jej dotarłem do forum, które do dziś od ok. 4 miesięcy czytam codziennie. Chcę i będę stosować wiedzę na tym forum zawartą." Zamurowało mnie, bo w ogóle nie pomyślałem, że będziemy rozmawiać o forum. :)@Marek Kotoński, wszyscy moderatorzy - to nie jest mój sukces, tylko Was sukces. :) Ja byłem tylko skromnym pośrednikiem. :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maruda Matrix go nadgryzł i się przekonał. Spotkaliśmy się kilka miesięcy temu na mieście i powiedziałem mu, że jest coś takiego jak kobietopedia i forum bracia samcy. Początkowo, co sam mi wczoraj przyznał, pomyślał o mnie: "Ale debil". Ale po pewnym czasie, jak dostał od Pani propozycję typu "Misiu, koncz w środku" ;) to się zastanowił. Wrócił na forum, zaczął czytać i jest efekt. :) Zaprosił mnie w ramach wdzięczności na trening zapasów, z czego oczywiście skorzystam. :) Rozgłosił to też po swoich kumplach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.