Skocz do zawartości

Zlot Braci samców!


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Dostałem wiadomość od @Fit Daria

Że zrobi nam takie kanapeczki iż nie zapomnimy ich do końca życia. Ponoć mają nas przeczyścić niczym najlepsza lewatywa na świecie(kanapeczki zmieniające poglądy :D), dodała iż chętnie by przyjechała na takie spotkanie. 

I na pewno przyjedzie jeśli takowe bedzie.

Szkoda, że sama takich sobie nie robi to by wyglądała jak kobieta a nie prosię.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Panowie, jak widzę, to na razie bijecie pianę. Chcecie się spotkać czy nie? Konkrety proszę.

Jako że min moja osoba organizowała jedyny zlot który się odbył, w trące swoje trzy grosze.

 

   Potrzebny jest organizator z centralnej Polski, który ogarnie jakiś dom nad jeziorem, lub agroturyzm na uboczu.

Dogada się z gospodarzem, ustali cenę od osoby z wyżywieniem lub bez i ogłosi wszem i wobec co i jak.

Kasę każdy może indywidualnie przelać na konto gospodarza.

Dalej, trzeba wyznaczyć termin, myślę że pierwszy lub drugi tydzień września będzie ok.

Zjazd w Piątek, rozjeżdżamy się w Niedzielę.

 

   No i oczywiście na początku deklaracja co do uczestnictwa w zlocie aby wiedzieć ile osób będzie.

Jeżeli chcecie kobiety, to wpierw głosowanie, czy mają być. Jeżeli przejdą, to dom na uboczu, w rezerwacie.:D

 

   Najważniejsze, pełna dyskrecja co do miejsca zlotu, warunki uczestnictwa, jakieś minimum bycia na forum BS.

 

Jak coś chcecie zorganizować róbcie to z planem.

 

Osobiście chętnie bym przyjechał aby poznać Braci.

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adolf napisał:

Dalej, trzeba wyznaczyć termin, myślę że pierwszy lub drugi tydzień września będzie ok.

Zjazd w Piątek, rozjeżdżamy się w Niedzielę.

Dokładnie. Idea taka sama jak dowolny zlot motoryzacyjny.

50 minut temu, Adolf napisał:

  No i oczywiście na początku deklaracja co do uczestnictwa w zlocie aby wiedzieć ile osób będzie.

I do tego zaliczki. Kto wpłaci to się nie tak prędko wycofa.

A jesli się wycofa - to nie będzie straty z powodu tego że nie zapłacił za pokój czy domek.

50 minut temu, Adolf napisał:

Jeżeli chcecie kobiety, to wpierw głosowanie, czy mają być. Jeżeli przejdą, to dom na uboczu, w rezerwacie.:D

Nie wiem czy ma sens takie ustawienie sprawy.

Jesli ma być to zlot samców - to nie może być samic. Bo dojdzie do tego, że najciekawszym elementem zlotu będzie rezerwat :)

50 minut temu, Adolf napisał:

Najważniejsze, pełna dyskrecja co do miejsca zlotu, warunki uczestnictwa, jakieś minimum bycia na forum BS.

Wczesniej ktoś podawał słuszny argument - że jesli się feminazistki dowiedzą o miejscu i terminie - to mogą zrobić na takim zlocie makagigi.

Dlatego miejsce trzebaby utrzymać w tajemnicy.

 

Podany sposób oczywiście pełnej tajemnicy nie gwarantuje, ale zawsze jest to lepsze niż nic.

Mianowicie tak:

 

Wydzielić kawałek forum dla userów, którzy spełniają np takie punkty jednoczesnie:

1. Mają staż dłuższy niż [....] m-cy na forum

2. Mają postów więcej niż [.....]

3. Mają reputacji więcej niż [....]

 

Do dyskusji pozostają wartości w nawiasach powyżej.

 

I ten kawałek forum jest niedostępny dla pozostałych. Oczywiście zawsze ktoś ze zweryfikowanych może sprzedać info na zewnątrz, ale jest to mniej prawdopodobne niż przy ogólnie dostępnej informacji.

 

Poza tym - jesli ma być zachowana taka konspiracja - to wzorem gier operacyjnych - należy zrobić odpowiednią dezinformację. Czyli - ustalamy, że powiedzmy kilku uzytkowników w "absolutnej tajemnicy" i z "zachowaniem całkowitej dyskrecji" - sprzedają Kanistrom, Kafeteriom czy innym Sarom - celowo informacje typu:

- zlot jest pod Piotrkowem Trybunalskim

- zlot jest w okolicy Konina

- zlot jest w Gnieźnie

- zlot jest w Płocku

 

Podczas gdy żadna z tych informacji nie jest prawdziwa.

 

Oczywiście - w ostatniej chwili na forum ogólnym pojawia się także informacja:

 

"Z uwagi na niewystarczającą ilość chętnych zlot odwołany. Zaliczki zostaną zwrócone tym, ktorzy je wpłacili. Nie staracie się bracia"

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obawy co do takiego spotkania (nie bójcie się, nie nawiedzę Was), staram się stosować w życiu żelazną zasadę, że to co się dzieje na forach, w świecie wirtualnym ma tam pozostać. Różne mogą wyniknąć konsekwencje takich spotkań - wiadomo, ktoś się komuś narazi i do nienawiści jeden krok a informacje zdobyte na forum i poza nim mogą zniszczyć komuś życie. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński kilkukrotnie w swoim audycjach opowiadał o byłym moderatorze forum, który znał się prywatnie z innymi moderatorami, spotykali się, wzajemnie sobie pomagali itp. Po jakimś czasie ten moderator uciekł z pokładu forum wprost do sławnego doktora marketingu od piwa i kiełbasek na imprezach masowych, a w raz z nim dane tych osób.

