Skocz do zawartości

Mateusz Spysiński manipuluje materiałem video na temat "depresji" u kobiet.


WąsatySamiec

Rekomendowane odpowiedzi

Klepią już powoli młode youtubery jak w kaczy kuper, albo uznają to za łatwy target, albo za dobry temat do nabicia wyświetleń. Fakt faktem, wydaje się,że coraz więcej, tych "krytyków" a i jakość "recenzji" jest już wyraźnie inna.

Nie wiem czy nie potrzebnie panikuje, ale jak się nic nie zmieni, to wizerunkowo urządzą Marka jak tego Czarodzieja, który co jak co zapowiadał się na większą gwiazdę YT niż jest (swojego czasu też miał sporą ilość "krytyki" w krótkim odstępie czasu). Myślicie ,że warto się tym przejmować/ zostawić bez odpowiedzi?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku - to już trzeci film na temat mojej audycji video (chyba 5 nagranie w życiu przed kamerą, stres), w którym manipulują i przekręcają moje słowa.

 

Wyraźnie powiedziałem, że:

 

1. Trzeba odróżniać CHOROBĘ jaką jest DEPRESJA, od dołków i zaburzeń nastroju, spowodowanych kompleksami, za dużą wagą, za dużym palcem u stóp (bardzo częste u kobiet), i całą masą innych prawdziwych bądź urojonych problemów.

 

2. Jeśli jest to choroba, to nie pomagamy, tylko kierujemy kobietę do LEKARZA PSYCHIATRY! A jeśli dół, to sami podejmujemy decyzję, czy chcemy inwestować swój czas w słuchanie narzekań na wszystko co się da.

 

 

Tymczasem robią ze mnie gościa, który CIĘŻKO CHOREJ kobiecie nie chce pomóc, ponieważ nie dostanie za pomoc seksu.

 

Film o mnie, będzie ponoć krótszy - 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Spysiński jest irytujący i lekko niezrównoważony psychicznie. Ma jakieś wybuchy agresji a po nich zachowuje się jak 12 latek, puszcza piosenkę miłosną, każe dawać serduszka na czacie i robi znak serca dłońmi. Cukierkowy chłopczyk. Mnóstwo nieprawdziwych informacji sprzedał na tym livie.

 

Spysiński raczej nie czytał książek Antoniego Kepińskiego - np. Melancholia. Nie odróżni depresji klinicznej od depresji sezonowej czy stanów melancholii.

Stany melancholijne kobiet każdy facet powinien mieć w d....bo się zmieniają co 5 minut.

Natomiast depresje kliniczną.... mężczyzna powinien ją wysłać do lekarza specjalisty. Marek dobrze mówi. Ale co taki gówniarz z yt zrozumie jak wiedzę ma zerową. 

 

Zero wiedzy w temacie, depresji, budowy mózgu kobiety i potem szerzy się taka dezinformacja na temat Marka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipuluje i to w brzydki sposób.

Ciekawe, że wszystkie filmy są tworami młodych chłopaków.

Zastanawiałem się czemu akurat wszyscy wzięli na tapetę akurat to nagranie.

Pewnie słowa klucze to "CZY POMAGAĆ KOBIECIE".

Bo jak można inaczej? Całe życie byli nauczani, że jest to ich święty obowiązek a tutaj takie pytanie? Jak można nie pomóc kobiecie?

Czy zamienienie słowa "kobiecie" na "mężczyźnie" też miałoby taki odzew?

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Drakon napisał:

A mógłbyś to trochę streścić, bo przeznaczać na to 1:46 h to jakoś mi się nie uśmiecha.

