Skocz do zawartości

Oświadczyny


Rekomendowane odpowiedzi

@Pawel93 Nie robimy gównoburzy. Tylko trzeba zdać sobie sprawę z jednej rzeczy bo jak ja widzę, że facet z SMV dużo większym klęka i prosi o rękę jakąś Karynę to mnie śmiech zalewa. Klękanie to gest oddania, proszenia, uniżenia. Idź na forum damskie i powiedz, że kobieta powinna uklęknąć i poprosić o rękę mężczyznę, który wywinduje ją o kilka szczebli w drabinie socjalnej wyżej. Zobaczysz co będzie. No a przecież to oddanie szacunku tylko!

Nie wyobrażam sobie klękać i prosić o rękę kobietę. Owszem - wyobrażam sobie, że siedzimy czy stoimy gdzieś i wyciągam pierścionek i pytam jej "KOCHAM CIĘ. CHCESZ ZOSTAĆ MOJĄ ŻONĄ?". Tyle. 

Cała ta tragifarsa z klękaniem przypomina mi royal wedding tutaj w UK. Powozy, karety, skrzypaczki, orkiestra, przygotowania, musztry, transmisje. A koleś co ruchał prostytutki i z jakimiś dupami się bawił co chwilę i hailował a jego żona z holyłudu rozwódka co jej się jeszcze pewnie ku...y odbijają po robieniu kariery. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście hipotetycznie, bo nie życzę nikomu takiej sytuacji... :)

To tak - z partyzanta siedząc koło niej nakładasz pierścionek na palec mówiąc: "Proszę, to dla Ciebie". I tyle. A nie jakieś podręcznikowo-filmowe pierdy. Każdy robi jak chce i jak nie chce to nie bawi się w przeróżne konwenanse.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Tomko napisał:

Również dziękuję opatrzności, że nie miałem z nią dziecka bo raz mało brakowało i były najdłuższe 3 tygodnie mojego życia :P. Ale na szczęście ją krew zalała potem i odetchnąłem z ulgą. Kto wie co by teraz było...

Do końca swoich dni będę wdzięczny opatrzności że nie pozwoliła mi się związać z kobietami dla których w tamtym momencie oddałbym wszystko i potknąłbym się przez to do zagłady, bo widzę te Panie teraz, ich styl bycia, zachowanie itd, wtedy tego nie widziałem i przeklinałem dzień w którym się rozstawaliśmy, ale teraz widzę że to była łaska, ten na górze naprawdę chce dla nas dobrze, tylko że my często jesteśmy ślepi :)

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomko napisał:

o w internecie to ja widziałem nawet na kamerze 1000 kl/s jak koliber robi kupę

Jak się dorobię to muszę sobie sprawić telewizor 16K 100 cali. Wiem co będę oglądał:d

 

3 minuty temu, Tomko napisał:

Ale z waszego otoczenia.

A tak na poważnie, tak z otoczenia. Na mnie to już wrażenia nie robi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Themotha napisał:

Do końca swoich dni będę wdzięczny opatrzności że nie pozwoliła mi się związać z kobietami dla których w tamtym momencie oddałbym wszystko i potknąłbym się przez to do zagłady, bo widzę te Panie teraz, wtedy tego nie widziałem i przeklinałem dzień w którym się rozstawaliśmy, ale teraz widzę że to była łaska, ten na górze naprawdę chce dla nas dobrze, tylko że my często jesteśmy ślepi :)

Ja już jedną nogą wchodziłem na taboret żeby się wieszać. Głównie myśli o rodzinie mnie powstrzymywała.

 

Ale wtedy nawet 18 lat nie miałem, ciesze się bardzo że nic z tego związku nie wyszło bo raz nauczyłem się życia, dwa gdyby wyszło to za kilka lat byście mnie widzieli w dziale "świeżakownia moja historia"

 

Ja bym jej wszystko przepisał gdyby było trzeba.

 

Dziękuje temu na górze że mnie od tego uratował, chociaż wtedy go przeklinałem po tysiąckroć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak się oświadczalem, to nie klekalem. Siedziałem za panną na wale sztormowym pod Barcelona. 

Za to inny numer wywinelem przy okazji oświadczyn. Po powrocie do kraju, jechałem prosic teściów o rękę mojej ex i tam klekalem. Ludzie! Co za syf, cofa mnie na myśl o tym, jaki miałem  zryty mózg przez dupe i cycki!!!! 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SławomirP napisał:

@Pawel93

Miałem coś odpowiedzieć, ale twój post jest tak głupi, nielogiczny i nie na temat, że pierdole.

+ @Tomko

 

Aha i jeszcze jedno - jakbyś kiedykolwiek w życiu niechcący potknął się na ulicy i przez to uklęknął przed jakąś kobietą to po powrocie do domu tysiąc batów na gołe plecy, bieganie po rozżarzonym ogniu i klęczenie na grochu 3 noce no bo jak mogłeś Ty samiec tak mocno się uniżyć przed jakąś głupią samicą by przed nią klęknąć.

