Skocz do zawartości

Nietypowe i hardcorowe miejsca gdzie bzykaliście.


trop

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie drodzy Bracia. :) Były takie miejsca?

 

Ja mogę powiedzieć o trzech.

1.Za małolata bardzo stary dom,w środku bajzel niemiłosierny a na środku pokoju drzwi. :) A pod dupą dla wygody kilka toreb po maskach p-gaz :D

 

2.Pobocze ruchliwej drogi,po dyskotece z najebaną laską.Wiecie...Ten taki rów co często obok drogi biegnie :)

 

3.Też dyskoteka na wsi i walonko w wielkich krzakach i wielką trawą :) Musiałem wyrywać krzaczory i trawsko by spokojnie lec w szuwarach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sauna publiczna, byliśmy tam sami, ale ludzie zaraz za drzwiami, więc w każdym momencie ktoś mógł wleźć.

Basen publiczny. Bynajmniej nie sami. Dziesiątki ludzi dookoła.

Odpoczywalnia po saunie. Taka, że już tam nikt nie dochodził. Jedna para weszła na pół sekundy i wyszła, taktowni byli.

Samochód zaparkowany na odludziu, ale to banał.

Samochód zaparkowany przy na chodniku, ale pora późna już, więc i spektatorów null.

Park w nocy. Banał.

Park w dzień. Interesujące.

Kibel dla inwalidów. Banał.

Kibel damski nieuczęszczany za bardzo. Banał.

Wagonik kolejki linowej. Ja z lękiem wysokości i napity, ona napita, dookoła ludzie. Dla odwrócenia mojej uwagi wsadziła mi łapę w majty i zaczęła śmigło masować. Skuteczne, nie powiem.

Winda między parterem a drugim piętrem. Bardziej dla zasady, niż dla orgazmu, bo droga za krótka. Winda bez okien, więc banał.

OMC zablokowana winda. No panowie, klasyka prawie. Zabrakło gum. Może i dobrze, bo od środka nie było widać, że ściany windy są przezroczyste :)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie powinienem się wypowiadać bo moja ,,historia" będzie serio banalna w porównaniu do Waszych...

 

Moje najbardziej hardcorowe miejsce na seks?

 

Posuwałem dziewczynę u siebie w pokoju a kilka metrów za zamkniętymi (bez kluczyka) drzwiami mój ojciec coś naprawiał na korytarzu :D

Edytowane przez Pawel93
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śród okręcie vana zacumowanego na plaży miejskiej przy rzece.Noc, Dźwigi portowe.

J.W. przy widoku jeziora(so0ry z tyłu było) na siedzenia tylne, a właściwie widziałem zagłębie bagażnika.

Pod mostem w krzaczorach parkowanie + bzykanie.

Parkingi wędrując po Polszy by Van(eX Małża).

 

Vaginarium Platonikum Lizanum Maximus Słodus pomiędzy odpaleniami kosiarki, koszenie trawnika. Z Angliska to SEEK AND DESTROY.[ZALISZ i SPADAY]. Organoleptyczne sprawdzanie zawartości soli w śledziu świeżo na kocingu.

 

Operacja Piec Martenowski(rozpalić i pozostawić) OK TERENY obecnej Italii.

Altanka u byłych Teściów. Właściwie to przyczepa a Teściowie to dziadkowie co kozę Mi sprzedali za 0.5 litra i naręcz kwiatów w oddali.

 

I teraz najlepsze! 

ATENCIONE ATENCIONE!

 

Pamiętam jak dziś, telefon, dni płodne, ewakuacja terenowa, sztab atłasowy, wtrysk do formy, świeca na odgazowanie foremki(bąbel`kowanie), dziś płacę alimenty i tyle cyk Walenty.

 

W tym odcinku pominięto celowe masowanie futra bobra gdyż owe Bobrowniki były klasy WALEŃ lub kometowały z przystankiem na masaże wszelakiej maści, góry niziny skaliste,krzaczory wykurwiste.

 

A dla tych BRACI CO JESZCZE maja `frustracyje` z powodów  nie z kalania Pałkownika dodam ProjecT X(operacja Twierdza).

Polegający na uwodzeniu `Lasii` na ciepłego misia provaydera.

 

tekściwo(po baletowe, któryś dzionek operacyjiiiii):

- czy mogę czuć się przy tobie bezpieczna?

- Jasne! (obrót na drugi boczek i Hrapeusz pospolitus)

Nie muszę dodawać, że wcurw pańci wielkości galaktyki ARKANA?!

 

Tępa dzida jej pierwszy SUCZY TEST BYŁ TREŚCI:

`STAJE CI? CHCESZ MIEĆ DZIECI?!`

 

 

   

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

domyślam się, że interesujące miejsca.

 

Teraz, Tornado napisał:

- czy mogę czuć się przy tobie bezpieczna?

- Jasne! (obrót na drugi boczek i Hrapeusz pospolitus)

Jej łóżko, jej chatka, la gadki, oktany, ciepluchna wyprana pierzynka, uklepana przez niunie podusia, and hrapeusz pospolitus maXimus.

 

Teraz, Tomko napisał:

się ku...a nawet czytać nie da

Czego jegomość piszczy? Przecie to nie dla takiego wyżartego konia jak TY, ciiio insze Bracia zaczynający zwiedzanie pikalowej groty zwanej portalem MatriXa.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było po jednym z dłuższych moich lotów na paralotni. Po wylądowaniu leżałem plackiem na ziemi, z jednej strony czekałem aż koleżanka po mnie przyjedzie a z drugiej nie mogłem ochłonąć po niesamowitym bujaniu w obłokach (dosłownych). Popołudniowe słońce, cisza wokół, okoliczności przyrody... Koleżanka przyjeżdża, patrzy, że ja leżę i się nie ruszam to leci do mnie i się pyta czy nic mi nie jest. Ja ją łap w pół i zawinęliśmy się w skrzydło i ten teges...

Znajomi często mi się pytali czy to prawda, że latanie jest lepsze niż sex więc musiałem sprawdzić. ;) Od tamtej pory odpowiadam, że najlepszy jest sex po lataniu. :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lesie (ogólnie to w kilku lasach), w takim małym pomieszczeniu na amfiteatrze na ławce, na takiej starej melinie gdzie żule chodzą, w internacie szkolnym w godzinach szczytu przy otwartych drzwiach. Mój ulubiony to na środku drogi w środku lasu w lesie (darła mordę tak że chyba jacyś leśników wezwano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.