Nie to żebym był przeciwnikiem takiego zlotu, pewnie sam bym bardzo poważnie rozważył możliwość pojawienia się na nim, ale weźmy to pod uwagę i uczmy się na błędach z przeszłości. Jestem raczej sceptyczny, ale to moje prywatne zdanie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przeciwny zabieraniu kobiet na taki zlot, ale samiczka mi wyjaśniła dlaczego jestem w błędzie.

Także, bierzemy połówki albo szlaban na wiadomo co, do 2020r.

 

A tak serio to fajnie by było, jestem za, ale...no właśnie to ALE.

Wierzę, że doczekamy się czasów kiedy będziemy regularnie w zaufanym gronie się spotykać.

Niestety obecna ciemna strona mocy forumowej, czyli wszyscy jego przeciwnicy trochę to komplikują.

Ciężko byłoby odsiać wszelkich prowokatorów. Ilości postów czy staż też tu się na nic nie zdadzą za bardzo.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak baby.

A to mają kułła być samcy. Sam bym bym chętnie pojechał, tylko gdzie i po co.

Uważam, że wodzu powinien pierdolnąć ręką w stół.

Zobaczcie ku..a takie spotkania są naprawdę ważne. To potwierdziło by sens tego forum. Scementowało by je.

Nie chodzi mi o szukanie kumpli.

Tylko chciałbym spotkać spotkać prawdziwych, normalnych, ogarniętych ludzi.

Zawsze każdy ruch społeczny organizuje zloty lub spotkania.

 

Uważąm panowie, że takie spotkanie powinno mieć miejsce.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kobietolog napisał:

Może zacząć delikatnie od spotkań na poziomie województwa. A potem pomyśleć o ogólnopolski zlocie?  Trzeba myśleć realnie.

Dokładnie o tym samym myślałem o poziomie województwa i ościennych aby odsiać potencjalnych trolli i osoby nie trzymające poziomu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, TPakal1 napisał:

Tylko chciałbym spotkać spotkać prawdziwych, normalnych, ogarniętych ludzi.

 

   Żebyś się kurwa nie zdziwił jak wyglądają Bracia! Hehe. Od łysych grubasów w wieku słusznym, do wymoczków z 'ruską' grzywką w wieku 20 lat.

Zderzenie z rzeczywistością jest duże, nie tak wyobrażamy siebie w swoich myślach. To na początku powoduje duży dysonans, ale, po przełamaniu lodu,

jest ok. Dalej słyszymy ziomka z internetu. Polecam, wszyscy jesteśmy zagubieni, bez prawdziwych przyjaciół, łączy nas to forum. Co ciekawe i najważniejsze,

mamy ten dystans że spotkamy się raz, prawdopodobnie nigdy więcej, to tworzy ten komfort że możemy się zwierzyć obcemu człowiekowi bez ponoszenia

konsekwencji. Można popuścić wodze i być sobą przed obcym nam człowiekiem, bez dystansu który zawsze nas blokuje przy spotkaniu z ludźmi nam w pewien sposób bliskimi.

    

   Osobiście moje wrażenia z przed dwóch lat, ze zlotu są mega pozytywne, mogłem bez poczucia wstydu uzewnętrznić się, fajne towarzystwo, dużo śmiechu,

rozjechaliśmy się, i dalej na forum napierdalanka bez jakiegokolwiek żalu do spotkania.

 

   Przede wszystkim wzajemny szacunek!

 

Tak że polecam, a trolli nie obawiajcie się, tak po prawdzie, co oni mogą zrobić. W kupie siła, razem ich zdetronizujemy.:D

 

 

  • Like 14
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także bardzo chętnie wziąłbym udział w takim spotkaniu, lecz jeśli będzie to październik bądź póżniej, gdyż nie będzie mnie w kraju.

Pozatym co może zrobić Nam kanister na takim spotkaniu?

Przyśle jakiegoś leszcza bądź dwóch?

Weźmie się pod pachę, wyprowadzi z posesji, odda pieniądze i po kłopocie.

Jak nie, to uwarzam że fajne by było jakieś spotaknie wojewódzkie jak proponowali poprzednicy.

Jakby się komuś spodobało to wtedy zrobić ogólnopolskie.

A temat obecności kobiet na tym jest chyba jakimś niesmacznym żartem.

Jeśli już to Nasze piękne kobiety, mogłyby sobie zrobić oddzielny zlot samych Panien.

A jak dalej się boicie to można to zrobić tak że będzie wiadomość o zlocie tego i tego weekendu, bez podawania lokalizacji dokładnej, jedynie np. w promieniu 50km od kutna.

Jakby koszt miał być dajmy na to 400zł to wpłacamy 200zł i tydzień bądź kilka dni przed na priv dostajemy prywatną wiadomość gdzie odbywa się spotaknie. 

Myślicie że Kanister i spółka wyrzucili by kilka stówek dla jaj?

A Nam co za różnica 50km w tą czy w tamtą?

A jak ktoś boi sie o 200 zł że Marek go wyciulcia to po co jest na tym forum? A tym bardziej nie wart bycia na takim spotkaniu

 

Edytowane przez Chciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To znaczy w tym wypadku Marek raczej się obawia konsekwencji gdyby były jakieś jazdy i któryś z nas by dajmy na to nie wytrzymał. Chodzi o to, że mogło by to się rozejść i on by dostał po kościach a następnie, forum i idea braci samcy.

 

   Nie dorabiaj ideologii do spotkania przy grillu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.