Skocz do zawartości

Kolejny youtuber nagrywa o forum i o mnie :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

"W rzeczywistości płci nie ma" vs. "Płeć jest tylko ograniczeniem". Tosz kurna jest czy jej nie ma?

"Dlatego że płci nie ma, jestem przeciwko patriarchalizmowi". Słońca też nie ma! :D 

Czyż skoro płci nie ma, nie powinien równie zawzięcie przeciwstawiać się feminizmowi?

 

W sumie zabawni są ci jeszcze wczorajsi nastolatkowie pozujący na autorytety które pozjadały wszystkie mUndrości.

Pewnie ta stylówa "na dziecięcego rabina" ma mu dodać powagi i atrybutów mędrca oraz przekonać naiwnych do nabożnego łykania skrawków napletka jak pelikany. Dla mnie to kolejny frustrat-SneakyFucker przed wylinką. 

 

Słuchałem w tempie x1.5 więc może czegoś nie zrozumiałem ;)

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to antyreklama to i tak jest sukces.

Chłopaki będą mieć problemy to im się przypomni, że taki frustrat, niszczyciel ludzi, dewiant, zboczeniec i nie wiem co tam jeszcze istnieje o imieniu Marek Kotoński następnie się okaże, że ten Marek nie taki straszny jak go malują i ma coś sensownego do przekazania oraz inwektywy, którymi był obrzucany są nie prawdziwe. 

Ja tam się cieszę, że jakaś część ludzi dzięki takim idiotycznym materiałom zainteresuje się tym forum.

Pozdrawiam.

 

Edit:

Swoją drogą jakie te młode chłopaki są mądre. Układ limbiczny jakieś inne nazwy kto by pomyślał, że taka mądra młodzież mamy wykształcona. Przyszłość Polski jest w dobrych rencach.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się telepie jak widzę i słyszę takiego typa, który krytykuje kogoś, kogo nie jest w stanie zrozumieć.

Mnie rodzice nauczyli, że czasami trzeba po prostu zamknąć mordę i słuchać.

A ten Syf w jego pokoju to już jest kwintesencja tego z kim mamy do czynienia.

Byłoby mi wstyd jakbym miał takiego syna. I to nie jest hejt z mojej strony.

 

Idę na trening właśnie, lepiej klata wejdzie po tym filmiku ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak, a ważne, że mówią. Trafi ktoś na taki filmik zaciekawi się i zerknie na forum... a nuż będzie to smutaśny rycerz wychłostany 
z resztek męskości przez swoją myszke, która przecież była taka kochana i nikt nie wie co się stało.

 

Ja tak tu trafiłem ponad rok temu, a od ponad pół roku czuję, że oddycham pełną piersią, a nie jednym płucem i z asmtą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

 ogolić brodę, posprzątać pokój, wziąć lekcje dykcji

Zapomniałeś o:

-męskich ruchach

-braku argumentów

Kondensacja tematu na poziomie level maks.

 

Nic tylko wysłać zapytanie czy obejrzał pozostałe odcinki i zechciałby skomentować wszystkie z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś hipster siedzi i marnuje czas na gadaniu głupot... Nie rozumiem po co są takie kanały na yt. Mówi byle co aby tylko coś mówić. W dodatku strasznie nudnie. Gdyby chociaż poświęcił ten czas na tworzeniu czegoś sensownego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mówi o wznoszeniu się na wyższe ponadbiologiczne poziomy. No fajnie. Ale to idzie w drugą stronę. Bo np. zaczynamy rozumieć nasz związek z przyrodą, z lasami. Z życiem. Spójrzmy na pożywienie. Zaczynamy to badać, to jak bardzo nasze życie zależy od tego co jemy (choćby te bakterie w jelitach jako "drugi mózg" i wpływ spożywanych substancji na kondycję owej flory). 

 

Nasze wznoszenie się na wyższe poziomy pozwala nam na lepsze rozumienie tych praw i wykorzystanie tego rozumienia w codziennym życiu, a nie uwalnia nas z obowiązywania tych praw jak chciałby autor filmu, który szybuje w obłokach dżender bo biologia jest passe. 

 

Sam nie wiem co czuję gdy go słucham :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze:
"płeć nie istnieje"

a potem:

"mężczyźni uciskają kobiety"

albo:

"mężczyźni zarabiają więcej niż kobiety"

 

Czyli jak płeć nie istnieje, to czego kobiety nie zostaną mężczyznami? Problem nierówności rozwiązany. Marksiści nie tylko nie rozumieją ekonomii, ale także biologii. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.