Skocz do zawartości

Kolejny youtuber nagrywa o forum i o mnie :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się tego oglądać. Po 5 min rozbolała mnie głowa. Głównie od jego sposobu wypowiedzi i nieudolnej próby małpowania swoich większych kolegów Awięców i Gargamelów. Czuje się jakby ktoś kazał mi oglądać jakąś kreskówkę dla 4 latków ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Reklama poszła w świat. Co do filmików. No cóż chłopaki jeszcze młode, głowy pełne idei. Związków pewnie też nie dużo. W tym poważnych pewnie zero.

Spokojnie każdy to musi przejść tak jak "świnkę" czy ospę wietrzną. Nie ma co się dziwić jak miałem tak 20-25 lat też uważałem kobiety za stworzenia boskie co nawet puszczają bąki o zapachu fiołków:). 

 

Dopiero kilka związków( w tym jedno małżeństwo) oraz fora takie jak ecoego.pl oraz oczywiście braciasamcy.pl. Uświadomiło  mi z jaką krwiożerczą i bez względną bestią mamy do czynienia. 

Teraz jeśli chciałbym znowu wziąć udział w przedstawieniu pt. "Związek z kobietą". Na pewno nie popełniłbym wielu błędów i może jakoś dałoby się obłaskawić bestyję:).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pozytywny napisał:

18:34 - Ahahahahahahaha

No i tyle by było z jego mundrego wywodu.

Jak nie istnieją to niech idzie złapać za piersi kobiete to zobaczy czy nie istnieją ^^ 

Ogólnie wiem co ma na myśli ale on nie rozumie, że to jest dychotomia no i generalnie dwie sprzeczne ze sobą prawdy nie wykluczają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki same przylecą czytać forum jak nie zrozumieją jak to się stało, że dał pani kwiaty a ta im powie, że jesteśmy tylko friendsami, albo co gorsza ktoś kogoś z mieszkania ogołoci.

 

Nic więcej nie powiem. Kopanie człowieka który zagubił się na drodze swego życia, poniża mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyly tylke te slowa z jego twarzy Zenskiej Postaci i typowego czlowieczka o wiedzy teoretycznej lub na nastolatkach wypowiadajac sie o kobietach:

 

"Ja wybitny EXPERT, do spraw ktorych nigdy w zyciu nie robilem" ?  Hipokryta w swiecie Nastek i wymowa szyta grubymi nicmi - i To dobrze dla jego kompromitacji :P bo dzięki temu widac scieg i rozpoznamy nieuczciwe zagrania. Spory stek bzdur :D no, ale ma prawo niech pieje.

 

Mlokos jakich dzis multum w Polsce w internetach o twarzy Frankensteina ;) mozna dopiero zaczac  z nim dyskusje jak zaczna mu rosnac np. wlosy w waznych czesciach ciala :P tzn. bedzie znal zycie i wbogaci sie w praktyke, a nie w papierek, ktory dzis jest w rzeczywistosci wart wielkie gowno w osiagnieciach wiekszych niz minimum, a najlepiej jak dorwie go klatwa Faraona to wtedy juz w ogole bedzie mogl udzielac sie. w all zgadnieniach. Bez wiekszej urazy dla Autora filmu :P

 

Poza tym jak jest taki chojrak - DESPACITO - Karierowicz to niech zrobi cos wiecej dla facetow! ten pierwszy krok jaki zrobil Marek i nie tylko w kwestii kobiet, ale wielu innych - trudnych wrecz tabu tematach w tym zainfekowanym Kraju ;/ czestych sciem i toksycznych bzdur wciskanym wielu jak zolta febre ;/

np. mentalnosc pokolen, katolicyzm, okradanie narodu i budowania majatkow kosztem chocby opieki zdrowotnej ;/ i wszelkiej masci ukladow w wielu branzach.

Do tego wszystkiego narazajac sie i dostajac baty bo wychodzi sporo niewygodnej prawdy medialnie i odkrywa sie karty drugiego dna - toksycznej rzeczywistosci ;/.

 

Najlepsze tez jest to, ze zaczal wypominac szkolnictwo, gdy dzis kto w nim siedzi i wie co w trawie piszczy to swietnie sobie zdaje sprawe jak jest obraz naciagniety/sciemniony ;/, gdyz zdac mature to smiech na sali ;/, a i tak zdaje malo! taki jest poziom mlokosow ;/ do tego min 60% magistrow obecnych to lanserzy po zaocznych/wieczorowych platnych uczelniach, ktorzy w duzym stopniu nie daliby sobie rady na Panstwowej dziennej uczelni typu Politechnika/Uniwerek...

oj ilu ja juz takich wrecz po tych szkolach glabow poznalem ;/i mialem w pracy, zyciu doczynienia - leserzy jakich malo, jak to oni sie nosza i kim to nie sa, a w glowie jeden wielki chaos i metafora o pustym i Salamonie w tle... w rzeczywistosci temat bardzo powazny ;/ bo oni czesto przejmuja dzis stanowiska w wielu istotnych instytucjach/firmach itp. czy biorac prace, z ktorych zrezygnowali uczciwi w madrosci.

przyklad choc partyjny, ale idealny Pan Misiewicz z PiS - zenada do kwadratu ;/ Misiewicz wielki student w szkole O. Rydzyka.

