Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
trop

Nietypowe i hardcorowe miejsca gdzie bzykaliście.

Polecane posty

No właśnie drodzy Bracia. :) Były takie miejsca?

Ja mogę powiedzieć o trzech.

1.Za małolata bardzo stary dom,w środku bajzel niemiłosierny a na środku pokoju drzwi. :) A pod dupą dla wygody kilka toreb po maskach p-gaz :D

2.Pobocze ruchliwej drogi,po dyskotece z najebaną laską.Wiecie...Ten taki rów co często obok drogi biegnie :)

3.Też dyskoteka na wsi i walonko w wielkich krzakach i wielką trawą :) Musiałem wyrywać krzaczory i trawsko by spokojnie lec w szuwarach :D 

Altanka w ogrodzie za salą bankietową. Na weselu siostry 😂

• Like 1
  • Dzięki 1

Dach 11-pietrowego bloku, papa była rozgrzana:/

Taki przydrożnych rów też zaliczyłem:) 

Sauna publiczna, byliśmy tam sami, ale ludzie zaraz za drzwiami, więc w każdym momencie ktoś mógł wleźć.

Basen publiczny. Bynajmniej nie sami. Dziesiątki ludzi dookoła.

Odpoczywalnia po saunie. Taka, że już tam nikt nie dochodził. Jedna para weszła na pół sekundy i wyszła, taktowni byli.

Samochód zaparkowany na odludziu, ale to banał.

Samochód zaparkowany przy na chodniku, ale pora późna już, więc i spektatorów null.

Park w nocy. Banał.

Park w dzień. Interesujące.

Kibel dla inwalidów. Banał.

Kibel damski nieuczęszczany za bardzo. Banał.

Wagonik kolejki linowej. Ja z lękiem wysokości i napity, ona napita, dookoła ludzie. Dla odwrócenia mojej uwagi wsadziła mi łapę w majty i zaczęła śmigło masować. Skuteczne, nie powiem.

Winda między parterem a drugim piętrem. Bardziej dla zasady, niż dla orgazmu, bo droga za krótka. Winda bez okien, więc banał.

OMC zablokowana winda. No panowie, klasyka prawie. Zabrakło gum. Może i dobrze, bo od środka nie było widać, że ściany windy są przezroczyste :)

• Haha 2

Ostatnio kids-club (już po godzinach) w egzotycznym hotelu. Echhh... jak dzieci 😂Dziwnie potem było pociechy puszczać tam na gry i zabawy 🤣

Wagonik kolejki linowej też był.

,,Noc z filmem'' w liceum wszyscy spali w sali gimnastycznej ok 60 osób + 3 nauczycielki 

nie spałem tylko ja z lubą ok 3 nad ranem.

Napisano (edytowany)

W sumie nie powinienem się wypowiadać bo moja ,,historia" będzie serio banalna w porównaniu do Waszych...

Moje najbardziej hardcorowe miejsce na seks?

Posuwałem dziewczynę u siebie w pokoju a kilka metrów za zamkniętymi (bez kluczyka) drzwiami mój ojciec coś naprawiał na korytarzu :D

Edytowano przez Pawel93
  • Like 3
  • Haha 1

3 minuty temu, Pawel93 napisał:

Posuwałem dziewczynę u siebie w pokoju a kilka metrów za zamkniętymi (bez kluczyka) drzwiami mój ojciec coś naprawiał na korytarzu

To ja takie akcje miałem jak siostra się kręciła po mieszkaniu 

- stodoła

-męska ubikacja w akademiku

-w pokoju na mieszkaniu a obok na łóżku śpi najebany kumpel

-w mieszkaniu w bloku o ścianach tak cienkich że słychać było jak rodzina mojej lubej ogląda sobie "Klan"

-auto nad rzeką

-w parku na ławce

i takie tam:).

3 godziny temu, DissolvedAir napisał:

Upalne lato.Nasyp kolejowy.

To teraz dzisiaj?

ad rem

Seks, kiedy rodzice za ścianą, to chyba jasne 😁  i nawet nie hardkorowe 😁 

@michau nie dzisiaj, jakiś czas temu, ale  dziś tez jest tak upalnie.

Wiecie co jest w tym najlepsze?a no to ze później ma się zajebiste wspomnienia podlane emocjami.Dlatego te wszystkie "zwykle"miejsca sa takie niezwykłe.

Śród okręcie vana zacumowanego na plaży miejskiej przy rzece.Noc, Dźwigi portowe.

J.W. przy widoku jeziora(so0ry z tyłu było) na siedzenia tylne, a właściwie widziałem zagłębie bagażnika.

Pod mostem w krzaczorach parkowanie + bzykanie.

