Skocz do zawartości

Zlot Braci samców!


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie da rady aktualnie tego zrobić tak naprawdę. Może nigdy się nie uda z tego względu, że forum oraz ludzie na nim są atakowani. I dla niektórych jesteśmy niczym KKK. Smutne to ale prawdziwe. 

Tak naprawdę jedyne złoty to takie małe grupy -  tzn między sobą np. 10 czy 5 osób. I we własnym zakresie zorganizowane.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pozytywny napisał:

Będzie komu kanapeczki z ogórkiem robić.

Ale takie jeszcze z pomidorkiem, serkiem i rzodkiewką?? :) No i pieczywo musi być razowe. Koniecznie! 

 

PS. A spijanie tequili z pępków pań też będzie? Jak się bawić, to się bawić. :D :D 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość od @Fit Daria

Że zrobi nam takie kanapeczki iż nie zapomnimy ich do końca życia. Ponoć mają nas przeczyścić niczym najlepsza lewatywa na świecie(kanapeczki zmieniające poglądy :D), dodała iż chętnie by przyjechała na takie spotkanie. 

I na pewno przyjedzie jeśli takowe bedzie.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Że zrobi nam takie kanapeczki iż nie zapomnimy ich do końca życia

Znając ją, to pewnie kanapka będzie wyglądać tak: potrójny majonez, masło, smalec, boczek smażony na Coca-coli i tabliczka czekolady, pomiędzy dwoma kromkami pieczywa light, bo się odchudza. 

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

I na pewno przyjedzie jeśli takowe bedzie.

Chyba że spotkanie byłoby w górach, gdzie nie można wjechać samochodem lub kolejką. Tak jak kiedyś pasma górskie były naturalną zaporą przez przed najeźdźcami, to teraz są naturalną zaporą przed feministkami. Nawet zasady wojny partyzanckiej mówią, by partyzanci ukrywali się na górskich i gęsto zalesionych obszarach. 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizowac zlot za rok. Wtedy naszej Sary na forum nie będzie. Zgodnie z jej obietnicą miała zrzucić 40kg w 10 miesięcy.

Zakładam, że słowa dotrzyma:P

Jedyne czego mi może brakować to gender-kanapek przeczyszczających i zmieniających poglądy na matriksowe.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Beckenbauer napisał:

Chyba że spotkanie byłoby w górach, gdzie nie można wjechać samochodem lub kolejką. Tak jak kiedyś pasma górskie były naturalną zaporą przez przed najeźdźcami, to teraz są naturalną zaporą przed feministkami

Stary padłem. Komentarz roku :D

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwijcie mi głowę jeśli chcecie ale jak pojawią się kobiety to będzie słabo.

Zawsze ktoś odpali godowy taniec wokół nich.

A reszta automatycznie dołączy. A przynajmniej większość.

Zawsze tak jest.

Setki razy już to przerabiałem.

Męskie towarzystwo na domówce czy w pubie.

Dokąd nie ma kobiet jest ok.

Dyskusje,trochę śmieszkowania itd

Pojawia się dziewczyna?

Zaraz ktoś wyciąga pawie pióra z kieszeni,wtyka sobie w tyłek i udaje bażanta-amanta.

Że najzabawnieszy i ogólnie najnajnaj.

Dyskusja pada.Rozmowa pada.Poziom pikuje.

Za to pojawiają się tokujący zabawiacze,rozśmieszacze i dający atencję klauno-nindża.

Jelenie na rykowisku.

Byle psitkę rozchachać i zainteresować sobą.

 

Dzięki! Zbyt wiele razy to widziałem 

 

tenor.gif?itemid=5386098

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.