Skocz do zawartości

Nietypowe i hardcorowe miejsca gdzie bzykaliście.


trop

Rekomendowane odpowiedzi

- w radiowozie ( za szczeniaka zatrzymany na imprezie za zakłócanie, zostaliśmy sami na pace, sam nie wiem czemu ten pomysł wpadł nam do głowy ale szybcik wyszedł zanim policjanci wrócili aby nas rozliczyć aleeee to było wieki temu byłem wtedy małolatem i miałem wszystko w dupie)

- basen na termach (późne godziny niewiele ludzi, ona sama zainicjowała w odludnym kąciku basenu, zanim ochroniarz się zorientował udało się trochę po penetrować :) )

- w samochodzie w centrum miasta (przyciemniane szyby - tak zwana inna czynność seksualna czyli lodzik :), tylna kanapa - ona gdyby nie pijana pewnie by się nie dała namówić

- na wieży kościoła ( chciałem swojej lasce pokazać panoramę miasta, ładnie poprosiłem siostrę zakonną opiekującą się kościołem aby mnie wpuściła, miałem aparat powiedziałem że będę dla okolicznej gazety robić zdjęcia - zrobiłem trochę więcej niż przypuszczałem - też wieki temu)

- z pielęgniarką na sali w nocy po obchodzie - znałem ją wcześniej - trafiłem po wypadku ale tam byłem sprawny :) koleś na łóżku obok leżał nieprzytomny 

inne zachowam dla siebie bo pomyślicie że nienormalny jestem :)

 

generalnie kiedyś ruchałem gdzie popadło i jak była okazja teraz na stare lata jestem wygodny i wole łóżko :)

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Bronisław said:

A najbardziej ryzykowny to jak prowadziłem auto. Nie mogłem skupić się na drodze. Cieżko to było ogarnąć. 

Geremek też się nie mógł skupić. Dlatego nie polecam podczas jazdy żadnych zabaw bo to się źle kończy.(ostrzeżenie jak najmniej polityczne, chodzi o sam fakt)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, maVen napisał:

- w radiowozie ( za szczeniaka zatrzymany na imprezie za zakłócanie, zostaliśmy sami na pace, sam nie wiem czemu ten pomysł wpadł nam do głowy ale szybcik wyszedł zanim policjanci wrócili aby nas rozliczyć aleeee to było wieki temu byłem wtedy małolatem i miałem wszystko w dupie)

 

Chyba dam się zawinąć policji :)

 

 

Dawaj więcej!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych akcji - srodek dnia, klatka schodowa, na polpietrze pod wejsciem do mieszkania gdzie byla kupa ludzi - impreza rodzinna w toku. Co najlepsze daleka kuzynka :) Akcja jak chuj do dzis wspominam.

Poza tym:

- Srodek lata, plaza, zero parawanow tylko ja, ona i kocyk ludzi fchooj ale tu tylko palcowka i takie tam.

- Namiot na wyjezdzie z rodzicami, wtedy to mialem z 17 lat moze. Starzy poszli gdzies cos zalatwic a ja panne od tylca w namiocie a ona tylko glowe wystawila zeby patrzec czy ktos nie idzie hehe.

- Z najnowszych srodek dnia, kuchnia, stara obciaga na kolanach, a za sciana dzieciaki lataja. Jakby wpadly to nawet bym nie zdazyl donga schowac.

- Na studiach w kiblu

- Przymierzalnia tez sie zdazyla

- Akcje typu starzy za sciana za mlodziaka to na porzadku dziennym.

 

 

Edytowane przez Jon Doe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°Lasy wszelkiej maści. 

°Autko na parkingu przy uczelni, między zajeciami

°balkon wieczorową porą 

°pod kocykiem w pokoju u teściów po obiedzie 

°panna ciągnęła laske podczas jazdy autem, ryzyko dla mnie małe bo na tempomacie jechalem, gorzej z kierowcą busa. Mijając zerkną i wylądował na poboczu z wrażenia. Naszczescie jakoś wychamował. 

°12 w południe, park miejski, ludzi w huuuj, a dama z gracją rusza się, niczym tańcząc salse na moich kolanach. Adrenalinka zajebiszcza. 

° Wiele razy miałem przypaly w aucie z policja, podczas kopulacji pukali latarką w szybę. Mandatów nie było ale zawsze brali dowód laski czy nie siedzi prokurator na jej głowie. 

°winda 

°basen

°sauna

 

 

Zapomniałem się. Proszę moderatorów o scalenie postów. 

 

 

 

 

°

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przypomniało mi się jeszcze.

 

Impreza w kamienicy, w trakcie wychodzimy na półpietro i akcja. Byliśmy już zrobieni ja nie mogłem dojść więc Pani oferowała wszystkie opcje możliwe, trochę to trwało i było sporo akrobacji.

 

Z rana dowiedzieliśmy się, że właściciel kamienicy ma na każdym półpiętrze kamery na podczerwień.

 

Trochę się naoglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy sami w kinie. To był chyba pokaz w Nowy Rok. Akurat tak siedzieliśmy, że kinooperator nas nie widział. Moja ex robiła mi loda. Nie powiem, było dobrze :)

Szkoda, że nie zdążyłem zrealizować z nią innej fantazji (nawet bardziej jej) o szybkim seksie podczas imprezy w domu/klubie, gdy jest odwalona jak 150. Temperament to ona miała, oj tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.