Skocz do zawartości

Wyposażenie domowej siłowni


Kniaź z Bajki

Rekomendowane odpowiedzi

Paraletki, poręcze (na zewnątrz), skakanka, drążek (w domu i na zewnątrz), ab wheel, kółka gimnastyczne, chwytotablica, różne power band'y. Szkoda kasy na złom. Uważam, że nie ma nic lepszego, jak trening własnym ciałem. Rozwijamy wszystkie partie mięśniowe wykonując naturalne ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 15.10.2018 o 15:30, astraldreamer84 napisał:

Na twoim miejscu pierwsza rzecza w ktora bym zainwestowal to:ekspander!

 

 

 

w sedno

 

Dodatkowo obowiązkowo drążek (w miarę progresu kupujesz pas i obciążenie i dokładasz do pieca-na twoich plecach wyląduje samolot i będziesz musiał załatwiać zezwolenie na swoje karabiny :D), rower i basen i będziesz jak wyglądał i czuł się niczym heros młody Bóg !!! 

Zalety siłki moim zdaniem to takie, że na siłce zawsze ktoś jest i jest motywacja do ćwiczeń (przynajmniej ja tak mam), że jak wszyscy ćwiczą to ja też ćwiczę. Warto też jeśli ktoś chodzi na siłkę i mieszka w dużym mieście co jakiś czas zmienić miejsce (siłownie). 

Domowa siłownia to dobra opcja jak mieszkasz tak jak mówili przedmówcy gdzieś na odludzi, na wsi a ta siłownia jest w jakiejś przybudówce gospodarczej czy coś w ten deseń.   Inwestycja 10 tys. odradzam, przy dzisiejszym dostępie siłowni i cenie karnetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.