Skocz do zawartości

O zdradzie na cosmopolitan.com


Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.wp.pl/powody-dla-ktorych-kobiety-zdradzaja-nawet-jesli-sa-szczesliwe-w-swoich-zwiazkach-6275124882962049a

 

No ja to tylko zostawię ?.

U nas jakoś nikogo to nie dziwi, czyli małżeństwo z ciepłym misiem z rozsądku i wygodnictwa ale jednak ciągnie wilka do lasu.

"Być może wybrałaś swojego partnera, ponieważ jest lojalny i kochający, i wiesz, że nigdy by cię nie skrzywdził. To szlachetne i pełne miłości. Ale jednocześnie niekoniecznie jest to dla ciebie ekscytujące i sexy"

 

Ps: fajny komentarz do tego artykułu:

,,

Kloc

To wszystko prawda. Gdy jednak to samo, ale dosadniej, pojawia się na pewnym męskim forum, to jest krzyk, że to mizoginizm i oszczerstwa. Panie kochają być księżniczkami, a generalnie w życiu się nudzą (oczywiście nie wszystkie) i korzystają z każdej formy adoracji". 

  • Like 9
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił ten komentarz:

"...proszę pana z kobietami jest tak jak z tłumaczeniem książek. Tłumaczenia ładne są niewierne, a tłumaczenia wierne są nieładne."

 

Oczywiście nikt nie nazwie w artykule rzeczy po imieniu i nie napisze, ze to natura kobiet, bo przecież wyjdzie na to, że to mizoginia. Wiadomo, ze z mizoandrią jest inaczej i taka postawa jest akceptowalna. 

 

Kolejna "perełka":

"Być może nie jesteś już w odpowiednim dla siebie związku, mimo że był on odpowiedni dla ciebie wcześniej"

 

Co ciekawe znajduje się to we fragmencie zatytułowanym: Dorosłaś i zmieniły się twoje potrzeby. To na poważnie? Dorosłość polega na zdradzaniu? Na hipergamii? Usprawiedliwień własnego spierdolenia ciąg dalszy. Bez komentarza.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oto wygląda w praktyce tworzenie przyzwolenia społecznego na moralne spierdolenie kobiet. Takimi właśnie artykułami się je tworzy, których jest mnóstwo. 

 

Dno i upadek. A potem się dziwią, że 30tka puka do drzwi a je dalej chcą tylko ruchać i zwalają to na mężczyzn. 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmpolitan?

Najgorsza propagandowa szmata ever!

Tuż obok hasła telewizyjnej reklamy "jesteś tego warta".

Nałykają się tej papki jak kaczki w parku chleba.

Potem byle 5/10 wydaje się że jest:

 

delicious-breakfast-met.jpg

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Kolejna "perełka":

"Być może nie jesteś już w odpowiednim dla siebie związku, mimo że był on odpowiedni dla ciebie wcześniej"

 

Co ciekawe znajduje się to we fragmencie zatytułowanym: Dorosłaś i zmieniły się twoje potrzeby. To na poważnie? Dorosłość polega na zdradzaniu? Na hipergamii? Usprawiedliwień własnego spierdolenia ciąg dalszy. Bez komentarza.

comment_gMiHJxN8S26hDvZ498lO6Hmz9m6DNBPD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

"Być może wybrałaś swojego partnera, ponieważ jest lojalny i kochający, i wiesz, że nigdy by cię nie skrzywdził. To szlachetne i pełne miłości. Ale jednocześnie niekoniecznie jest to dla ciebie ekscytujące i sexy"

Ośmielę się stwierdzić, że nigdy wcześniej, obecnie, ani w przyszłości, żadna kobieta, od poczucia szacunku, bezpieczeństwa, stabilizacji ect. nie odczuje podniecenia seksualnego. Dlatego, zapewnianie im tego wciąż i stale, bez przeciwważonych doznań (które ogólnie nazwałbym poczuciem niepewności) to równia pochyła, po której stacza się każdy mężczyzna, który tego nie rozumie.

Moja rada. Nie żeńcie się z kobietami, w których "się zakochaliście" tylko z tymi, które kochają się w was, one zrobią wszytko, abyście ich nie opuścili, nawet mogą być wam wierne, na zawsze.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bojkot napisał:

Ośmielę się stwierdzić, że nigdy wcześniej, obecnie, ani w przyszłości, żadna kobieta, od poczucia szacunku, bezpieczeństwa, stabilizacji ect. nie odczuje podniecenia seksualnego.

Słuszna uwaga. To tak jakby sądzić, że facet będzie napalony bo kobieta go wspiera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krugerrand napisał:

mimo że był on odpowiedni dla ciebie wcześniej"

Kobita zmienną jest. Cosmopolitan sra kobietom do łbów, degeneruje je, niszczy poczucie moralności, jednocześnie usprawiedliwiając ich kurewstwo. Jak baba 35+, wychowywana na tym syfie, będzie płakała w poduszkę, że chce męża, dzieci i prawdziwej miłości, to będą jej pisać, jak to 35+ jest na fali życia, całe życie przed nią i mąż/partner stoi już za rogiem, na zmianę z "bycie singlem jest wspaniałe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Beckenbauer napisał:

Kobita zmienną jest. Cosmopolitan sra kobietom do łbów, degeneruje je, niszczy poczucie moralności, jednocześnie usprawiedliwiając ich kurewstwo. Jak baba 35+, wychowywana na tym syfie, będzie płakała w poduszkę, że chce męża, dzieci i prawdziwej miłości, to będą jej pisać, jak to 35+ jest na fali życia, całe życie przed nią i mąż/partner stoi już za rogiem, na zmianę z "bycie singlem jest wspaniałe".

