Skocz do zawartości

Proszę o usunięcie konta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Les napisał:

W jaki sposób sie skapnie?

Nie wiem, ja tylko wyciągam wnioski. Prawdziwe lub błędne - wedle uznania.

Ludzie mają takie obawy, o których nie śniłeś. Pytaj autora tematu o szczegóły.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz szyjecie jakąś historię do tego. Po prostu odchodzę chłopaki. Dzięki za wszytko, tyle. Powodzenia. Jeśli napisałem w złym miejscu to sorry.

Człowiek idzie do przodu. Ja poszedłem i nie potrzebuję już tutaj uczestniczyć. Zresztą na dobrą sprawę nie mam na to czasu i głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koń napisał:

Zresztą na dobrą sprawę nie mam na to czasu i głowy.

 

   Ot logiczne i wyczerpujące wytłumaczenie swojej decyzji.:D

Z Panem Bogiem Koniu. Idź i nie grzesz więcej. 

Jak byłeś wtyką, czy pożytecznym idiotą, to wiem że źle się z tym czujesz.

 

Cóż wydymanie przez pseudo kolegę za pierwszym razem zawsze boli.

 

Pozdro.

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @Koń

 

Byłeś aktywny w wątku, 

"Ciekawa historia z biciem konia w tle",czyli rozumiemy że już wszystko wiesz i nasz opuszczasz?:D

 

A tak poważnie to w dobrym tonie byłoby wytłumaczyć wszystko bo chłopaki przyjęli Cię z otwartymi rękoma.A Ty puściłeś bąka i spadasz.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę z tłumaczeniem i przepraszam jednocześnie, że chciałem odejść bez pożegnania :) 

Koledzy dlaczego z taką podejrzliwością w moim kierunku piszecie? Wszystko co tutaj po sobie pozostawiam to czysta prawda. Nie rozumiem skąd podejrzenia o to czyją wtyką miałbym być. Ani trochę nie łapię.

Szczerze potrzebowałem tego by się wtedy uzewnętrznić i miałem nieodparte wrażenie, że trafiłem na bardzo fajnych ludzi tutaj i jednocześnie pomagając sobie przez jakieś porąbane i oczyszczające katharsis w postaci słowotoku, który z siebie wyrzuciłem wydaje mi się, że pomogłem również innym ludziom co bardzo mnie cieszy. Pisało do mnie parę osób na privie odnośnie nofapu, który wciąż u mnie trwa i już chyba tak na zawsze zostanie (nie walę od stycznia 2017 chyba czyli ponad 1,5roku). 

Koledzy, moje życie po prostu wskoczyło na właściwe tory, głównie zawodowe i finansowe i nie widzę większego sensu w dzieleniu się moimi decyzjami z innymi osobami bo po pierwsze nie mam na to czasu a po drugie są to rozterki i wybory, które powtórzone przez kogo innego nie dadzą tego samego efektu (głównie finansowego). Dlaczego? Bo jestem cholernie świadomym egoistą, który tą cechę traktuje jako cechę pozytywną. Nie jestem w stanie wdrażać w życie czyichś rad ani wskazówek, ja się muszę po prostu sam sparzyć aby wyciągnąć z wszystkiego wnioski. 

Jeżeli odpokutowałem suchą i zimną próbę katapultowania się bez soczystego buziaka w wargi to ponawiam prośbę o skasowanie mojego konta.

Bardzo wszystkim dziękuję.

Żyjcie

Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma o co kruszyć kopii. Niejeden odszedł bez słowa. Kontrowersję zrobiła jedynie prośba o usunięcie konta co również uważam za niezbyt przyjemne. Potrzebowałeś pomocy ludzie poświecili czas aby odpowiedzieć a teraz zabierasz zabawki z piaskownicy.

 

Nie prościej się pożegnać, podziękować, życzyć szczęścia i iść swoją drogą bez palenia mostów?

 

Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje Rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO więc odmowa użytkownikowi usunięcia i zaprzestania przetwarzania jego danych może się dla właściciela forum fatalnie zakończyć, gdy zostanie to zgłoszone do odpowiednich organów. Lepiej uważać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie wejścia w życie RODO forum zostało wyposażone w odpowiednie możliwości techniczne. 

 

Na życzenie użytkownika, kasujemy wszystkie dane powiązane z kontem, mail rejestracyjny, dane profilowe, historię logowań i inne. 

 

Tylko zamieszczone treści pozostają tyle, że figurują jako deleteduser + lp i nie są już powiązane z żadnymi danymi, które można uznać za osobowe lub wrażliwe w myśl przepisów. 

 

Zgodnie z życzeniem użytkownika, konto usunięte. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.