Skocz do zawartości

Zlot Braci samców!


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Rodryg Diaz de Vivar napisał:

Orgie by trzeba było zrobić, przecież wszyscy wiemy jak to wygląda, nikt się nie musi dowiedzieć :D

Of Course :P to wtedy inna nazwe powinno sie dac zlotowi.

 

Poza tym Panowie zadnych Samic z tego forum!!!  z byka spadliscie lub z Tirexa! meskie spotkanie i co najwyzej totalnie obce samiczki na horyzoncie... a Ci co maja partnerki to niestety, ale Warte maja i pilnuja sie! i tak ustalic miejsce i czas, aby nie wycieklo dla Pan znajacych BS-to forum itp., a zdrajca, ktory zdradzi to czeka go Kara lub chlosta! nawet Marka!

mozna np. jakies zawody porobic ;), ale w gronie totalnie obcych kobiet! np. kto nie ulegnie wybranej przez Braci Kobiecie, a ja poderwie :P

 

Jesli juz ma byc spotkanie z Paniami to calkiem inny program zlotu nalezy okreslic niz tylko dla plci meskiej.

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym chyba można umówić się w jakimś lokalu na start na zapoznanie, nocleg we własnym zakresie. Wtedy nie będzie żadnych odpowiedzialności.

Na drugi dzień dopiero coś zaaranżowane, po wstępnej odsiewce.

Poza tym jakby było Nas z 10 to zapłacić ochroniarzowi 200zl Nas nie zbawi, jak się boicie że ktoś zrobi burdę.

Edytowane przez Chciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

 

   Żebyś się kurwa nie zdziwił jak wyglądają Bracia! Hehe. Od łysych grubasów w wieku słusznym, do wymoczków z 'ruską' grzywką w wieku 20 lat.

Zderzenie z rzeczywistością jest duże, nie tak wyobrażamy siebie w swoich myślach. To na początku powoduje duży dysonans, ale, po przełamaniu lodu,

jest ok. Dalej słyszymy ziomka z internetu. Polecam, wszyscy jesteśmy zagubieni, bez prawdziwych przyjaciół, łączy nas to forum. Co ciekawe i najważniejsze,

mamy ten dystans że spotkamy się raz, prawdopodobnie nigdy więcej, to tworzy ten komfort że możemy się zwierzyć obcemu człowiekowi bez ponoszenia

konsekwencji. Można popuścić wodze i być sobą przed obcym nam człowiekiem, bez dystansu który zawsze nas blokuje przy spotkaniu z ludźmi nam w pewien sposób bliskimi.

    

   Osobiście moje wrażenia z przed dwóch lat, ze zlotu są mega pozytywne, mogłem bez poczucia wstydu uzewnętrznić się, fajne towarzystwo, dużo śmiechu,

rozjechaliśmy się, i dalej na forum napierdalanka bez jakiegokolwiek żalu do spotkania.

 

   Przede wszystkim wzajemny szacunek!

 

Tak że polecam, a trolli nie obawiajcie się, tak po prawdzie, co oni mogą zrobić. W kupie siła, razem ich zdetronizujemy.:D

 

 

Z Tobą i takimi jak Ty prawdziwymi samcami to zawsze i  wszędzie. Łączy nas tak dużo. Akurat obaj jesteśmy z jednej branży. Resztę pomijam. A teraz jak jestem sam to chętnie się jebnę na Pomorze. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobryziomek napisał:

Mogę przyjechać ze swoją dziewczyną? Bardzo sobie z Moniką ufamy a nie chciałbym żeby została sama i się nudziła.

Nie wiem czy Monika wytrzyma takie stężenie Alfów w jednym miejscu.

 

11 minut temu, Chciak napisał:

Poza tym jakby było Nas z 10 to zapłacić ochroniarzowi 200zl Nas nie zbawi, jak się boicie że ktoś zrobi burdę.

Ochroniarze, burdy? Z wami to strach na grilla iść.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nastawienie to się nie ma możliwości się udać.

