Skocz do zawartości

Jestem załamany...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2018 o 22:47, CalvinCandie napisał:

Niestety wbrew kłamstwom o tym jak to liczy się CHARAKTER, tak naprawdę pierwszy na celowniku jest wygląd danej osoby. Sam zresztą nie chciałbyś kochać się z ulaną kobietą ponad 100kg prawda? No właśnie. 

Dla faceta owszem liczy się wygląd, dla lasek niekoniecznie, ważniejsze jest poczucie humoru, gadka szmatka i charakter. Wygląd nie ma tu aż takiego znaczenia. Chyba, że mówimy o tępych loszkach z imprez na jedną noc to tam zawsze będzie górowała prezencja wizualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomilijones napisał:

ważniejsze jest poczucie humoru, gadka szmatka i charakter

Otóż to ale to jedna ze składowych która jest ważna ale nie najważniejsza. Ile facetów tyle teorii. Moja ostatnia kobieta z naszego pierwszego spotkania gdzie defacto się poznaliśmy pamięta i do tej pory wspomina to jaką koszule miałem, jaki zegarek miałem, fryzurę i zapach który do tej pory jak czuje powoduje u niej emocje jak na pierwszym spotkaniu :)

 

Wiec moim zdaniem nie ważne czy masz nadwagę czy też nie ale ogólna prezencja też ma znaczenie. Zapach - dobór odpowiednich perfum do zaistniałej sytuacji lub miejsca spotkania dużo pomaga. Musisz być schludny i zadbany. Świeży oddech chyba nie muszę mówić jak to jest ważne. Takich składowych jest wiele ale one definiują Cię jako potencjalnego partnera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.