Skocz do zawartości

Na granicy światów - Znaki


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak jak @Marek Kotoński zwykł mawiać w audycjach, że nie możemy wykluczyć, że jesteśmy jakąś fermą, jakimś pokarmem, obiektem doświadczalnym dla istot od nas rozumniejszych, tak ten pan porusza mniej więcej ten sam temat i nieco go rozwija. Moim zdaniem ciekawe, pierwszy raz słyszałem o tych znakach ale brzmi to intrygująco a moja logika podpowiada mi, że to co mówi wcale nie musi być kłamstwem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
42 minutes ago, Gromisek said:

dlaczego taki mały procent populacji jest porywany i ma różne znaki i wspomnienia, czy może raczej chodzi o żywienie się negatywną energią

Pan Barski wspominał, że era porwań już się skończyła, nie mają potrzeby już tego robić bo wiedzą o nas wszystko. Eksperyment zakończony. 

Porwania miały też na celu ustalenie dlaczego w ludziach jest tzw. pierwiastek agresji. Wątpię aby obcy czerpali z tego moc, bardziej bawi ich pewnie to ,że jesteśmy tak ograniczeni i prości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego ludzie myślą że są to jakies calkiem inne istoty, przeciez to równie dobrze mogą być ludzie, nasi pobratymcy tylko w calkowicie innym pułapie świadomości i rozwoju. 

Tak można sobie porównać trochę że teraz to my jesteśmy Nandertalczykami a oni Sapiens :D

Ciekawy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.08.2018 o 13:20, Gromisek napisał:

Jeżeli jesteśmy fermą, to dlaczego taki mały procent populacji jest porywany i ma różne znaki i wspomnienia

Każdy z nas jest porywany. 

Znajdziesz dowód na swojej lewej lub prawej nodze od tyłu. Po prostu po drugiej stronie piszczela, że tak powiem.

Jeśli nie masz mocno owłosionej nogi to szukaj od ugięcia w dół białej kreski, jest ona nie zwykle ciężko zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sztukmistrz napisał:

Że jak? Nie rozumiem :o

Nie wiem jak się ta strona nogi nazywa.

Tam jak masz zgięcie za kolanem to sprawdź po całej długości na jednej i drugiej nodze, czy masz malutką białą kreskę wielkości pół centymetra.

Bardzo ciężko ją dostrzec.

Kobiety mają z reguły je znacznie niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sztukmistrz

Musisz centymetr po centymetrze sprawdzać, ale zobaczysz taką krzywą kreseczkę jakby bliznę. One się z czasem goją są tak małe.

Po prostu są za piszczelami nie wiem jak to inaczej nazwać, na rękach to nie słyszałem o takim czymś. Ja na przykład kiedyś ją potrafiłem dostrzeć 6 lat temu miałem na lewej nodze, natomiast ostatnio z pół roku temu patrzałem to nie widziałem.

Jest to teoria chyba Jana Pająka, że ufonauci w zasadzie każdego porywają.

Pamiętam jak się wystraszyłem gdy ta krechę dostrzegłem. Po prostu byłem zgaszony, według niego pobierają jajeczka lub nasienie, zależy od płci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sztukmistrz

Doskonale wiem jak to brzmi jednak ta blizna jest zastanawiająca.

Generalnie u mnie miał kolor biały.

Oczywiście mi nie wierz bo i po co natomiast jest to bardzo interesujące, pozwól iż wkleje tekst ze zdjęciem :

 

 

Znajdź implant UFO w swojej własnej nodze aby mieć swój osobisty i prywatny dowód na istnienie UFOnautów i UFO:

       Absolutnie każdej osobie na Ziemi, włączając w to i Ciebie czytelniku, a takżewszystkich tych których najbardziej kochasz, UFOnauci wstawiają specjalny implant identyfikacyjny do kości nogi. Implant ten jest naszym odpowiednikiem dla owego "kolczyka z numerem" który rolnicy z liczną trzodą przypinają do ucha każdej swojej krowy i byka. Jeśli ciało danej osoby nie goi się łatwo, wówczas w wyniku wiercenia przez mięśnie i kość piszczelową, po wstawieniu tego implantu pozostaje na nodze niewielka blizna, zwykle tylko około 2 mm średnicy. Pod blizną tą daje się też wyczuć palcem wyraźny ubytek mięśnia. Blizna ta może wyglądać następująco (widać ją w samym centrum poniższego zdjęcia): 
 