Zamiast nawiązać konstruktywną rozmowę, Bracia wolą się naśmiewać z każdego postu jak gimnazjalisći, zamiast wnieść coś konktretnego do tematu.

Jedynie @Adolf chętny, a to chyba za mało.

Sądzę że temat do zamknięcia

Edytowane przez Chciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje na poczatku miejsce PL Baltyk - MORSKA miejscowosc ;) noclegow mnostwo, a jak kto woli to niech spi nawet pod namiotem na drodze/polanie czy na Plazy, gdy bedzie w miare dzika :P

Okres wakacyjny bylby najlepszy wiec czasu mniej, ale koncowka Wrzesnia tez nad PL morzem jest w miare.  FOTKI PL PLAZ I MIEJSC, mysle ze byloby super, ale przed okreslic regulamin i postulaty, aby wykluczyc  bydlece zachowania itp. taki ogolny pod kulture i poziom. Kto wie moze trafimy na zlot Feministek hhahaha ciekawe czy przy takim zachodzie zmieklyby :P

z9714570IH,wladyslawowo--polska--baltyk-

Edytowane przez o[-_-]o
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, o[-_-]o napisał:

Proponuje na poczatku miejsce PL Baltyk - MORSKA miejscowosc ;) noclegow mnostwo, a jak kto woli to niech spi nawet pod namiotem nawet na Plazy, gdy bedzie w miare dzika :P

Okres wakacyjny bylby najlepszy wiec czasu mniej, ale koncowka Wrzesnia tez nad PL morzem jest w miare.  FOTKI PL PLAZ I MIEJSC, mysle ze byloby super, ale przed okreslic regulamin i postulaty, aby wykluczyc  bydlece zachowania itp. taki ogolny pod kulture i poziom. Kto wie moze trafimy na zlot Feministek hhahaha ciekawe czy przy takim zachodzie zmieklyby :P

z9714570IH,wladyslawowo--polska--baltyk-

Osobiścię uważam zę powinienien to być środek polski..

Niektórzy na miejscu a inni by musieli jechać po 800km.. 

Byli by tylko lokalniacy.

A 300-400 km to aż taka tragedia nie jest. tymbardziej że mamy pociągi i autobusy

@Pozytywny Jak narazie poza wypowiedziami Adolfa widzę falę śmiechu i hejtu, zamiast pomysłów.

Edytowane przez Chciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie Panowie, nam, którzy mają tak dużo wspólnego w zakresie rozumienia tego świata i tej jebanej rzeczywistości brakuje woli aby się spotkać.

Trochę to smutne.

Patrzcie baby, jak potrafią się zjednoczyć i walczyć o jakieś z dupy wzięte problemy. Całe zgromadzenie tępych dzid. Ale jak trzeba się zjednoczyć pod hasłem walki o waginę, to wyjdą na ulicę.

My mężczyźni mamy ten nieszczęsny pęd do konkurencji. Zawsze jeden od drugiego musi być w czymś lepszy. Przecież to bez bez sensu. To jest dla nas podstawowy problem, który nas wyniszcza, bo SAMI jako jednostki nie mamy żadnej szansy walki z tym gównianym systemem rządzonym przez kobiety.

Adi poprzesz mnie czy nie. :))

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chciak jaką falę hejtu? Bez przesady.

 

@TPakal1 bo samice najpierw robią, potem dopiero myślą (albo i wtedy nawet nie).

My mamy najpierw myśleć, potem robić. Tak jak Marek mówił w jednej audycji "Trzeba planować wszystko jak w szachach".

 

No dobra może popłynąłem. Wiem, że to grill, ale no...sami rozumiecie. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Chciak napisał:

Osobiścię uważam zę powinienien to być środek polski..

Niektórzy na miejscu a inni by musieli jechać po 800km.. 

Byli by tylko lokalniacy.

