Skocz do zawartości

Zakochałem się... w pani z YT :)


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się z Wami podzielić moim platonicznym zakochaniem na odległość w postaci pewnej pani z YT :). Zakochałem się w chuj z YT co zważywszy na mój wiek ma sens jak cholera?. Kurde może dlatego że jom górol ale aż mi się gotuje jak patrzę na to dziewce , na jej żywiołowość , pasję i kurwiszony w oczętach. Po co to piszę, nie wiem, może po to że nasze obawy i loszko-firewalle w przypadku panny która trafia w nasz gust w 100 % na niewiele się chyba zdadzą. A co dopiero gdyby to nie była tylko panna z YT: 

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe @jaro670 ja też tak miałem ostatnio, choć w moim przypadku takie platoniczne zauroczenie jest pewnie bardziej uzasadnione :)

 

Niebotyczna jest ta Aida Garifullina.  BTW: Obserwowałem na mundialu trybuny i nie wiem jak to jest możliwe, że Rosjanki są takie śliczne, ale faceci takie patusy z mordy, że klękajcie narody.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niezainteresowana ich instrumentami i stąd smuteczki. 

 

Przypomniało mi się zakochanie mojego kumpla (53l) w takiej rumuńskiej piosenkarce co się zwie Inna , kolo ma wszystkie jej płyty , gdzieś tam nawet miał jechać na jej koncert i gdy dowiedział się że byłem w Rumunii pyta w żartach czy tą Innę widziałem na co ja że widziałem ją jak ją czterech murzynów posuwało. Kolo się prawie obraził i wyjechał z wykładem że to nie jest tego typu kobieta i że źle oceniam kobiety. 53 lata , myślałem że skisnę. 

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670

Dzisiaj słuchałem sobie Iron Maiden na yt i w proponowanych mi wyskoczył ten Świt. Stwierdziłem, aaa posłucham sobie co oni tam jeszcze grają. Znowu zobaczyłem tą laskę i pomyślałem, że ją obczaje na fb. Często jak robię research to konkretny.

 

No cóż, poza sceną też jest nawet spoko ale już nie aż tak odpicowana. Kiedyś była z 2 razy grubsza. Co mnie zaskoczyło to wcale nie jest blondynką ani góralką :D pochodzi z jakiejś małej wioski lub mieściny. Oryginalnie ma brązowe albo rude włosy, ciężko stwierdzić. Patrycja ma na imię i studiuje psychologię na krakowskim Fryczu. Stan: zajęta - ma instagrama ale ubogi. Tyle powiem :P

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ksanti napisał:

@jaro670

Dzisiaj słuchałem sobie Iron Maiden na yt i w proponowanych mi wyskoczył ten Świt.

Jprdl sztuczna inteligencja yt Ci to zaproponowała po wysłuchaniu Iron Maiden? Ach te algorytmy... wiedzą lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie umiałbym się zakochać tylko patrząc bo gdzieś w głowie mam głos rozsądku (brzmiący bardzo podobnie do naszego Guru :D), który podpowiada mi: "ładna... ale skąd wiesz, że ma równo pod kopułą... może to borderline... a może jest bierna i nudna bo każdy biały rycerz wyręczał ją we wszystkim całe życie ...wstrzymaj konie Szejku!". Przez to do 99% kobiet podchodzę na chłodno. Mam już całkiem dobrze poukładane w przekonaniach i wiem, że ładna buzia i zgrabny tyłek to nie wszystko. A piękno ciała praktycznie nie przekłada się w żaden sposób np. na ułożony charakter czy nietuzinkową osobowość, która wbrew pozorom gra bardzo ważną rolę np. w seksie do którego chcemy doprowadzić widząc piękną kobietę.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.