Fot. #B4. Blizna po implancie UFOnautow w nodze

Fot. #B4: Typowy wygląd blizny na nodze po implancie UFO. 
       Bliznę taką czytelnik zapewne znajdzie na swojej własnej nodze, a także na nogach wszystkich swoich najbliższych. (Chyba że jego młode ciało zagoiło się tak dobrze, że nie pozostawiło po implancie UFO niemal żadnego znaku. Niemniej nawet wówczas daje się ją wykryć w odbitym świetle jako matowy obszar skóry, a także wyczuć palcem występujący pod nią ubytek mięśni.) Znajduje się ona w odległości około 27.5 cm od podłogi (z dokładnością do około 3 cm). Mężczyzni typowo mają ją na prawym boku swojej prawej nogi, zaś kobiety na lewem boku ich lewej nogi. Tyle że w normalnych przypadkach nie jest ona aż tak okazała jak na powyższym zdjęciu. (Typowo ma ona jedynie około 2 mm średnicy, podczas gdy średnica tej z powyższego zdjęcia przekracza 10 mm). Blizna ta powstaje jako pozostałość po wierceniu nogi podczas wstawiania do kości piszczelowej specjalnego implantu identyfikacyjnego. Implantem tym UFOnauci oznaczają dla celów katalogowych każdą osobę na Ziemi. Poszukaj tej blizny u siebie i u swoich najbliższych. Wszakże "zobaczyć to uwierzyć". Pamiętaj przy tym, że każdy człowiek na Ziemi ją ma, tyle tylko że jej widoczność zależy od jakości wygojenia się ran u danej osoby. Dlatego jeśli jej u siebie od razu nie zobaczysz, wcale to nie oznacza że jej nie masz, a jedynie że u Ciebie jest ona znacznie mniej widoczna (niemniej ciągle będziesz ją mógł odszukać, tyle że musisz przyglądnąć się swojej nodze pod światłem odbitym od jej skóry, lub potrzeć nogę palcem aby wyczuc ubytek mięśnia pod ową blizną). Obecność tej poimplantowej blizny praktycznie u każdej osoby na Ziemi, po raz pierwszy w świecie wykrył i ujawnił w swoich publikacjach autor niniejszej strony. Dlatego dokładne opisy owej blizny czytelnik znajdzie także m.in. w podrozdziale U3.1 z tomu 16 najnowszej polskojęzycznej monografii [1/5] "Zaawansowane urządzenia magnetyczne" - jaka to menografia raportuje wyłącznie o unikalnych odkryciach autora tej strony (tj. odkryciach dokonanych po raz pierwszy w świecie przez autora tej strony). Kopię monografii [1/5] każdy może sobie załadować całkowicie za darmo klikając na jej (zielone) linki z niniejszej strony internetowej.