Oglądałem głównie końcówkę, gdzie się bardzo o coś denerwował, o co ? jak na moje denerwował się, bo koledzy z comentary źle ocenili, to pomyślał, że pokaże swoje oburzenie, co doda oryginalności i "komentarz" będzie jedyny niepowtarzalny i wyjątkowy tak jak jego "autorska interpretacja". Wszyscy szczekają, to i ja będę. A zarzuty były głównie typu "nie wszyscy", "nie zawsze" , "przecież nie każdy" << to te z tych merytorycznych bardziej.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ten chłopak kompletnie nie zrozumiał o co chodziło w krótkim nagraniu Marka i na tym można by tą całą analizę zakończyć. Zadziwia mnie tylko to, że taki z pozoru prosty temat zebrał tyle uwagi "internetowych ekspertów od spraw damsko męskich", inaczej mówiąc białorycerzy na pokaz ?, czyli mówimy pod publiczkę i zbieramy widownię. 

 

3bfdf8fd7eb1.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież gość reprezentuje zerowy poziom.

 

Zero czegokolwiek sensownego, same bluzgi i emocje jak u feministki.

Czego się nie zrobi dla lajków

 

Bym się wypowiedziami takich zabawnych ludzi nie przejmował, bo oni zawsze przekręcą czyjąś argumentację tak aby wpasowała się do ich światopoglądu + zamiast podejść profesjonalnie, to bierzemy urywki + wyrywamy z kontekstu i zaczynamy wywody z dupy nie odnoszące się do wypowiedzi byle tylko ośmieszyć.

 

Dno, tak to można każdego przedrzeźniać niczym małpa w zoo.

Edytowane przez czader
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasiński przytulił by laskę ,zabrał ją na kebsa i po depresji .

A najlepiej jakby ją zabrał do salonu i kupił Skodę w LPG., albo przepisał na nią "ojcowiznę" - mieszkanie, ziemię. Normalnie 3 dni by chodziła w skowronkach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większośc gowniarzy w moim wieku i nieco starszych nie mają bladego pojęcia jak działa kobieta.
Mają zbyt mało doświadczeń życiowych by zrozumieć na czym polega ta gra.
O dziwo ci starsi youtuberzy jak np. "Druga Strona Monety" dostrzega więcej w relacjach damsko-męskich i prawdpodobnie ma tutaj nawet swoje anonimowe konto hehe ;) 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten materiał, i takiej manipulacji już dawno nie widziałem - gdy mówię o tym, że kobiety wolą zdrowszego mężczyznę do seksu, to Spysiński odpowiedział... żeby jak u Spartan, zrzucać dzieci ze skały. 

 

W ten sposób do tego co mówię, jest dobudowywana narracja, która ma ze mnie zrobić człowieka, który popiera zabijanie dzieci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie pomógł kobiecie w depresji.

 

Bo niby jak? Nie jestem psychiatrą, nie mam uprawnień, specjalistycznej wiedzy jeszcze bym tylko zaszkodził raczej zachęcałbym ją do odwiedzenia specjalisty.

 

Uważam, że rada żeby nie pomagać kobiecie w depresji(jeśli nie jesteśmy psychiatrami) to najlepsza rada z możliwych.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński jedyne co pozostaje to cieszyć sie, że o tobie mówią.

 

Wiem, że to chujowo brzmi zestawiając z tym, że robią ci gdzieś zdjęcia z ukrycia i grożą śmiercią ale jak to mówią "miarą sukcesu jest to ilu masz wrogów".

 

To co sie właśnie dzieje to naturalna kolej rzeczy.

 

Mówią o tobie -> wchodzi tu i na audycję coraz więcej ludzi. Na 100 osób które wejdą:

40 oleje to i nie wróci.

50 oleje to, znienawidzi cie i nie wróci.

7 może pomyśli głową a nie fiutem i zostaną tu chociaż poczytać.

A jeszcze sie znajdzie jakiś 2-3 cweli co nagrają jakieś gówno na twój temat albo wezmą sie za regularny hejt w komentach gdzie sie tylko da.

1 na 1000 osób może sie znajdzie kobita z mózgiem.

 

Więc pozostaje cieszyć Ci sie, że forum sie rozwija i niestety ale przyjąć też gówno-stronę medalu, która jest nieodłączna.

 

Ps. Z kopernika też lżyli czy coś...