A 300-400 km to aż taka tragedia nie jest. tymbardziej że mamy pociągi i autobusy

 

Racja, ale mysle, ze nalezy zrobic tez rozeznanie nim zacznie sie myslec sporo w strone na NIE :P tzn. kto za czym jest, bo jesli ma byc to wiecej dni i fajny klimat to Betonowa Jungla na zlot to slaba alternatywa :P oraz daloby sie spokojnie znalezc sposob na ten problem np. jesli ktos ma 700km, a jest takich osob wiecej w poblizu, co do miejscowosci (co powinno tak byc) to styknac sie wspolnie i jak na Blabla carem zlozyc na benzyne i jechac jednym wozem  :P  lub jechac koniem, rowerem lub komunikacja na wlasna reke bo dzis autokary dzieki expansji PLBusa sa w spoko cenie.

 

Wszystko rozchodzi sie o sprawna organizacje, plan i ustalenia jak naj fair-play do ogolu, a Morze mamy tylko jedno!

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ewentualnie można zaszaleć na grubszo i do Maca się umówić ekipą. Będziemy chronieni w publicznym miejscu.

Busem do maka haha :D

Pany ale pomyślcie, każdy z nas zauważył, że coś tu nie gra i tak szukając odpowiedzi na pytanie trafił tutaj, więc dlaczego, by się nie spotkać, wypić kilka głębszych i rozejść się do domów ? Zero oceniania, wszyscy te same mordy, piękna sprawa.

Edytowane przez Rodryg Diaz de Vivar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...

Panowie, powiem tak:

 

Jedną z podstawowych zalet zabawy w forum BS jest jakaś_tam anonimowość.

 

OCZYWIŚCIE - nie jest to i nie będzie anonimowość pełna (o ile ktoś nie jest uber-paranoikiem i nie ma np dedykowanego sprzętu WYŁĄCZNIE do forumowania i nie korzysta z internetu 100% anonimowego gdzieś z dala od miejsca zamieszkania + proxy + TOR itd, ale nie mówmy tu o przypadkach ciężkich).

Jak ktoś będzie miał mocne ciśnienie, to znajdzie usera w realu (choćby nakaz prokuratorski, zabezpieczenie logów, IP itd).

 

Tym niemniej większość z nas pozwala sobie na szczerość, bo... jesteśmy anonimowi.

Na tym forum jest sporo szczerych spowiedzi, które w powiązaniu z ich autorem mogą narobić rozmaitego gnoju w życiu.

 

Napisalibyście to co piszecie pod oficjalnym imieniem/nazwiskiem?

No właśnie...

 

Zabawa w spotkania w realu, jakkolwiek nęcąca - bo w końcu fajnie jest się spotkać twarzą w pysk z ludźmi, z którymi mamy jakieś_tam poczucie wspólnoty - odziera nas z tej podstawowej zalety.

Dlaczego?
No a co? W torbie na głowie siedzieć będziemy?

No nie bałdzo. Wypada się przedstawić, że ten pryszczaty nygus bez zęba na przedzie to stary_niedźwiedź jest...

Na taką imprezę, zwłaszcza z noclegiem docieramy już pod nazwiskiem. Choćby meldując się w lokalu musimy się wylegitymować. Co to za problem wyciągnąć taką listę od właściciela kwater?

Przyjedziesz samochodem - co to za problem wyjść przez rejestrację na dane właściciela?
Jak jest ściepa, to przelewy przychodzą przecież z pełnymi danymi osobowymi (imię/nazwisko zgodne z kwitami, adres i to zazwyczaj korespondencyjny, a nie meldunkowy...) - ściepobiorca ma pięęęęęęęęęęęęęęęęęęekną bazę danych... No i powiązaną z nickiem, bo przecież musi być wiadomo, kto je kto...

 

Że RODO?

Bicz plisss...

 

To, że ktoś się nastuka i się agresor włączy to najmniejszy problem...

 

Takżeten...
Idea szczytna, ale ja jednak - z bólem serca - podziękuję.

 

Co nie zmienia faktu, że ćwiczyć jakieś spotkania w podgrupach ustalonych via priv zawsze można ?
Ale oficjalnie, w dużej grupie, wybranej na bardzo miałkich przesłankach ("bo ma dużo lajków"/"nadźgał 10k postów i ma rangę sum, bo nie triggeruje się na hasło, że karasie jedzo gunwo")
Nope.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chciak napisał:

Sądzę że temat do zamknięcia

A TY co? Sędzia?

