Skocz do zawartości

Tussispect + aspiryna + kofeina


Imperator

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak Saint w twoim wieku to bym nawet kawe ograniczył%-)

 

Wyjątkowo Tobie odpowiem. Bez względu na wiek, ja nie musiałem się zaszywać :) Więc i z kawą dam radę :P

A supli tylko kreatyna. Jeżeli podejmę decyzję o spalaczach, to tylko wtedy, gdy nie poradzę sobie żywieniem i treningami :) Ale to nie prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie i bez pierdolenia nie bierz tego bo na hooy.wystarczy metabolizm rozkręić jak ferrari a chemia sie tylko dociąć.Czy to jechałem na markowych suplach z cyklu gugulosterony,suple od Doriana Yatesa(swoja drogą sie pochwale ze zadawałem mu pytania poprzez jedno pismo kulturystyczne.a do redaktora tego pisma jak zwykle wysyłam gorace pozdrowienia,gamoniu nigdy nie bedziesz miał formy.ty sie nie nadajesz do treningów.nie potrafisz trenować mistrzu painta, twoje treningi są z dupy, pamietaj o tym%-) )czy najzwyczajniej na koksie albo na sucho to i tak nie przeskoczyłem 1cm tygodniowo z pasa.Wiec wniosek prosty.po co brac i sie zajeżdzać.

Ale jak juz masz dostęp do dobrej efki to 20mg bierz.do tego 200koffy.magnez profilaktycznie i tauryna

tego typu wynalazki serce zajezdzają więc jestem nawet przeciwny przed treningówkom :D

Saint ale zes mi dojebał z tym zaszyciem sie,tylko ze sie nie zaszyłem i skończyło sie u ciebie jak zwykle czyli na pocisku nie wypale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnej efki nie mam skad wziasc, narazie tylko kofa leci, jak juz nie bedzie duzo do wypalenia to zajebie te tussi

 

A jaki orientacyjne procent tkanki tł. przyjąłeś jako cel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał o tym Ferris że to brał, i nigdy więcej - miał bodajże zniszczone zatoki, duże problemy z układem nerwowym. Uznał że to tylko dla desperatów i ludzi nie myślących.

 

Swoją drogą uszkadzać ciało, a tylko je mamy na tym świecie, by wyglądać jak wzór z pisemek, to upadek. Nigdy bym się już teraz za żadne skarby nie dał namówić na żadne wynalazki. Dieta, mądry sport i regeneracja, dużo snu, nauka relaksu - to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint - Idealnie by było 7-8 %, jak narazie na oko jest 15-16%

 

Marek - spalacze są nie zdrowe, ale duży poziom tłuszczu również, im mniej tłuszczu tym lepszy panel hormonalny, metabolizm, samopoczucie no i większy wybór lasek 

 

Pika - nad joha hcl tez myslalem, o tych gugulosteronach nie slyszalem, ale sprawdze zaraz co to, jakbys mial dostep do dobrej efki to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pikacz, Ty po prostu wycinasz wszystkie fakty, które nie zgadzają się z Twoim przekonaniem - tak jak ze spermą, gdzie jasno Ci udowodniłem, że organizm wytraca deficytowe i super ważne składniki z nasieniem :) Ta książka Ferrissa jest światowym bestsellerem, i na pewno by sobie nie pozwolił na taką wtopę - nie w tak prostej do sprawdzenia informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj informacji o szkodliwości efedryny na zatoki%-)z tym jego bestselerem to jak z bestselerem Barbary De Angelis Sekrety kobiet/y%-)





tak...kolanka nie moga wystawac po za palce.głeboki przysiad jest zły a z tym przysiadem i cała stopą na ziemi to co na palcach sie ma to robić?i reszta tego pierdolenia dla pół inteligentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj informacji o szkodliwości efedryny na zatoki%-)z tym jego bestselerem to jak z bestselerem Barbary De Angelis Sekrety kobiet/y%-)

 

Kurde czytałem to gówno i łykałem jak pelikan.. ,,Sekrety kobiet" to taka książka jak prawie wszystko spieprzyć w relacji z dziewuchą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolana mam niestety tylko dwa, więc nie chcę ich uszkodzić. A ponieważ miałem z nimi problemy, bardzo ostrożnie podchodzę do każdej możliwej wiedzy. Teze o kolanach i ćwiczeniu więzadeł (czyli na płaskich stopach przysiad  do końca, i powolne wstawanie) wziąłem od Ala Kovadlo, Paula Wade,a i Pavla Tsatsouline - te nazwiska, zwłaszcza Ts. coś znaczą. Ale i do ich rad podchodzę jak do węża, ostrożnie. Kolan mi nie zwrócą jak coś się schrzani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 kolana wykręcone.w tym aż odłamana blaszke od główki strzałki.a brałem na przysiad przedni 120kg do 130 mnie podchodziłem bo asekuracji nie miałem.czyli na normalny przysiad poszło by 140 spokojnie(nie ćwiczyłem trójbojowo a kulturystycznie)wiec nie żeń kitów o kolankach%-)bo kazde ćwiczenie(zwiazane z kolanami)je wzmacnia a nie osłabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.