* * *

       Obecność tej charakterystycznej blizny na czyjejś nodze jest dowodem że osoba ta nosi implant UFOnautów ukryty w środku kości piszczelowej swojej nogi. Zasadnicza funkcja owego implantu identyfikacyjnego UFO jest bardzo podobna do funkcji "kolczyka" w uszach bydła domowego hodowanego przez ludzi, albo do funkcji obroży z radiostacjami jakie zakładane są przez ludzkich naukowców na szyje dzikich zwierząt aby śledzić ich wędrówki. Mianowicie implant ten zawiera miniaturowy nadajnik i odbiornik telepatyczny, jaki na telepatyczny rozkaz UFOnautów emituje wszelkie dane identyfikacyjne danej osoby. Dzięki owemu implantowi, UFOnauci są więc w stanie odnaleźć każdego mieszkańca Ziemi w dowolnym momencie czasu. Jest on więc ogromnie przydatny kiedy przychodzi kolej danej osoby do skrytego uprowadzenia jej do UFO w celu pozyskania jej spermy lub owule, energii moralnej (czym jest inteligentna "energia moralna" wyjaśnione to zostało na stronie internetowej "totalizm_pl.htm"), oraz wielu innych surowców biologicznych co do których ludzie nawet nie wiedzą że je posiadają i że UFOnauci rabują je od nich. W tym miejscu być może zdziwi Cię nieco czytelniku dosyć szokująca informacja, że także i Ty sam jesteś pod hipnozą uprowadzany do UFO systematycznie nie rzadziej niż co 3 miesiące. Niemal jedyna dostrzegalna przez Ciebie samego pozostałość po tych uprowadzeniach to migrena jaka u niektórych ludzi zaczyna się po każdym uprowadzeniu na innym z implantów, zlokalizowanym pod lewą skronią. (Nie każdy jednak człowiek jej doświadcza.) Co gorsze, podczas owych uprowadzen najprawdopodobniej jesteś nie tylko rabowany, ale także gwałcony. Jedynie co Ciebie czytelniku różni od owych nieszczęśników na jakich temat rozpisują się książki UFOlogiczne, to że Ty sam jak dotąd najprawdopodobniej nie wiesz jeszcze o swoich własnych uprowadzeniach do UFO (i zgwałceniach przez UFOnautów). Dlatego właśnie ta strona stara się zwrócić Twoją uwagę na ową gorzką prawdę. Po więcej danych o swoich własnych uprowadzeniach do UFO patrz rozdział U z tomu 16 najnowszej monografii [1/5]. Natomiast opisy symptomów po których możesz rozpoznać czy (i jeśli tak - to jak często) jesteś gwałcony przez UFOnautów, znajdziesz w podrozdziale U3.7.1 z tomu 16 owej najnowszej monografii [1/5]. 
       Niestety, z dotychczasowych badań przeznaczenia owego implantu wynika, że niezależnie od jego działania jako aktywny processor identyfikujący swego nosiciela, ten sam implant UFO wypełnia także cały szereg innych funkcji. Jedna z tych funkcji jest szczególnie diaboliczna. Mianowicie implant ten może być użyty do skrytego zamordowania jego nosiciela przez UFOnautów. Na sygnał z pobliskiego UFO jest on bowiem w stanie wysłać potężny sygnał bólowy do systemu nerwowego nogi. Szok bólowy nim spowodowany jest tak ogromny, że efektywnie paraliżuje on całą nogę. Na mnie szok ten sprawia wrażenie jakbym został uderzony piorunem. Jeśli więc nosiciel tego implantu właśnie np. pływa w głębokiej wodzie, ów szok bólowy spowoduje jego utonięcie. Obecna medycyna kryminalna wyjaśniłaby przyczyny takiego utonięcia jako "skurcz mięśnia nogi". Jednak w dawnych czasach folklor ludowy zwykł twierdzić, że dana osoba utonęła ponieważ "diabły ją utopiły". Jak to wynika z dalszych części niniejszej strony, owo stare ludowe twierdzenie jest faktycznie znacznie bliższe prawdy niż nowoczesne medyczne wyjaśnienia. Więcej informacji na temat uczucia obezwładniającego bólu jaki ów implant wyzwala, znaleźć można w podrozdziałach VB4.5.1 oraz U3.1 nieco starszej monografii [1/4]. 
       W tym miejscu pozwolę sobie ponownie przypomnieć stare angielskie przysłowie że "zobaczyć to uwierzyc" ("seeing is believing"). Po tym jak zobaczysz ową bliznę na swojej własnej nodze, a także na nogach swoich najbliższych, zapewne łatwiej przyjdzie ci uwierzyć w gorzką prawdę jaką z takim uporem staram się wszystkim uzmysłowić m.in. za pośrednictwem niniejszej strony internetowej. Mianowicie, że planeta Ziemia jest skrycie okupowana i eksploatowana przez szatańskich UFOnautów zaś my musimy się zacząć przed nimi bronić w przeciwnym wypadku już wkrótce UFOnauci nas wszystkich wymordują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sztukmistrz napisał:

Co racja to racja, trochę rusza to głową :)

Mówię, za bardzo nie ma co się tym przejmować, dużo i tak nie możemy zrobić nawet jeśli by to była prawda.

W każdym bądź razie ja widziałem u siebie takie coś, może nadal mam nie chce mi się nawet teraz sprawdzać.

Po prostu potraktujcie/potraktuj to jako ciekawostkę i gra :) 

Spokojnej nocy życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław 

Ale były opowieści różnej masci. Poszukaj sobie malunków na różnych płasko rzeźbach. Rysunki UFO sięgają wielu lat wstecz, chociażby wimany na których naziści próbowali odtworzyć technologię.

Są też rysunki Jezusa gdzie nad nim jest UFO i światło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław i cudów jakby mniej, Maryjki sie nie chcą pokazywać (a miały na 100 lecie "cudów" w Fatimie), nikt wody w wino nie zmienia (a szkoda) i płonące krzoki jakby mniej gadatliwe ostatnio że o ufokach co się pochowały jak se gawiedź srajfony kopiła nie wspomnę. Ale pewnie nie znam nowej teorii która jak zawsze rzeczowo wytłumaczy mi dlaczego w czasach powszechnych telefonów z aparatami te pierońskie ufoki się nagle pochowały. Czekam zatem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.