Skocz do zawartości

Potrącenie lub wypadek a koszty szpitalne


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest gdy. Idę lub jadę rowerem poboczem ulicy i potraci mnie auto. Nie mam ubezpieczenia ZUS i chcę wezwać karetkę. Kto płaci za moje koszty np. przyjazdu karetki, pobyt w szpitalu. itp?

 

 

Druga sprawa potracenie na pasach jakie to są koszta. Idę i potrąci mnie auto. Wzywam policję i ile kosztuje mandat i zabierają prawko?

 

Jak sprawa wygląda. Ma wypadek autem jako pasażer i teraz dwie akcje. Jedna z winy auta którym jechałem jako pasażer. Kto opłaca moje koszty leczenia i druga sytuacja. Gdy  ten drugi pojazd spowodował wypadek. Jak to jest wytłumaczy ktoś  mi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś Cię potrąci, ze swojej winy to pójdzie z OC sprawcy, jak jesteś pasażerem sprawcy to z NNW jeśli posiada. Choć może z OC też ale tego nie wiem. A Ty ciągle z tym ubezpieczeniem kombinujesz? Pisałem Ci jak je załatwić, a i dostałeś radę, że w mops można dostać okresowo 

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład mojego dalekiego znajomego. Też nigdzie nie ubezpieczony i brak regularnych dochodów. Szedł ulicą pośliznął się i złamał nogę. Przyjechała karetka do tego tydzień leżał w szpitalu bo złamanie okazało się dość skomplikowane. Jak się okazało że nie jest ubezpieczony i nie ma dochodów. Za wszystko zapłacił miejscowy MOPS. Tak że głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurwysyny pasożyty społeczne za państwowe pieniądze lenie się leczą. Człowiekowi z pensji ucinają ile się da, a taki nierób cfaniaczek korzysta o się leczy za moje. Nic dziwnego, że mówią, że państwo biedne, wcale nie biedne, po prostu zbyt dużą ilość pasożytów utrzymuje i nieudaczników. Trzeba odróżnić człowieka w potrzebie od nieroba i lawiranta.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.