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu są ludzie chcący wybić się w świecie mediów internetowych. Akurat Forum, jak i osoba go tworząca są świetną trampoliną - z tego względu, że żadnych konsekwencji ta osoba nie poniesie (bo poruszane tematy są przeważnie niezgodne z linią matrixa), a może zwiększyć grono subskry coś ta,m ilość wejść, lajków, polubień, kwiatków, zniczy czy cholera go wie. Po prostu męski rodzaj atencjuszki. 

 

Dlatego zbierać te materiały, ale darować sobie odpowiedzi i reakcje. To nie jest ten poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Powinniśmy jakąś kontre wyprowadzić.

Jesli możemy spędzać godziny na naszym forum, to można też masowo komentować, zgadza się?

Im więcej, tym może bardziej da im do myślenia. Po samej obserwacji zjawiska to nic nie da. 

 

Jest takie powiedzenie, nie rusz gówna jak nie śmierdzi. Nie powinno się w ogóle reagować, a właśnie zignorować (co wkurwi bardziej i z irytuje) i jakby nigdy nic nadal robić swoje.

 

Wszystkie te pseudofilozoficzne, fizjologiczne, czy chuj wie jak zaklasyfikować, kanały próbują na Marku, a raczej na temacie, który wyjęty odpowiednio z kontekstu wychodzi na wielce "kontrowersyjny", jak z resztą każdy "atak" na kobiecą naturę i zachowania. Niunie i rycerzyki się burzą, więc takie inne rycerzyki-youtuberzy besztając Marką i jego prezentacje, liczą na wzrost wyświetleń i subskrypcji.

 

Brzydko i nietaktownie napiszę, ale jebać i nic się nie bać. Wypuść drogi Marku kolejny materiał, nie odnoś się do tych filmików bezpośrednio, a ironicznie/sarkastycznie nawiąż do nich, może być coś "kontrowersyjnego", co by pokazać, że koło chuja tego typu "krytyka" Ci lata.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam człowieka. 

Puszcza w tle nagranie Marka. Marek wyraźnie mówi, żeby nie mylić depresji kobiety z kompleksami, i tu zaczyna wymieniać brzydki palec u stopy, biodra itp.

Natomiast młodzieniec zatrzymuje nagranie i zaczyna krytykować Marka, jakoby mylił kompleksy z depresją.

Posłuchałem jeszcze chwilę i stwierdziłem, że takiej manipulacji (swoją drogą - na poziomie podstawówki) nie chce mi się słuchać.

Poczułem się dokładnie tak, jak gdy chodziłem do wiejskiego gimnazjum i słuchałem, jak w czasie przerw wymądrzali się pseudomądrzy koledzy.

 

Dałem łapę w dół + komentarz wyjasniający pod filmem.

To jest chyba najlepsze rozwiązanie - łapy w dół (dla Marka pod filmami w górę) i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem lekkie dementi, a dziś nagram video o tym i sprawa idzie do sądu. 

 

To wszystko idzie w naprawdę złym kierunku, masa świrów dostanie pewność że jestem zły, a hejterzy dostarczą adres gdzie przebywam i po zawodach.

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Żeś mi zaimponował teraz Marek (serio mówię). Bo jednak sytuacja jest o tyle ciężka, że odpowiedź wideo to jakby za mało, nie zrobisz nic, to zrobią z Ciebie obleśnego tandeciarza. Zabić to Cię pewnie nikt nie zabije, ale doszłoby do tego, że wizerunkowo na frontmana już byś się nie nadawał w żadnej inicjatywie. Jedyne co bym sugerował, to nie pozywać ich naraz tylko jednego po drugim (trudniej się bronić samemu i jest mniejszy komfort psychiczny w sytyuacji gdzie atakują "mnie" a "mnie i moich kolegów").

 

Nie zgadzam się Marek z Tobą w pewnej ilości kwestii jak np ezoteryka (krokodyle) i nie pasuje mi jeszcze pewna kwestia, o której nie będę mówił, bo to właściwie nie moja sprawa, ale szanuję Cię i pochwalam za to zdecydowane działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.