Skocz do zawartości

Old-school finnish death metal


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Czas żebym wrzucił trochę muzyki ze swojej stajni:

 

 

 

Na shoutboxie nie chcę więcej pisać i go zaśmiecać, więc umieszczam tutaj.

Zapraszam również zainteresowanych, do zapoznania się z tekstami, których jestem współautorem, bo kiedyś trochę współpracowałem z tą stronką.

 

http://www.deathmetal.org/tag/finnish-death-metal/

 

Zachęcam, co chyba oczywiste do słuchania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ujdzie. Pierwsze wrazenie na odsluchu, to jakby muzyka byla stara dobra tasmowa metoda nagrywana :-P

Na kolysanke bym nie puscil bo brakuje masteringu (a nim zasne, w "polsnie" jestem wyczulony na niedopieszczenie), ale w ciagu dnia mozna sie na dluzej zatrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent, nie wiedziałem, że słuchasz takiej muzyki. To naprawdę niszowe, zwłaszcza obecnie. Pamiętam duży boom na metal gdzieś w latach 90. Trochę kiedyś poczytałem, obejrzałem kilka wywiadów i zacząłem chyba rozumieć tę muzykę, jakoś na swój sposób ją zaakceptowałem. ;) Nie słucham, ale ileś tam utworów przesłuchałem z czystej ciekawości.

 

 

A Cannibal Corpse?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cannibal Corpse?

 

Krótko:

 

1. Tomb of The Mutilated (1992) 9/10

2. Eaten Back To Life (1990) 8/10

3. Butchered At Birth (1991) 7/10

4. Bleeding (1994) 7/10

5. Vile (1996) 6/10

 

Reszta dla mnie nie istnieje. Cannibal Corpse skończył się w roku 1996. Obecnie wracam regularnie w zasadzie tylko do Tomb of The Mutilated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.