 

Pozdrawiam i niech jasna moc bedzie z Nami!

 

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie jedną rzecz - pan z filmiku w pewnym momencie śmieszkuje w stylu "nie bijesz baby? kurła, w jakich ty czasach żyjesz", działa na youtube już od dawna, ale kiedy 

dzieje się jakaś realna krzywda, jak na przykład gdy w styczniu tego roku Rafonix podczas streama na YouTube w alkoholowym amoku sprzedał liścia koledze po czym wyrzucił z mieszkania swoją dziewczynę

wyzywając ją przy tym od kurew z roksy i okraszając ją innymi epitetami - o tym jakoś nie nagrał i nie napiętnował tego zachowania, chociaż temat był głośny.

 

Wtedy rafonix miał chyba jeszcze główny kanał i coś znaczył na YT, było o sprawie dosyć głośno, ciężko było to przeoczyć, mimo to na takich kanałach jak ten z 1-szego posta

i podobnych, obrońcy czci niewiast zawiązują youtubową omertę i mało kto z ich grona się wypowiada.

 

O Guralu który nakłaniał małe dziewczynki do czynów lubieżnych i jednej nastolatce życzył smierci i gwałtu też jakoś nie widzę materiału na jego kanale.

Czyżbym wyczuwał zapach oportunizmu i konformizmu?

 

Oczywiście taki pseudo-intelektualista wyśmieje ten post na zasadzie i strywializuje takie opinie do"jak to ja coś robię źle, kurła, oni robio jeszcze gorzej, czego się przypierdalasz?" - chociaż nie o to w tym chodzi,

ale cóż, wiadomo jak jest. W tym filmiku pojawia jeszcze kilka sporych przekłamań i prymitywnych chwytów erystycznych, ale szczerze mówiąc, szkoda mi strzępić klawiaturę na analizę tej produkcji.

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne olanie tematu przez ,,recenzenta''. Brak absolutnej rzetelności.

Typ zachowuje się jak gimbus, a ma pewnie lat 23...

Czyta tylko ,,najbardziej bekowe" komentarze.

Ten filmik jest gównem, autor wydaje się być tępy i nie rozumie przesłania filmików.

 

Ale dobrze że powstają, bo to są jawne dowody na to, że nasze forum zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalne, i przyjdą tu potencjalni nowi użytkownicy, którzy poznają red pill i ujrzą prawdę.

Zawsze mnie cieszy rujnowanie matrixa małymi krokami, takim punkiem jestem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mamy tu zupełnie inne przesłanie, zupełnie inny sposób montażu itd. Marek się zwraca do innego targetu. To tak, jakby ktoś na memy reagował opasłą księgą pisaną po łacinie. TLDR; TYLE. HŁE HŁE.

 

Fajnie gdyby pojawił się jakiś młody twórca red pillowy, zwracający się stosownym językiem współczesnego YT, współczesnego montażu (SZYBKIEGO, DUŻO CIĘĆ), podlanych odpowiednim śmieszkowaniem. I już by było. 

 

IMO problemem jest FORMA. 

 

Nie jest chyba trudne stworzyć podobnie śmieszkujący materiał o feminiźmie, albo o absurdach równouprawnienia (emerytury, więzienia, opieka itd.) bo są to tematy realne. Zapewne jest to kwestia czasu, by taki kanał się pojawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
On 7/19/2018 at 11:10 AM, Marek Kotoński said:

Trochę się uśmiałem

Mnie niestety ten typ nie śmieszył wcale i nie dałem rady obejrzeć całości. Przeczytałem za to komentarze Braci, całkiem zabawne :)

 

Od siebie dodam, że zanim trafiłem na forum, to zmarnowałem kilka lat na pocieszanie laski, która niby miała depresję. To był bardzo duży błąd. No ale wtedy jeszcze nie znałem tego co pisze @Marek Kotoński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kojarzę tego jegomościa jeszcze z przed kilku lat, kreował się wtedy na jakiegoś żyda(dosłownie) o skrajnie lewicowych poglądach i sądząc po tym filmiku dalej tak jest. W dzisiejszych czasach ciężko odróżnić satyrę od rzeczywistości i wątpię żeby chciało mu się udawać przez ponad 6 lat, dlatego niestety on prawdopodobnie wierzy w co mówi.

Trochę więcej info na jego temat http://zbananowani.wikidot.com/karel-goldbaum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.