Teraz, Stary_Niedzwiedz napisał:

W torbie na głowie siedzieć będziemy?

Rozumiem to jest wstępny wariant kamuflage?! ?? ?

 

@Stary_Niedzwiedz Jak się chce to można wszystko rozwiązać(lecimy z rozkminą):

Pan brązowy(curła czemu ja jestem zawsze w gównianym kolorze).....

Przelew na ściepę na kątamino z opisem `pan brązowy`(gówniano/batonikowo).Bank np wybierze senior Padre ADOLF(jako chętny weteran B.S.)(opcja)

Teraz, Stary_Niedzwiedz napisał:

o ile ktoś nie jest uber-paranoikiem i nie ma np dedykowanego sprzętu WYŁĄCZNIE do forumowania i nie korzysta z internetu 100% anonimowego gdzieś z dala od miejsca zamieszkania + proxy + TOR itd,

No tu poleciałeś `fantas megorią, zapewne jesteś piekarzem lub/or hodowcą węgla kamiennego.

Pruuuu...  

Teraz, Stary_Niedzwiedz napisał:

z bólem serca - podziękuję.

Wymiękasz? Cienias!(założenie medyczne) :P. jedyny problem to jest zawsze miejsce gdzie wszyscy maja po drodze(powiedzmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w pewnym sensie w grupie wirtualnej, ale grupie, która nas zbliża pod względem poglądów. Lajkujemy swoje wpisy, odczuwamy pewną solidarność. Czemu by się nie spotkać, kułła jak biali ludzie, uścisnąć sobie łapę. Na pewno byłoby to miłe, fajne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tornado napisał:

Wymiękasz? Cienias!(założenie medyczne) :P. jedyny problem to jest zawsze miejsce gdzie wszyscy maja po drodze(powiedzmy).

 

Słuchaj...

Ja po prostu mówię, jakie mam obiekcje do tego typu akcji...

Zakładam, że są tu DOROŚLI ludzie i są kowalami swojego losu.

18 minut temu, Chciak napisał:

Nie mamy 12 lat żeby nie wiedzieć o takich rzeczach.

Poza tym nie ma przymusu. Wyjazd jest dla chętnych.

Wiem o tym ?
Ale może nie wszyscy są świadomi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym za tym żeby zacząć od bardziej regionalnych/wojewódzkich zjazdów. Można by się jakoś wstępnie zweryfikować przed późniejszym zjazdem forumowym. Bracia z grupek mogli by za siebie nawzajem poświadczyć przed spotkaniem w większym gronie. Takie cuś.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mocny Wilk napisał:

Też byłbym za tym żeby zacząć od bardziej regionalnych/wojewódzkich zjazdów. Można by się jakoś wstępnie zweryfikować przed późniejszym zjazdem forumowym. Bracia z grupek mogli by za siebie nawzajem poświadczyć przed spotkaniem w większym gronie. Takie cuś.  

Pomysł dobry. To brzmi jak zjazd regionu BS. :) Ruszam z tematem. Proponuję w najbliższą niedzielą, po południu., Warszawka, reszta. na priv. Chętnych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam to i mogę przelew zrobić oficjalnie.

Nie raz pisałem wyjaśnienia bo mnie podpierdalali.

Na zwiedzało się komisariatów.

 

Jak się spotykać to od razu grupen cuzamen do kupa, chcecie B.S dzielnicowe zrobić?

Lamerstwo i pospulstwo(obrażeni no sooory). Typowe pospolite ruszenie, zanim się zaścianki zjadą to się nasza Bitwa skończy.

 

Trybić mnie tu szybciej, bo inaczej to za łeb do wana i na wysypisko, polecim z tematem nocą(od Zmierzchu do Świtu).

 

Jak nie wiecie to będziemy tam robić to Franc ma Camele.

 

I zróbcie coś z tym CURŁŁA!

 

Bracia do broni trzeba zadziałać bo bydło nas goni.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.