Skocz do zawartości

Audycje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Braci.

Z góry, jeśli zły dział proszę o przeniesienie ale chyba forum to część integralna z audycjami.

Marek, elegancko wyglądasz, coraz lepiej się to prezentuje, ale mi paru rzeczy brakuje.

Na minus zniknięcię książek. To napewno. Wyglądało to elegancko.

Ale długi czas czegoś mi brakowało w tych audycjach na których się prezentujesz, i będąc u ojca, doszedłem czego mi tu brak.

Otóż gołe ściany!

Ładnie ubrany, piękne kwiaty, a reszta pusta. 

Uważam że powinno zawisnąć kilka obrazów dopłeniających pustkę, oraz wraz z tym pownniy wrócić książki po Twej prawicy, a na naszych ekranach lewej stronie. 

Może jakiś żyd liczący profity z "geszeftu", bez obrazy, ale u wielu szanowanych ludzi takie obrazy widuje.

Taka moja refleksja, mająca nadzieję na pomoc w rozwijaniu forum, a także spraw z nim związanych

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Marek powinien zmienić formę nagrywania swoich wystąpień. Bo o ile audycje głosowe stały i stoją na wysokim poziomie to te wideo już znacznie odstają. Przede wszystkim czuć stres i zakłopotanie w audycjach audio było można usłyszeć luz, humor.

Moim zdaniem lepsze byłyby materiały wideo raz lub dwa razy na tydzień lecz dobrze przygotowane pod względem merytorycznym (statystyki, odwołania do źródeł naukowych itp). Marku może warto rozważyć scenariusze na każdy odcinek ? Nagrywanie wideo w ten sposób niezbyt różni się tak naprawdę od audycji audio, warto popracować nad scenerią i od czasu do czasu nagrać np z lasu albo innego ładnego miejsca, może czasem jakiś vlog albo rant.

Dodatkowo garnitur uważam że nie koniecznie działa tutaj na korzyść. Wystarczy zwykłe, modne ubranie.

1 godzinę temu, Niepowtarzalny napisał:

Moim zdaniem powinny wisieć tam obrazy przedstawiające bogactwo, dobrobyt, szczęście.

Właśnie takie myślenie ma większość tzw coachów i w większości przypadków wygląda to karykaturalnie, myślę że jeśli nie jest się milionerem to nie warto udawać że jest inaczej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję co do stresu, o ile jeszcze jakiś jest i o ile Marek jeszcze tego nie robi.

Wytłumaczyć sobie, że materiał na YT to żadne wyzwanie, nagrać film ale bez zamiaru wstawienia go bezpośrednio po nagraniu. Bo pewnie myśl, że video za chwilę obejrzy parę tysięcy ludzi napawa go stresem.

Bym tak robił na zasadzie: nagram film dla siebie, a to czy to wrzucę już moja sprawa, wtedy nie będę czuł żadnej presji a video będzie bardziej przyjemne, w sumie już są.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To chyba właściwe miejsce do zaznaczenia problemu. Otóż od pewnego czasu obserwuję znikające lajki z Marka audycji. Dzieje się tak wielokrotnie (wielokrotnie odnośnie danej audycji) i do tego stopnia, że zaznaczam lajka i najczęściej na drugi dzień już go nie ma. Tak dzieje się w przypadku tylko części audycji, czyli część lajków znika, część nie. Nie dostrzegłem jeszcze zależności w jakich przypadkach tak się dzieje, czy jest ona związana z tematyką audycji, czy czymkolwiek innym. Sprawdzałem tylko z 30 ostatnich audycji, więc tylko do tego mogę się odnieść. Muszę sprawdzić większą ilość, jak daleko wstecz sięga ten proceder. Zaobserwowaliście u siebie podobną sytuację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.