Generalnie to wszystko czym sra cosmo i ogólnie mass media to się teraz tak ładnie nazywa... "zdrowy egoizm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co bo nie rozumiem. Chu...wy artykulik a wy się podniecacie jak pajace. Związalibyście się teraz z 18 latką w mini teraz? Nie. A w wieku 18 lat tylko z taką byście chcieli. Wszyscy się zmieniają z wiekiem i wymagania też się zmieniają. Niedługo we wlewie paliwa będziecie się puszczalstwa i babskiej dominacji i spierdolenia dopatrywać. Weźcie serio nie bądźcie śmieszni z tym "spier...leniem" bo w każdym temacie pada to hasło.

 

@Beckenbauer Owszem, Cosmopolitan i Wysokie Obcasy jako całość to zaraza. Ale w tym artykule nic nie ma do czego można by się przywalić.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bojkot napisał:

Dlatego, zapewnianie im tego wciąż i stale, bez przeciwważonych doznań (które ogólnie nazwałbym poczuciem niepewności) to równia pochyła, po której stacza się każdy mężczyzna, który tego nie rozumie.

Zazwyczaj (choć to też zależy od mężczyzny) większość z nas lubi stałość w związkach, to nas gubi, gdy nie znamy kobiecej natury. Większość nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich myszka jest gotowa dosłownie w każdej chwili wymienić go na "lepszy" model i wręcz uderza to nagłe "nie wiem co czuję". Kobiety tak mistrzowsko potrafią zracjonalizować każde swoje zachowanie, że święcie w to wierzą i gotowe są za to oddać chyba wszystko, dlatego właśnie pada tam stwierdzenie:

7 godzin temu, Krugerrand napisał:

Dorosłaś i zmieniły się twoje potrzeby.

A nie, miś był za dobry, za stały, czułam się za pewnie. Z kobietami jak z dziećmi w szkole, Ci najmilsi nauczyciele, którzy jednocześnie przy całej swojej sympatii nie potrafią ukarać lub nie są w tym konsekwentni zawsze ale to zawsze mają całe klasy, które wchodzą im na głowy. I co z tego, że fajny, że można pogadać, że wyrozumiały, skoro można mu zrobić to i to a on i tak wybaczy. Ogólnie, te kobiece czasopisma to jedno wielkie pranie mózgu i pieprzenie byle było co pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vortex of Destruction napisał:

"Mamo, ojciec mi ubliża - że nie dostałam się na studia, że on za wszystko płaci, a ty go jeszcze bronisz?... :D (ubliża, powiadasz...

Dotąd wytrzymałem ;)

Kurwa...facet musi być mocno zdesperowany, żeby chcieć w takim czymś zagrać.

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny Chodzi o to, że jak miałem 18 lat to tylko o takich partnerkach myślałem - 18 letnie sucze. Dziś się za dorodną 40 obejżę na ulicy aż mnie kręgosłup boli. O związek chodzi a nie ruchanie, bo 18 do tego jak najbardziej się nadają, ale ja związek to ja podziękuję - za drogie zwierzątko w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

Wszyscy się zmieniają z wiekiem i wymagania też się zmieniają.

Tylko, że one ubierają to w piękne słówka zamiast się przyznać, że z misiem jest nuda i chcą być znów posuwane przez nieokrzesanych brutali.

 

Najdobitniej o co chodzi, pokazuje ten komentarz:

"To wszystko prawda. Gdy jednak to samo, ale dosadniej, pojawia się na pewnym męskim forum, to jest krzyk, że to mizoginizm i oszczerstwa".

 

Dodatkowo można wywnioskować z tego artykułu, że jak zwykle za wszystko odpowiada mężczyzna a nie chora kobieca potrzeba ciągłego dostarczania emocji.

Do tej pory Panie głośno krzyczały, że "prawdziwych" mężczyzn już nie ma, nikt się nie chce ustatkować i boimy się odpowiedzialności.

Komuś jednak się przypomniało, że to gówno prawda i tak naprawdę większość mężczyzn chce być tylko dobrymi mężami i ojcami a w zamian oczekują względnego spokoju.

Więc oczywiście trzeba było koniecznie uświadomić, że nawet jak już Pani znajdzie takiego faceta, to i tak ma prawo czuć się nieszczęśliwa bo...bo kurwa miś jest za dobry!

 

Dlategoś właśnie ten artykuł to spierdolina.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny Oj oj, chlip chlip. A czego ty się po kobiecie spodziewasz? Że powie "sorry, ale nie pociągasz mnie już i chcę się walić z brutalem"? 

 

Normalny artykuł, nie ma tam wbijania tego, że mężczyzna jest odpowiedzialny za to, że pańcia już się nudzi związkiem. Niektórzy tutaj mają chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Artykuł mówi o przesłankach do tego, że związek się nudzi już a nie namawia do walenia po bokach. Nawet ostatnie zdanie, że jeśli czujesz się w związku źle to poszukaj specjalisty (czy coś w ten deseń).

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko @Pozytywny dlatego właśnie monogamia a co za tym idzie, ślub nie ma obecnie żadnego sensu w Polsce. Było to logiczne, jak wszystkich za mordę trzymał kościół (co i tak nie chroniło przed zdradą), społecznie zdrada była potępiana i do tego dochodziła bieda.

Szkoda tylko, że przy rozwalaniu rodzin, to Ci najmłodsi najgorzej dostają po dupie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.