 

W ogóle jakbyś kiedyś miał kobietę to krótko na smyczy i przed wyjściem z domu przywiązać smycz do kaloryfera by nie naznaczała Twojego terytorium swoją obecnością no bo Ty tutaj jesteś władcą i panem domu a nie jakaś (pozwolę sobie zacytować) głupia pinda, której tylko urosły cycki i tyłek.

 

A jak Twoja kobieta będzie chciała Ci coś powiedzieć to mocniej za smycz pociągnij no bo jakim cudem sługa żeński może się odezwać do samca, którego SVM (czy jak wy to tam nazywacie ?) wyjebało w kosmos?

No i ta kobieta 47 szczebli niżej na pozycji społecznej (którą sami wybieracie) niech nie śmie robić cokolwiek bez Twojej wiedzy.

 

Boże jak można uklęknąć przed kobietą? przecież Piłsudski samiec gonił Litwinów w 1919 roku a tutaj trzeba błagać kobietę na klęczkach by za nas wyszła? nie po to Tuchaczewski napierał na Warszawę by teraz klękać przed samicami!

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawel93 napisał:

Aha i jeszcze jedno - jakbyś kiedykolwiek w życiu niechcący potknął się na ulicy i przez to uklęknął przed jakąś kobietą to po powrocie do domu tysiąc batów na gołe plecy, bieganie po rozżarzonym ogniu i klęczenie na grochu 3 noce no bo jak mogłeś Ty samiec tak mocno się uniżyć przed jakąś głupią samicą by przed nią klęknąć.

 

Powiedziałem że mogę klęknąć przed kobietą jeśli posiada jakieś zasługi za które ją szanuje, a nie tylko dlatego że to ona tutaj ma dupe i cycki

 

"Na co odparłem że ja chyba nie dałbym rady klęknąć przed kobietą, która nie posiada jakichś zasług za które ją szanuje.

20 paro letnia dziewczyna z pustką w głowie nie zasługuje żebym się przed nią płaszczył"

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z filmiku podniósł wysoko poprzeczkę, teraz będzie musiał podnosić poziom niespodzianek jeszcze bardziej, jedna gorsza niespodzianka i dupa zbita, niunia przyzwyczaiła się do ''Elegant'' a tu zonk i ten znany wszystkim grymas twarzy :P

Jak już nie będzie pomysłów na więcej, to Pańcia będzie się nudzić, i co wtedy? to tak jakby przesiadła się z Lamborghini do Passeratii :)

Edytowane przez Themotha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to, że zawsze trzeba być kreatywnym więc rozumiem, że można tylko po jednym razie oświadczyć się na Evereście, na księżycu, marsie, stojąc na nosie itd, itp ? 

Ehhh niech se ci ludzie robią co chcą, swoją drogą kiedyś uważałem, że to wspaniałe tak kleknąć i wymyślić coś oryginalnego ale dziś widzę, że klękając i z całą tą otoczkę, to jest po prostu czyste oddanie się w niewolę kobiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel93 Ależ klękaj. Możesz nawet się położyć na ziemi i błagać o rękę jaśniepanny. Klękanie przed kobietą nijak się ma do tych pierdół z przykuwaniem grzejnika, o których piszesz. Możesz nawet iść dalej i klękać prosząc kobietę o 20 deko szynki i kostkę sera żółtego w mięsnym. Ale by było! Plotkowanie na osiedlu, ze amant syr kupuje i klęka zawsze jak prosi :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel93 Opcje są dwie:

 

- albo Twoja myszka włamała Ci się na konto BS i wypisuje bzdury, lub

- jesteś pijany i piszesz jak potłuczony, a jutro będziesz tego żałować.

 

Oby to pierwsze, bo przy tej drugiej opcji, nie jest z Tobą dobrze i nie ma dla Ciebie ratunku ( póki co).  

 

Ty sobie klękaj przed babą i okazuj jej swój szacunek, miłość i co tam jeszcze chcesz. Tylko się nie zdziw, jak ona będzie klękać przed kimś innym i przed czymś innym. 

 

I zejdź na ziemię chłopie, bo to nie M jak miłość. Nie jeden tutaj klękał przed babą prosząc o rękę, zapewniając o swojej miłości i szacunku. W zamian otrzymał pogardę, nóż w plecy, zdradę, lata wojen w sądach i miano chuja, który rozbił rodzinę. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez giorgio
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomko napisał:

Dzięki mojemu ojcu nie oświadczyłem się kretynce z depresją, kontrolującą wszystko teściową, ojcem z leczoną farmakologicznie ciężką schizofrenią i jebniętą siostrą. 

Dream-team normalnie typowy materiał na żone z takiej rodziny :ph34r: DDA, borderka czy inne. 

Przypomniałeś mi pewną "pańcie" z  którą spotykałem się, fochy dziwne zagrania, szukanie na siłę konfliktu , po jakimś czasie wyszło ojciec alkoholik wpadał do domu co jakiś czas i robił rozpierdziel itp.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.