Parkingi wędrując po Polszy by Van(eX Małża).

Vaginarium Platonikum Lizanum Maximus Słodus pomiędzy odpaleniami kosiarki, koszenie trawnika. Z Angliska to SEEK AND DESTROY.[ZALISZ i SPADAY]. Organoleptyczne sprawdzanie zawartości soli w śledziu świeżo na kocingu.

Operacja Piec Martenowski(rozpalić i pozostawić) OK TERENY obecnej Italii.

Altanka u byłych Teściów. Właściwie to przyczepa a Teściowie to dziadkowie co kozę Mi sprzedali za 0.5 litra i naręcz kwiatów w oddali.

I teraz najlepsze! 

ATENCIONE ATENCIONE!

Pamiętam jak dziś, telefon, dni płodne, ewakuacja terenowa, sztab atłasowy, wtrysk do formy, świeca na odgazowanie foremki(bąbel`kowanie), dziś płacę alimenty i tyle cyk Walenty.

W tym odcinku pominięto celowe masowanie futra bobra gdyż owe Bobrowniki były klasy WALEŃ lub kometowały z przystankiem na masaże wszelakiej maści, góry niziny skaliste,krzaczory wykurwiste.

A dla tych BRACI CO JESZCZE maja `frustracyje` z powodów  nie z kalania Pałkownika dodam ProjecT X(operacja Twierdza).

Polegający na uwodzeniu `Lasii` na ciepłego misia provaydera.

tekściwo(po baletowe, któryś dzionek operacyjiiiii):

- czy mogę czuć się przy tobie bezpieczna?

- Jasne! (obrót na drugi boczek i Hrapeusz pospolitus)

Nie muszę dodawać, że wcurw pańci wielkości galaktyki ARKANA?!

Tępa dzida jej pierwszy SUCZY TEST BYŁ TREŚCI:

`STAJE CI? CHCESZ MIEĆ DZIECI?!`

• Haha 3

@Tornado Tego się ku...a nawet czytać nie da, ale domyślam się, że interesujące miejsca.

• Like 4
  • Haha 3

Teraz, Tomko napisał:

domyślam się, że interesujące miejsca.

Teraz, Tornado napisał:

- czy mogę czuć się przy tobie bezpieczna?

- Jasne! (obrót na drugi boczek i Hrapeusz pospolitus)

Jej łóżko, jej chatka, la gadki, oktany, ciepluchna wyprana pierzynka, uklepana przez niunie podusia, and hrapeusz pospolitus maXimus.

Teraz, Tomko napisał:

się ku...a nawet czytać nie da

Czego jegomość piszczy? Przecie to nie dla takiego wyżartego konia jak TY, ciiio insze Bracia zaczynający zwiedzanie pikalowej groty zwanej portalem MatriXa.

• Haha 2

To było po jednym z dłuższych moich lotów na paralotni. Po wylądowaniu leżałem plackiem na ziemi, z jednej strony czekałem aż koleżanka po mnie przyjedzie a z drugiej nie mogłem ochłonąć po niesamowitym bujaniu w obłokach (dosłownych). Popołudniowe słońce, cisza wokół, okoliczności przyrody... Koleżanka przyjeżdża, patrzy, że ja leżę i się nie ruszam to leci do mnie i się pyta czy nic mi nie jest. Ja ją łap w pół i zawinęliśmy się w skrzydło i ten teges...

Znajomi często mi się pytali czy to prawda, że latanie jest lepsze niż sex więc musiałem sprawdzić. ;) Od tamtej pory odpowiadam, że najlepszy jest sex po lataniu. :)

• Like 1
  • Haha 1

W akademiku (pod prysznicem, w kiblu),

W pociągu (w toalecie - nie polecam można szybko infekcje złapać),

W przedsionku bloku (korytarz prowadził do piwnicy).

- Dach 10-piętrowego bloku po zmroku.

- Na kocyku w górach obok schroniska z widokiem na polany.

- Na blacie w kuchni.

- Na płycie lotniska :)

W lesie (ogólnie to w kilku lasach), w takim małym pomieszczeniu na amfiteatrze na ławce, na takiej starej melinie gdzie żule chodzą, w internacie szkolnym w godzinach szczytu przy otwartych drzwiach. Mój ulubiony to na środku drogi w środku lasu w lesie (darła mordę tak że chyba jacyś leśników wezwano)

Lasy, wody, krzaki tak jak Panowie, chyba taki niestandardowy to za schodami przychodni lekarskiej w centrum miasta. Ale ciemno było.

A najbardziej ryzykowny to jak prowadziłem auto. Nie mogłem skupić się na drodze. Cieżko to było ogarnąć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.